Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Świdnica
Wrocław (Śródmieście)
Faktura VAT

Tutoria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Tutoria

O mnie

Tutoria to centrum edukacyjne, stworzone przez korepetytorkę z wieloletnim doświadczeniem - Zuzannę Piotrowską. Nie jest to jedynie miejsce na mapie wrocławskich korepetytorów, ale też grupa ludzi z powołaniem i misją niesienia pomocy poprzez nauczanie.

W naszym centrum świadczymy usługi na najwyższym poziomie, na wszystkich poziomach zaawansowania. Każdy z przedmiotów, których nauczamy, prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem korepetytorskim. Wszyscy z nas kształcili się w kierunku nauczanych przez siebie przedmiotów. Nauczyciele, którzy ciągle doskonalą swoje umiejętności są na wagę złota, a to właśnie my!

Przedmioty, których nauczamy to:

 matematyka (na wszystkich poziomach zaawansowania, prowadzona również w języku angielskim i rosyjskim);

 fizyka (na wszystkich poziomach zaawansowania, także prowadzona również w języku angielskim i rosyjskim);

 chemia (na wszystkich poziomach zaawansowania, prowadzona również w języku angielskim);

 biologia (na wszystkich poziomach zaawansowania, prowadzona również w języku angielskim);

 język angielski (do poziomu średniozaawansowanego);

 język rosyjski (na wszystkich poziomach zaawansowania).

Dysponujemy wieloma ciekawymi materiałami dydaktycznymi, a nasi nauczyciele prowadzą kursy maturalne ze wszystkich nauczanych przedmiotów, a w przypadku języków także przygotowania do certyfikatów językowych.

W grupie siła! Także tak uważamy, dlatego stawiamy na kursy maturalne prowadzone w małych grupach (od 3 do 5 osób). Nic tylko brać swoją klasową paczkę i zapisywać się na zajęcia! Prowadzimy także kursy wakacyjne przygotowujące do poprawy matury.

Jeżeli uważasz, że odstajesz od grupy i masz zaległości, nasi nauczyciele pomogą nadrobić Ci je na indywidualnych zajęciach.

Nasze dobrze wyposażone biuro znajduje się na ul. Komandorskiej, w ścisłym centrum miasta. Dobre usytuowanie przekłada się na świetny dojazd z praktycznie każdej części Wrocławia jak i z większości szkół.

W naszym centrum brakuje tylko Ciebie, więc jeśli jesteś maturzystą chcącym przygotować się do nadchodzącego egzaminu dojrzałości, studentem z problemem, czy człowiekiem chcącym podnieść swoje umiejętności, zapraszamy do nas!

Po więcej informacji na nasz temat zapraszamy na naszą stronę internetową.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 09.2013
Politechnika Wrocławska
Magister inżynier
Fizyka techniczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Uczęszczałam na korepetycje w Tutorii przez rok i jestem mega zadowolona! Gdyby nie fakt zakończenia edukacji napewno kontynuowałabym zajęcia. Super nauczyciele, którzy zawsze mają pomysł jak rozwiązać twój problem czy wytłumaczyć trudne zagadnienie. Jak ktoś szuka korepetycji, z których wyjdzie się z uśmiechem, ale też ogromem wiedzy to polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.