Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Poznań
Pabianice
Piotrków Trybunalski
Kalisz

Tomek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Tomek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2022

Bardzo polecam lekcje z Panem Tomaszem. !!! Jest człowiekiem, który emanuje dużą dozą dobrego humoru a to w połączeniu z ogromna wiedzą czyni go nauczycielem idealnym- lekcje przebiegają w milej atmosferze. Materiał stanowi kompendium wiedzy z danej dziedziny bez zbędnych informacji. Jest to osoba z powołaniem nauczania, wypracowanym skutecznym systemem utrwalania wiedzy i niewątpliwie miałam ogromne szczęście trafić właśnie na Pana Tomasza na swojej zawodowej drodze.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2020

Pan Tomasz ma świetne metody uczenia i indywidualne podejście do ucznia. Bardzo motywuje do działania. Przekazuje wiedzę w sposób logiczny i uporządkowany. Każde spotkanie jest ciekawe i przebiega w miłej atmosferze. Dzięki Panu Tomkowi nauka Archicada przebiega bezstresowo i bez irytacji, że coś nie wychodzi. Z tygodnia na tydzień widzę progres. Bardzo polecam lekcje z Panem Tomaszem! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2019

Z całego serca POLECAM lekcje u Pana Tomasza.
Kilkakrotnie podchodziłam do nauki programu 3ds maxa, jednak zawsze kończyło się tak samo -nie dam rady, -nie ogarnę tego, -to jest za trudne.. Mój entuzjazm spadał za każdym razem, kiedy napotykałam jakieś trudności. Próbowałam różnych sposobów, ale dopiero zajęcia u Pana Tomka przywróciły mi chęci i motywację do dalszej pracy nad programem. Mimo że wciąż się uczę, nie zamieniłabym tych zajęć na żadne inne, a zwłaszcza nauczyciela :) Widzę u siebie duże postępy. Pan Tomek ze stoickim spokojem podchodzi indywidualnie do ucznia. Uwielbiam jego lekcje, jest nie tylko nauczycielem, ale człowiekiem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu z którym można porozmawiać na wszystkie tematy.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2018

Polecam zajęcia u Pana Tomka. Dlatego, że prowadzone w przemyślany sposób i na przez wesołego nauczyciela. Dzięki lekcją poznałam każdą funkcje programu, potrzebną do wykonywania projektów. Podoba mi się również pomysł zadawania ćwiczeń do domu, które utrwalają widzę. Dzięki niemu zdobyłam wymarzoną pracę za granicą. Nie musiałam nawet przyjeżdżać do Polski na lekcje. Za wszystkie powyższe daje 5 gwiazdek!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Polecam Wszystkim korepetycje u Pana Tomka. Wiedzę jaką zdobyłam dotycząca wizualizacji pod jego czujnym okiem oraz sposób w jaki nauczyłam się projektować dzięki instrukcjom i radom, otworzyły drogę do pracy zawodowej. Atmosfera jaka panuje na zajęciach jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Dzięki systematycznej pracy pod okiem Pana Tomka efekty można zobaczyć już w krótkim czasie i są niesamowite. Jest osobą bardzo sympatyczną, cierpliwą, która do każdego ucznia podchodzi w indywidualny sposób i bardzo go motywuje do ciągłego rozwoju. Każda lekcja jest niezwykłym przeżyciem. Jeszcze raz polecam naukę z nim.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Polecam korepetycje z 3ds max i Vray dla Architektów Wnętrz. Bardzo kontaktowy nauczyciel o dużej wiedzy. Do tego (co było dla mnie bardzo ważne) cierpliwie i spokojnie tłumaczy program, krok po kroku. Zawiedzona wcześniejszym kursem grupowym postanowiłam spróbować lekcji indywidualnych i nie żałuje. Szczerze polecam naukę z Panem Tomkiem.

avatar
Marzena Trocka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2018

Polecam korepetycje z 3ds maxa i Archicada. Bardzo profesionalne podjście do ucznia. Duża wiedza na temat programów. Pan Tomek motywuje do działania i sprawia' że nauka przebiega w miłej i wesołej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.