Torsten David Klockewitz

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Poznań

Torsten David Klockewitz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Torsten David Klockewitz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - aktualnie
Europa-Universität Viadrina
Kulturwissenschaften
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Savana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

David jest bardzo dobrym nauczycielem i dla kogoś, kto dopiero zaczyna uczyć się języka niemieckiego, dość łatwo jest zrozumieć, jak wszystko działa. Nigdy nie spóźnia się na lekcje i zawsze mówi o zmianie godzin lekcji przynajmniej tydzien wcześniej. Zawsze udaje mu się dodać zabawe do swojich lekcji, na przyklad gry edukacyjne, a także naukę języka czyli nauka gramatyki lub nowych słów. Ogólnie David jest świetnym nauczycielem i gorąco polecam go komuś, kto dopiero zaczyna uczyć się niemieckiego.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Torsten jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć i podchodzi z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem do swojej pracy. Potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób jasny i zrozumiały. Bardzo cieszę się że trafiłem do Torstena bo podchodzi indywidualnie do potrzeb dzięki czemu zauważyłem że uczę się dużo szybciej niż u innych nauczycieli. Już po miesiącu widziałem dużą poprawę i większą swobodę w posługiwaniu się językiem niemieckim. W tej chwili minęły 3 miesiące naszej współpracy i mogę z całą odpowiedzialnością polecić Torstena każdemu kto chciałby lepiej mówić w języku niemieckim :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2021

Torsten jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do lekcji. Ma ponadprzeciętny talent do przekazywania wiedzy, fantastycznie potrafi sprostać oczekiwaniom. Z dużą łatwością wyjaśnia każdą rzecz. Lekcje odbywają się w świetnej atmoferze. Jestem bardzo zadowolony z toku i swojego rozwoju. Super nauczyciel, polecam w 100%!

avatar
Anna Janisiewicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2021

Na ogłoszenie Torstena trafiłam, szukając konwersacji z native speakerem na poziomie zaawansowanym. Moje oczekiwania zostały w 100% spełnione, a nawet rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Spotkania z Torstenem to prawdziwa uczta intelektualna, literacka i kulturalna. Uczę się nie tylko pięknego, i żywego języka niemieckiego, ale również poznaję aktualne realia społeczne, polityczne i kulturalne RFN. Bardzo polecam zajęcia z Torstenem osobom na różnym poziomie zaawansowania. Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem niemieckim, na pewno rozbudzą w sobie pasję i dalszą chęć poznawania języka i kultury. Bardzo pomaga tutaj znajomość języka polskiego przez Torstena, gdyż czasem trudno zrozumieć niektóre rzeczy w języku obcym. Ci, którzy uczyli się już języka naszych zachodnich sąsiadów, będą mieli kontakt z żywym językiem i piękną poprawną wymową. Nieszablonowe oraz bardzo indywidualne podejście Torstena do każdego ucznia i przede wszystkim jego osobowość, otwartość i przyjacielskie nastawienie, sprawiają, że z niecierpliwością czeka się na kolejne zajęcia. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.