Katarzyna Sierpińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Częstochowa (Stare Miasto)

O mnie

Od wielu lat związana jestem z językiem francuskim,w liceum brałam udział w Olimpiadach Jęz.Francuskiego- dotarłam do 3 etapu.Na maturze zdawałam jęz.francuski.Uczęszczałam do NKJO (Nauczycielskie Kolegium Jęz.Obcych).W latach 1992-93 pracowałam w Urzędzie Miasta jako tłumaczka i osoba odpowiedzialna za kontakty z Francją,,ppracowałam dla Prezydenta Miasta p.Tadeusza Wrony.

Oprowadzałam też delegacje po Częstochowie,zwłaszcza po Jasnej Górze.

Korepetycjami zajmuję się (z małymi przerwami) od 20 lat.Pracowałam dla Biura Tłumaczeń GRUCA&WOLSKI w Częstochowie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.