Tomasz Piotrowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań

O mnie

Od dzieciństwa interesuję się historią i matematyką. W związku z tym postanowiłem podzielić się swoją wiedzą z innymi właśnie poprzez propozycję udzielania korepetycji. Doświadczenie w podobnych formach pomocy naukowej posiadam od 2014 roku. Oferuję również przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty oraz matury. Dlatego też serdecznie zapraszam do współpracy.

Nie ma rzeczy niemożliwych do zrozumienia. Wystarczy przystępny język i odpowiednie zaangażowanie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Pozaniu
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.