Torsten David Klockewitz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań

Opis ogłoszenia

Twoja niemiecka przygoda zaczyna się tutaj!

I. Nasze cele:

 1. Bezproblemowe przełamywanie barier językowych
 2. Płynna komunikacja z niemieckojęzycznymi
 3. Przygotowanie do egzaminów (Goethe-Zertifikat, DAF, DSD)
 4. Unikanie typowych polskich błędów
 5. Zdobycie niemieckojęzycznego rynku pracy

II. Moja metoda:

 • Naturalne rozmowy dla praktycznego zastosowania
 • Perfekcjonowanie wymowy i struktury zdań
 • Profesjonalne przygotowanie do egzaminów B1-C2
 • Zrozumiała gramatyka w prosty sposób
 • Fachowy słownictwo związane z Twoją branżą

III. Twój nauczyciel:

 • Niemiecki jako język ojczysty
 • Absolwent kulturoznawstwa, lingwistyki i literatury
 • Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu
 • Wysoka znajomość języka polskiego

Kontakt: ☎️ 571 387 662
Rozpocznij teraz swoją podróż ku sukcesowi językowemu!

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
04.2015 - 08.2018
Europa-Universität Viadrina
Licencjat
Kulturoznastwo, Lingwistyka i Literatura niemiecka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2023

Wiedza, uprzejmość, miła atmosfera i elastyczność, polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2023

Sam jestem germanistą, ale potrzebowałem pilnej konsultacji z native speakerem, żeby przerobić jeden temat z gramatyki na poziomie C1, którego nie miałem na studiach, a który jest mi potrzebny w pracy z moimi kursantami. W dostępnych źródłach internetowych oraz w podręczniku temat ten był potraktowany po macoszemu, a wyjaśnienia zamiast pomóc zrozumieć, jeszcze bardziej skomplikowały sprawę.

Torsten znalazł dla mnie termin tego samego dnia, odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał wątpliwości. Pokazał mi różne niuanse językowe, których próżno szukać w podręcznikach. Zwrócił też uwagę, by nie sugerować się przesadnie kluczem odpowiedzi, bo zależnie od kontekstu zdanie można zbudować na wiele sposobów. Polecił też świetne materiały z opracowaną teorią i ćwiczeniami do samodzielnej pracy.

Jestem bardzo zadowolony z konsultacji i na pewno jeszcze skorzystam z pomocy Torstena, gdy pojawią się w mojej głowie kolejne wątpliwości.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2023

Jestem absolutnie zachwycony Torstenem! Jego metody nauczania są bardzo skuteczne i zróżnicowane. Sprawia, że proces uczenia się jest naprawdę zabawny dzięki ciekawym zajęciom i interaktywnym ćwiczeniom. W krótkim czasie osiągnęłam ogromną poprawę i za każdym razem z niecierpliwością czekam na nasze lekcje.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2023

Rozpoczęłam z Davidem konwersacje już parę miesięcy temu i mój podziw dla jego osoby nie gaśnie, a wręcz rośnie z każdą lekcją.Znam niemiecki, ale brakowało mi interakcji z native speakerem, gdzie mogłabym nie tylko wykorzystać swoje umiejętności, ale także się rozwinąć. David spełnił moje oczekiwania w stu procentach.Rozmowy z nim zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze, zapewnia poczucie komfortu, daje przestrzeń do rozwinięcia myśli i jest doskonałym słuchaczem. Cena, jaką oferuje za swoje zajęcia jest wynikiem jakości, profesjonalizmu i umiejętności.Ponadto z uwagi na to, iż jest dwujęzyczny, świetnie rozumie kalki językowe kursantów i ich opór przed "zanurzeniem się " w nowy język.David również jest bardzo elastyczny we współpracy i otwarty na nowe pomysły, co wciąż jest rzadkością na rynku.

GORĄCO POLECAM Z NIM ZAJĘCIA, GWARANTUJĘ, ŻE NIE BĘDZIE TO STRACONY CZAS!!!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2022

Już wielokrotnie próbowałem uczyć się j. niemieckiego z różnymi korepetytorami, ale dopiero z Torstenem czerpię z tego prawdziwą przyjemność. Zajęcia są ciekawe merytorycznie i przy tym bardzo zabawne, więc tym chętniej przyswajam wiedzę. Dziękuję za pomoc w nauce! :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2022

Przed zajęciami z Torstenem krępowałam się mówić po niemiecku, przez miłą atmosferę wyzbyłam się tego. Nauka jest przyjemna, Torsten odpowiada na wszystkie pytania oraz dokładnie tłumaczy każde zagadnienie. Polecam:)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2022

Zdecydowanie najlepszy nauczyciel języka niemieckiego, jakiego miałem dotychczas. W ciągu 5 miesięcy u Torstena nauczyłem się więcej, niż na niejednym kursie niemieckiego. Przygotowuje praktycznie, cierpliwe koryguje błędy oraz motywuje do mówienia. Zdecydowanie polecam Torstena każdemu, kto chciałby poprawić swoją znajomość języka niemieckiego.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2021

Mając doświadczenie z kilkoma lektorami, mogę spokojnie powiedzieć, że Torsten należy to zdecydowanej czołówki. Jest też wyraźnie zainteresowany językiem, a jego wskazówki i porady ułatwiają zapamiętanie rzeczy, których od lat nie mogłem zapamiętać.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Nauczanie języka niemieckiego w sposób efektywny i ciekawy jest trudne, jednak Torsten świetnie wywiązuje się z tego zadania.
Uczęszczam na zajęcia z Torstenem od sześciu miesięcy i uważam, że jest to bardzo dobra decyzja. Lekcje prowadzone są w przyjemnej i bezstresowej atmosferze, z szacunkiem do ucznia. Zajęcia są ciekawe, ponieważ gramatyka jest przeplatana konwersacjami. Zagadnienia gramatyczne Torsten tłumaczy cierpliwie, zrozumiale i prosto. Ogromną zaletą jest również fakt, że jest on natywnym użytkownikiem języka niemieckiego, dzięki czemu otrzymuję praktyczne i cenne wskazówki dotyczące gramatyki i słownictwa, których na pewno nie otrzymałabym na zwykłym kursie. Torsten jest również otwarty na omawianie rzeczy, które interesują ucznia, w moim przypadku jest to praca z literaturą, co jeszcze bardziej motywuje do nauki i sprawia, że jest ona przyjemniejsza.
Jestem przekonana, że lekcje z Torstenem będą wartościowe dla wszystkich osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie języka niemieckiego.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Zaczęłam naukę u Davida z bardzo podstawową znajomością niemieckiego zdobytą z róznych podcastów i Duolingo. Już po kilku lekcjach czuję znaczącą różnicę i postęp w mówieniu. David jest bardzo dobrym nauczycielem, bo uczy tak, że można zrozumieć, a nie tylko "wykuć" na pamięć i za chwilę zapomnieć. Cierpliwie koryguje błędy i motywuje do mówienia. Chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Nie ma z nim nudy i można porozmawiać na każdy temat. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i polecam.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Zawsze z wielką chęcią przychodzę na lekcje niemieckiego do Torstena. Jest bardzo cierpliwy i dokładnie tłumaczy słownictwo i wyjaśnia pojęcia gramatyczne. Robi to przy tym w swobodny sposób, bez nadmiernego skupiania się na teorii, a przy użyciu przykładów. Jestem bardzo zadowolony z postępu jaki zrobiłem przez ponad 3 miesiące. Z Torstenem dużo rozmawiamy po niemiecku, co bardzo pomogło mi przełamać barierę związaną ze swobodnym mówieniem. Co więcej, Torsten uczy mnie też języka jakim posługuje się na co dzień w Niemczech wraz z wieloma codziennymi i potocznymi zwrotami. Niedawno byłem w Niemczech po dłuższej przerwie i pierwszy raz czułem, że mogę swobodniej posługiwać się niemieckim i zauważyłem też jak dużo się nauczyłem. Bardzo polecam lekcje z Torstenem!

avatar
Savana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

David jest bardzo dobrym nauczycielem i dla kogoś, kto dopiero zaczyna uczyć się języka niemieckiego, dość łatwo jest zrozumieć, jak wszystko działa. Nigdy nie spóźnia się na lekcje i zawsze mówi o zmianie godzin lekcji przynajmniej tydzien wcześniej. Zawsze udaje mu się dodać zabawe do swojich lekcji, na przyklad gry edukacyjne, a także naukę języka czyli nauka gramatyki lub nowych słów. Ogólnie David jest świetnym nauczycielem i gorąco polecam go komuś, kto dopiero zaczyna uczyć się niemieckiego.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Torsten jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć i podchodzi z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem do swojej pracy. Potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób jasny i zrozumiały. Bardzo cieszę się że trafiłem do Torstena bo podchodzi indywidualnie do potrzeb dzięki czemu zauważyłem że uczę się dużo szybciej niż u innych nauczycieli. Już po miesiącu widziałem dużą poprawę i większą swobodę w posługiwaniu się językiem niemieckim. W tej chwili minęły 3 miesiące naszej współpracy i mogę z całą odpowiedzialnością polecić Torstena każdemu kto chciałby lepiej mówić w języku niemieckim :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2021

Torsten jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do lekcji. Ma ponadprzeciętny talent do przekazywania wiedzy, fantastycznie potrafi sprostać oczekiwaniom. Z dużą łatwością wyjaśnia każdą rzecz. Lekcje odbywają się w świetnej atmoferze. Jestem bardzo zadowolony z toku i swojego rozwoju. Super nauczyciel, polecam w 100%!

avatar
Anna Janisiewicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2021

Na ogłoszenie Torstena trafiłam, szukając konwersacji z native speakerem na poziomie zaawansowanym. Moje oczekiwania zostały w 100% spełnione, a nawet rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Spotkania z Torstenem to prawdziwa uczta intelektualna, literacka i kulturalna. Uczę się nie tylko pięknego, i żywego języka niemieckiego, ale również poznaję aktualne realia społeczne, polityczne i kulturalne RFN. Bardzo polecam zajęcia z Torstenem osobom na różnym poziomie zaawansowania. Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem niemieckim, na pewno rozbudzą w sobie pasję i dalszą chęć poznawania języka i kultury. Bardzo pomaga tutaj znajomość języka polskiego przez Torstena, gdyż czasem trudno zrozumieć niektóre rzeczy w języku obcym. Ci, którzy uczyli się już języka naszych zachodnich sąsiadów, będą mieli kontakt z żywym językiem i piękną poprawną wymową. Nieszablonowe oraz bardzo indywidualne podejście Torstena do każdego ucznia i przede wszystkim jego osobowość, otwartość i przyjacielskie nastawienie, sprawiają, że z niecierpliwością czeka się na kolejne zajęcia. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.