Tomasz Piotrowski

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Poznań
Historia50 - 60 / 60 min

Tomasz Piotrowski

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z historii w zakresie szkoły podstawowej oraz szkoły średniej. Oferuje również przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty oraz maturalnego. Lekcje prowadzone w miłej atmosferze, gdzie podstawowym celem nie jest wyuczenie się na pamięć a zrozumienie ciągów przyczynowo-skutkowych jakimi zapisana jest historią ludzkości. 
W czasie zajęć stawiam na różne metody, by nie tylko przedstawić materiał objęty podstawą programową, ale i zachęcić do dalszego, indywidualnego poszerzania wiedzy z zakresu historii.
Historia jest nauczycielką życia, dlatego warto poznać ją nieco lepiej.
Zachęcam do współpracy.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Pozaniu
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.