Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Legionowo
Warszawa
Nieporęt
Chotomów
Łajski

O mnie

Styczność z muzyką zacząłem mieć w wieku 7 lat. Uczęszczałem na lekcje gry na fortepianie oraz byłem członkiem chóru biorąc udział w konkursach krajowych oraz międzynarodowych. W wieku 11 lat rozpocząłem naukę gry na trąbce. Skończyłem szkoły muzyczne (pierwszego i drugiego stopnia) w Warszawie oraz Akademie Muzyczną w Bydgoszczy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 12.2022
Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Magister
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2014 - 06.2017
Rytmik
Prowadziłem zajęcia rytmiczne w przedszkolach prywatnych na terenie aglomeracji warszawskiej.
01.2015 - aktualnie
Nauczyciel
Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauce gry na trąbce, fortepianie. Uczę podstaw oraz udzielam korepetycji z kształcenie słuchu. Przygotowuję do egzaminów wstępnych do szkół muzycznych.
06.2017 - aktualnie
Muzyk trębacz
Brałem udział w szeregu projektów/koncertów na terenie Polski/Europy jako trębacz.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.