Tomasz Zaporowski

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online

Tomasz Zaporowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/52 opinie
Dla użytkownika Tomasz Zaporowski

O mnie

//PL

Jestem wykwalifikowanym Inżynierem Budownictwa z 8-letnim doświadczeniem. Obecnie pracuję w biurze projektowym w Wielkiej Brytanii. Uzyskałem tytuł magistra inżyniera budownictwa na Politechnice Poznańskiej. Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności drogowej.Brałem udział w rozmaitych projektach infrastrukturalnych, mieszkaniowych, komercyjnych, przemysłowych i militarnych.Wspomagałem proces projektowy w inwestycjach takich jak Projekty drogowe dla Warszawy, Obwodnicą Białej Podlaskiej, Główne Linie kolejowe w Polsce, Brytyjski megaprojekt High Speed 2, Projekt budowy miasta Northstowe z prognozowaną liczba 25 000 mieszkańców.Mam szerokie doświadczenie w projektowaniu dróg, przejazdów kolejowo - drogowych, peronów stacji, placów przemysłowych, parkingów, robót ziemnych, odwodnienia, kanalizacji sanitarnej i deszczowej.Znam bardzo dobrze oprogramowanie AutoCAD, Civil3D, Infraworks, Microstation, InRoads, Microdrainage, NormaPro, Autodesk Vehicle Tracking, MSTurn, AutoTurn, Dynamo (z podstawami Pythona), ProjectWise, Asite.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Politechnika Poznanska
Magister inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
12.2021
UPRAWNIENIA BUDOWLANE
Doświadczenie
08.2015 - 07.2016
LandAR
07.2016 - 03.2018
CertusVia
03.2018 - 06.2019
Systra
06.2019 - 05.2021
Shear Design
05.2021 - aktualnie
Arcadis

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2024

Polecam! Projekt zrobiony na 5. Bardzo dobry kontakt.

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
2 lutego 2024

Gorąco polecam ! Konkretnie i na temat. Wszystko wytłumaczone z projektowania dróg samochodowych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.