Małgorzata Tolarczyk

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Faktura VAT

Małgorzata Tolarczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/578 opinii
Dla użytkownika Małgorzata Tolarczyk

O mnie

Jestem szczęśliwą osobą, ponieważ robię to, co kocham, a pomoc w zdobywaniu wiedzy jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą. Jestem osobą odpowiedzialną, zdyscyplinowaną, kreatywną, komunikatywną, a dzięki obcowaniu w różnych środowiskach doświadczoną w kontaktach z ludźmi.Ukończyłam Filologię Angielską o specjalizacji tłumaczeniowej co dało mi wszechstronną wiedzę teoretyczną i praktyczną, która pozwala mi lepiej rozpoznać potrzeby moich uczniów i sprostać im.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Wyższa Szkoła Ekonomiczno - Humanistyczna w Bielsku-Białej
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2013 - aktualnie
zajęcia grupowe i indywidualne w zakresie języka ogólnego oraz specjalistycznego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 78
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Z pomocy pani Małgorzaty korzystałam w trakcie przygotowań do egzaminu IELTS i szczerze mogę powiedzieć, że zajęcia z nią to sama przyjemność. Zawsze jest do nich odpowiednio przygotowana, korzysta z dużej ilości materiałów i potrafi odpowiednio dostosować ćwiczenia pod potrzeby ucznia. Serdecznie polecam! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Pani Małgosia przygotowywała mnie do egzaminu FCE. Bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach i profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb od samego początku. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu oraz cierpliwości Pani Małgosi udało mi się zdać egzamin, mimo krótkiego okresu przygotowań, podczas którego cały czas czułam, że jestem w dobrych rękach. Serdecznie polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Lekcje u pani Małgosi to czysta przyjemność!!! Obdarzona darem zarażania miłością do języka angielskiego, powoduje, że każde spotkanie staje się przygodą. Jako nauczyciel potrafi dobrać materiały oraz metody pracy do potrzeb ucznia oraz pokierować procesem edukacji w taki sposób, by osiągnąć zamierzone rezultaty. Jako nauczyciel języka angielskiego jest osobą niezwykle kompetentną i oczytaną. Co więcej, jej pogoda ducha, optymizm oraz cierpliwość powodują, że nauka staje się przyjemnością, a czas zajęć mija niepostrzeżenie. A chciałoby się więcej…:-)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Z czystym sercem mogę polecić korepetycje u Pani Małgosi każdemu. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie i dostarczają dużo wiedzy. Pani Małgorzata, jako korepetytorka była wymagająca, przekazywała wiedzę w sposób zrozumiały. Posiada bardzo dużo przydatnych materialow dla tych którzy chcą zdawać egzamin z IELTS. Cieszę się niezmiernie, że mogłam trafić na taką wspaniałą korepetytorke.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Pani Małgosia jest wspaniała! Już od początku naszych lekcji zauważyłam, że jest ona w 100% profesjonalna i podchodzi na poważnie do każdego ucznia, zawsze dobrze przygotowana i pełna pozytywnej energii. Dzięki niej przekonałam się w 100% do lekcji online i nie wyobrażam sobie teraz musieć tracić mnóstwo czasu na dojazdy, gdy lekcje online są prowadzone na tak wysokim poziomie! Jestem jeszcze przed wynikami egzaminu CAE, ale czułam się do niego bardzo dobrze przygotowana i to właśnie dzięki Pani Małgosi! Polecam i dziękuję bardzo!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2019

Pani Małgosia solidnie przygotowała mnie do egzaminu IELTS, który niedawno miałam okazję napisać. Zajęcia przebiegały bardzo sprawnie, plusem był elastyczny grafik i możliwość spersonalizowania sobie zajęć z focusem na sekcje, które wymagały w moim przypadku najwięcej pracy. Otrzymywałam mnóstwo przydatnych materiałów do samodzielnej pracy i szybkie feedbacki od Pani Małgosi na temat mojej pracy. Otrzymałam taki wynik z egzaminu, jaki chciałam, co jest zasługą nie tylko mojej pracy, ale głównie pozytywnego podejścia Pani Małgosi. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2019

Gosia jest najlepszym nauczycielem angielskiego, z jakim dane mi było współpracować. Rzetelnie przykłada się do zajęć, opracowuje materiały wg indywidualnych potrzeb ucznia. Co ważne, zwraca dużą uwagę na poprawność wymowy. Bardzo polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Małgosiu, dziękuję za ten wspólny czas. Nauka z Tobą to wyłącznie przyjemność. Nigdy tak wiele nie mówiłam po angielsku jak podczas lekcji z Tobą. Do usłyszenia, mam nadzieję ;))

avatar
Delfina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Pani Gosia podjęła się przygotowania mnie do egzaminu IELTS w niecały tydzień. Chciałabym jej podziękować za zaangażowanie i odwagę.
Próbowałam sama się przygotowywać z pomocą książek, lecz dopiero po kilku godzinach z panią Małgorzatą zrozumiałam na co zwrócić uwagę. Udało mi się znacznie poprawić swoje umiejętności w kontekście wymagań egzaminacyjnych w bardzo krótkim czasie. W trakcie zajęć nie czułam się skrępowana, było miło, ale konkretnie ;) Można liczyć na partnerstwo w różnych zmaganiach z angielskim przez co praca idzie szybciej i pewniej- otrzymuje się wiele pomocy. Czuje się doświadczenie przez obszerną wiedzę na temat certyfikatu lub innych zagadnień związanych z językiem.
Bardzo polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Bardzo polecam Panią Gosię. Bardzo pomogła mi w przygotowaniach do Ielts. Jest bardzo kompetetną i konkretną osobą. Nauka przebiega w bardzo miłej atmosferze.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2019

Do Pani Małgorzaty zgłosiłam się na dwa tygodnie przed egzaminem IELTS. Pomogła mi przy sekcji Speaking oraz Writing, wpływając na mój końcowy wynik - 7,5, za co bardzo jej dziękuję!
Zdecydowanie polecam!
Jest konkretną nauczycielką, z dużą wiedzą oraz dodatkowymi materiałami, które można przerobić samemu.
To były dwa tygodnie solidnej i efektywnej pracy.
Na pewno się nie zawiedziesz :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Serdecznie polecam Panią Gosię wszystkim osobą, które potrzebują szybkiej, sprawnej i fachowej pomocy w nauce jezyka angielskiego czy też w podszkoleniu pewnych umiejętności językowych. Moja współpracą z Panią Gosią nie była długa, gdyż trwała raptem 1,5 miesiąca jednak tyle tylko czasu dzieliło mnie od podejścia do egzaminu językowe IELTS. Byłam w sytuacji podbramkowej i nikt nie chciał się podjąć tak ciężkiego zadania jakim jest przygotowanie ucznia w 1,5 miesiaca do egzaminu. Wszystkie lekcje przebiegały w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze, były przystosowane do moich potrzeb i fachowo przeprowadzone. Dzięki tej owocnej i jakże krótkie współpracy udało mi się osiągnąć na egzaminie wynik 7.5, wynik ten przeszedł moje najsmielsze oczekiwania i myślę, że pokazuje profesjonalizm i podejście do ucznia Pani Gosi oraz jej wiare i zaangażowanie. Co więcej wynik ten na pewno pomoże mi w dostaniu sie na wymarzone studia.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Bardzo polecam zajęcia z Gosią! Bardzo ciekawie prowadzone, wciągające dyskusje dzięki którym ćwiczę konwersację. Gosia wybiera bardzo ciekawe materiały i tematy. Ma dużą wiedzę o świecie i ciekawie opowiada, dzięki czemu rozmowy z nią są naprawdę interesujące. Nie czuć zupełnie, że to lekcja angielskiego. A jednocześnie ma celne spostrzeżenia co do braków ucznia i stosuje materiały i metody, które pomagają nad nimi pracować. Ma bardzo motywujące podejście. Jest bardzo zaangażowana i otwarta na potrzeby ucznia. Z miesiąca na miesiąc czuję swoje postępy. Szerze polecam! Kasia

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2018

Zdecydowanie polecam Małgosię wszystkim, którzy chcą się skutecznie przygotować do certyfikatu językowego. Po trzech miesiącach wspólnej nauki udało mi się zdać IELTS na poziomie C1! Małgosia świetnie zaplanowała naukę dostosowana do moich potrzeb i braków. Zdecydowanie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Z całego serca polecam Małgosię jako nauczyciela nauki angielskiego. Po dwóch nieudanych próbach znalezienia dobrego nauczyciela, cieszę się, że się nie poddałam i w końcu znalazłam Małgosię :) Dzięki podejściu Małgosi i jej cierpliwości zajęcia nie są stresujące, co niestety miało miejsce przy poprzednich kursach. Małgosia dodatkowo zaraża poczuciem humoru i sprawia, że zły dzień znika i po zajęciach człowiek jest pełen dobrej energii. Polecam w szczególności osobom, które mają problem z przełamaniem się w mówieniu. Tylko Małgosi udało się przełamać tę barierę u mnie. Zajęcia są ciekawe, nawet nie wiadomo kiedy mija cała godzina. Oprócz tego Małgosia jest pozytywnie wymagająca, co jest mile widziane dla osób, które chcą się nauczyć języka. Jak dla mnie strzał w 10!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2018

Uwielbiam zajecia z Gosia bo sa po prostu swietne! Ma wszechstronna wiedze ,wiec konwersacje z nia nigdy nie sa nudne. Bardzo szybko wylapuje bledy i poprawia az w koncu wyrobi sie poprawne nawyki. Jesli angielski to tylko z Gosia, lekcje sa warte kazdej ceny bo jakosc jest na najwyzszym poziomie. POLECAM!!!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2018

Rozmawiałem z kilkoma potencjalnymi nauczycielami w kwestii przygotowania mnie do egzaminu IELTS Academic w 25dni. Wszyscy uznali to za niemożliwe.
Pani Małgosia podjeła się wyzwania.
Dzisiaj dostałem wyniki, udało mi się zaliczyć egzamin na satysfakcjonujacym poziomie. "Dla chcącego nic trudnego" :)

Polecam w 100%

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Polecam. Bardzo dobry kontakt - profesjonalne podejście ;)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 lutego 2018

Najlepsza korypetytorka jaką maiałam. Świetnie tłumaczy ,cierpiliwa , znakomite podejscie i zaangazowanie . Nauka z pania Gosia to sama przyjemnosc.POLECAM

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2017

Zdecydowanie polecam zajęcia z Gosią, bardzo miła atmosfera na zajęciach ale mimo to wymagające i dużo dające :) świetnie się z nią współpracuje, zdecydowanie czuć że efektywnie spędzasz czas na tych zajęciach i widać duży postęp od kiedy zacząłem się z nią uczyć na egzamin CAE. Polecam z całego serca!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2017

Gosia prowadzi profesjonalne i niezwykle efektywne zajęcia z języka angielskiego. Zaangażowanie, cierpliwość, indywidualne podejście do każdego ucznia połączone z ogromną wiedzą sprawia, że rezultaty wspólnej nauki są bardzo szybko widoczne. Na zajęciach panuje miła atmosfera a przerabiany materiał dostosowany jest do aktualnych potrzeb ucznia. Po półtorej roku spędzonym na korepetycjach uważam, że Gosia jest niezastąpiona i cieszę się, że dalej mogę z nią współpracować.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2017

Gosia jest AMAZING!!! Ma bardzo wszechstronna wiedzę języka angielskiego, bardzo dużo materiałów. Bardzo mi sie podobają z nią zajęcia i będę dalej sie uczyć z nią gdyż bardzo dużo mi pomaga. Moja wymowa sie polepszyła, moje czytanie. Zawsze myślałam ze gramatyka to czarna magia ale Gosia wszystko tłumaczy rewelacyjnie, pomaga przy ćwiczeniach. Zawsze chętna do pomocy, zawsze dostępna jeżeli mam jakieś pytanie. Mój mąż jest Amerykaninem i zauważył juz różnice w moje wymowie jak staram sie wymawiać poprawnie oraz używam więcej nowych słów. A ja za to wszystko dziękuje Gosi bo ona naprawdę wspaniałe naucza. Przygotowywujemy sie do egzaminu IELTS, który jest niezbędny na studia i jestem pewna ze z Gosi pomocą zdam go za pierwszym razem, never stop beliving in yourself..... :)
Zajęcia z nią sa przyjemne i bezstresowe. :)
dziękuje Gosiu za wszystko ❤️

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Nie skłamię, jeśli powiem, że to jedne z najlepszych zajęć, w jakich uczestniczyłam. Gosia potrafi dzielić się swoją wiedzą, wie, jak zorganizować zajęcia, jakich metod użyć, jak zmotywować ucznia i w końcu jak sprawić, żeby lekcje były przyjemnością. Niezmiernie się cieszę, że trafiłam właśnie na nią - zachęcona poprzednimi opiniami, które okazały się jak najbardziej trafne. Taką nauczycielkę polecam każdemu :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Języka angielskiego uczę się od przedszkola jak nie wcześniej ;) Tyle lat nauki, a poziom jaki chciałam osiągnąć nie satysfakcjonował mnie. Gosia miała być moją ostatnią deską ratunku. No i okazało się, że nie mogłam trafić lepiej. Właśnie zaliczyłam kolejny semestr studiów bez problemu. Dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Gosia to mój osobisty trener, który układa plan działania, trenuje i przede wszystkim motywuje. Sam sposób lekcji przez Skype jest dla mnie optymalny, elastyczny pod względem miejsca i czasu, a przede wszystkim bez uciążliwych dojazdów. Gorąco polecam! Pozdrawiam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Trafiłam do Gosi przerażona tym, że w 4 miesiące muszę zdać egzamin na uczelni na poziomie C1. Na początku współpracy Gosia oceniła mój język mówiony na B1. Miałam sporą barierę, jednak z każdym spotkaniem brakowało mi mniej słówek. W rezultacie zdałam egzamin ustny i pisemny na 4,5. Polecam! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2017

Nic dodać, nic ując. Profesjonalizm w każdym calu!
Lekcje prowadzone są w różnorodny i ciekawy sposób, dostosowany do danej osoby w bezstresowej atmosferze.
Gosia jest bardzo sympatyczna i jednocześnie wymagająca.
Serdecznie Polecam!!!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2017

Naleze do osob wiecznie poczatkujacych. Nigdy zaden kurs, czy to stacjonarny, czy tez online w pelni mnie nie usatysfakcjonowal. Nie sprawil, iz wyszlam z zakletego kregu "linwistycznego mutyzmu". Tymczasem stalam sie namietna kolekcjonerka coraz to nowszych "rewelacji", programow, metod reklamujacych opanowanie jezyka w 3 miesiace i imponujacego zbioru poradnikow jezykowych. Od szesciu lat mieszkam w Kanadzie i oprocz porozumiewania sie w zakresie powitan i pozegnan, tudziez uzywania ograniczonego slownictwa jezyka potocznego, opierajacego sie na powtorzeniach wyuczonych zwrotow nie potrafilam wykrztusic z siebie najprostszej spontanicznej wypowiedzi. Paralizowal mnie lek. Kolezanka, ktora p. Malgorzata przygotowywala do egzaminu ( Canadian citizenship) polecila mi te doskonala lektorke. Wybor okazal sie wysmienity. Dzieki p. Malgosi przelamalam bowiem bariery komunikacyjne i zaczelam sie poslugiwac jezykiem angielskim. Wprawdzie niektore dzwieki sa nadal wadliwie realizowane ale mysle, iz dzieki doskonalym cwiczeniom z fonetyki uda mi sie wkrotce sprawic "aby jezyk gietki powiedzial wszystko, co pomysli glowa".
Z zawodowego doswiadczenia wiem, jak ciezko uczy sie osoby "false beginner". Ile inteligencji (takze emocjonalnej), wysilku, taktu, cierpliwosci, zrozumienia, empatii a nawet humoru nalezy posiadac aby wykrzesac z dosc "opornej materii" pierwsze zdanie.
Powyzsze cechy nie bez kozery moge przypisac p. Malgosi. Sprawila bowiem, ze odcieta od swiata (obecnie mieszkam w indianskim rezerwacie) lekcja po lekcji nabywam wiekszej sprawnosci jezykowej, pozbywam sie leku, nie reaguje panika na kontakty interpersonalne w miejscu pracy i nie uciekam od ludzi. Pragne zauwazyc, ze dzieki Jej pomocy i wsparciu samodzielnie przeprowadzilam pierwsza rozmowe telefoniczna w istotnej dla mnie sprawie, co dotychczas bylo dla mnie zrodlem ogromnych frustracji.
Doceniam rowniez fakt, ze lekcje odbywaja sie w milej serdecznej atmosferze oraz, ze najbardziej zlozone zagadnienia gramatyczne sa przekazywane w jasny, klarowny sposob wrecz z niezwykla lekkoscia i plastycznoscia. Oprocz korzystania z podrecznika, ktory stanowi baze otrzymuje rowniez mnostwo materialow ulatwiajacych mi zglebienie danej porcji materialu.
Rownoczesnie pragne podkreslic, fakt niezwykle taktownego korygowania bledow w pracach pisemnych. Dzieki takiemu podejsciu moge stwierdzic, ze na bledach, ktore popelniam latwiej sie ucze nie popadajac w zniechecenie, ze znowu nie sprostalam zadaniu.
Goraco polecam kazdej osobie zajecia z p. Malgosia na kazdym poziomie kompetencji jezykowej.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2017

Na Gosię trafiłam zupełnie przypadkiem i… był to strzał w 10-tkę!!! Gosia jest zawsze przygotowana do zajęć, punktualna, zaangażowana i niezwykle sympatyczna – jednym słowem profesjonalizm w czystej postaci. Na zajęciach skupia się na potrzebach ucznia, szybko znajduje jego słabe strony i nad nimi pracuje. Potrafi umiejętnie zadawać pytania, wprowadza ciekawe treści korzystając z różnorodnych materiałów. Dzięki temu lekcje upływają bardzo szybko i są efektywne. Podczas zajęć ze mną Gosia uświadomiła mi, że pokonanie bariery językowej jest możliwe w krótkim czasie.
Serdecznie polecam Gosię jako korepetytora. Naprawdę warto!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Na początek kilka uwag technicznych: zajęcia rozpoczynają się punktualnie, nigdy nie są odwoływane, Gosia ma przemyślany, dokładny plan spotkań odpowiadający potrzebom ucznia, zawsze wysyła materiały i dodatkowe pomoce, sumienne ocenia prace pisemne, nie pozwalając na leserstwo, wzbogaca lekcje o przesyłane artykuły i filmy.

Moja opinia? Bez cienia wątpliwości mogę powiedzieć, że Gosia to najlepsza lektorka, z jaką pracowałem (a mam już pewne doświadczenie). W ciągu kilku miesięcy rozwinąłem swoje umiejętności z angielskiego bardziej niż przez kilka lat w szkole. Jej największą zaletą jest to, że człowiek sam szybko nabiera ochoty, by doskonalić swój angielski jeszcze bardziej. A że jest przy tym przemiłą, niezwykle inteligentną osobą ze znakomitym poczuciem humoru, z całą pewnością obowiązek nauki stanie się nie lada przyjemnością.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2016

Gosia to prawdziwa profesjonalista, jest nie tylko świetną nauczycielką języka angielskiego, ale też przesympatyczną osobą.
Już po paru lekcjach z nią można zauważyć, że uwielbia swoją pracę i poświęca jej całe serce. Jest zawsze świetnie przygotowana,oprócz standardowych podręczników na których pracujemy oferuję mnóstwo dodatkowych materiałów i ćwiczeń. Rozwija wszystkie umiejętności potrzebne w nauce języka angielskiego: przede wszystkim kładzie nacisk na mówienie, ale znajduje także czas na zadania ze słuchania, gramatyki, odpytuję ze słówek, zadaje pracę pisemne typu eseje, rozprawki itp. Uczymy się razem prawie rok i widzę bardzo duże postępy w swoim angielskim. Ale uwaga nie są to lekcje dla osób, które chcą się lenić, Gosia jest wymagającą nauczycielką i lubi widzieć postępy u swoich uczniów. Wcześniej straciłam mnóstwo czasu na szkoły językowe, ale prawdziwe rezultaty w nauce przynosi tylko nauka sam na sam z lektorem, dlatego bardzo polecam taką formę nauki języka i samą Gosię. Atmosfera w czasie lekcji jest niezwykle przyjacielska, co jest naprawdę istotne w nauce języka, ponieważ nie boimy się mówić i popełniać błędów, a tylko tak jesteśmy w stanie przełamać bariery językowe i mówić świetnie po angielsku. Polecam Gosię z czystym sumieniem!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Pani Gosia to wspaniała osoba ale przede wszystkim - świetna profesjonalistka. Przygotowywała mnie do testu CAE - udostępniła mi wszystkie materiały, nigdy nie odwoływała zajec, zawsze oferowała dodatkowa pomoc. Oprócz samych zajec wielokrotnie odpowiadała na moje mejle w których wysyłam jej testy do sprawdzenia, rozprawki do przeczytania itp. Zajęcia bardzo pomogły mi uporządkować wiedzę oraz przede wszystkim nauczyć się rozwiązywać schematy zadań z egzaminu.
Szczerze polecam panią Gosię każdemu!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2016

Szczerze polecam zajęcia z Małgosią!
Nikt inny nie przygotowałby mnie lepiej do matury niż ona.
Bardzo polecam! Naprawdę świetnie efekty i genialna współpraca :)

avatar
Jessica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

Gorąco polecam ! Na tych lekcjach nauka angielskiego to przyjemność . Z Panią Małgorzata bez problemu nauczycie sie wszystkiego co sprawia wam trudności .

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2016

Zajęcia z Gosią to sama przyjemność! Kiedyś nie lubiłam poświęcać czasu na naukę angielskiego ale od września to sie zmieniło. Teraz w wolnej chwili lubię usiąść posłuchać radia w tym języku czy poczytać książkę w pociągu. Wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną ale Gosia idealnie dopasowuje materiał pod kursanta i wiem, że taraz już będzie tylko lepiej. Do tego jest bardzo cierpliwa i jeżeli ktoś ma problem z danym materiałem to poświęca na zajęciach tyle czasu aż w koncu dana osoba zrozumie. Jednak zajęcia to nie tylko czytanie, gramatyka i bieżący materiał z książki ale także pytanie słówek, tłumaczenie zdań, streszczanie ostatnio przeczytanego tekstu-dlatego trzeba być przygotowanym na każde zajęcia :) Jednak taka forma zajęć jak najbardziej mi odpowiada, ponieważ widzę że pamiętam bardzo dużo materiału nawet ten z początkowych zajęć a słówka nauczone kilka miesięcy temu nie poszły w zapomnienie. Podsumowując zajęcia z Gosią napisze tylko tyle: teraz mam miesięczna przerwę w zajęciach a już nie mogę doczekać się maja kiedy znów się zobaczymy i będziemy się zmagać z moim angielskim :) Polecam !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2016

Serdecznie polecam zajęcia z Gosią! Lekcje są bardzo dobrze przygotowane i dostosowane do poziomu kursanta. Gosia jest osobą charyzmatyczną, zawsze uśmiechniętą i pełną energii. Jako doświadczona korepetytorka omawia materiał w sposób jasny i zrozumiały, kładąc nacisk naukę nowych słówek i wyjaśnianie wszelkich zawiłości gramatycznych. Na spotkaniach panuje bardzo sympatyczna atmosfera, dzięki czemu lekcje nie są nudnym obowiązkiem, tylko przyjemnością!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2016

Zajęcia z Gosią upływają w miłej atmosferze, wszystko dokładnie wytłumaczy az do skutku, zawsze jest przygotowana do zajęć., wymaga od siebie i od ucznia. Dba o to aby poświęcać czas nie tylko na gramatykę ale też na czytanie, mówienie, pisanie. Posiada mnóstwo dodatkowych materiałów (czesto zadaje prace domowe) co ważne z kluczami odpowiedzi, więc na lekcjach aby nie tracić czasu omawia tylko zadania problemowe. Potrafi zmotywować do pracy, jest konkretna i czas spędzony na nauce z nią jest zawsze wykorzystany do maximum. Jestem bardzo zadowolona, czuje, że mój angielski znacznie się poprawił (po ok .roku nauki). Polecam ją każdemu!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2015

Zajęcia z Gosią są ciekawe, prowadzone w miłej atmosferze, zawsze dobrze przygotowane. Na zajęcia uczęszczam od około 2 lat i widzę bardzo duże postępu w nauce angielskiego. Na początku miałam duże opory w angielskojęzycznych rozmowach, ale teraz nie mam już z tym problemu. Z czystym sumieniem mogę polecić Gosię jak nauczyciela języka angielskiego.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2015

Od czasu rozpoczęcia nauki z panią Gosią ponad rok temu, lekcje angielskiego stały się dla mnie przyjemnością. Pani Gosia jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Jest bardzo dobrym nauczycielem, poważnie podchodzi do każdego zagadnienia (na spokojnie wszystko tłumacząc) i bez problemu możemy wrócić do czegoś, co chciałabym jeszcze raz omówić. Pani Gosia daje mi możliwość swobodnego wypowiadania się, przez co bariera językowa, w moim przypadku, zmniejszyła się. Dzięki pani Gosi nabrałam pewności i zrozumiałam, że każdy może nauczyć się języka obcego. Polecam!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2015

Małgosia poświęca mi swój czas od czerwca tego roku. Lekcje są bardzo ciekawe i dostosowane do poziomu kursanta. Nawet najbardziej zawiłe kwestie Małgosia tłumaczy w sposób zrozumiały i rzeczowy. Mój angielski poprawia się w sposób znaczący z każdą następną lekcją co jest najlepszym dowodem że Małgosia jest naprawdę bardzo skuteczna. Gorąco polecam.

avatar
Rysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2015

Nauka z Gosią to czysta przyjemność, zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie, z każdą lekcją widzę postępy i chęć dalszej edukacji. Polecam każdemu !!!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2015

Do Gosi po pomoc zwróciłem się 3 miesiące temu. Po dość długim okresie nieużywania języka angielskiego, czułem że moja bariera językowa staje się coraz bardziej zauważalna i wiedziałem, że samo wertowanie książek i powtarzanie słownictwa nie wystarczy. Pamiętam, że nerwy przed pierwszą lekcją były porównywalne do tych z przed matury, czy rozmowy o pracę. ;) Oczywiście okazały się całkowicie bezpodstawne, gdyż Gosia okazała się być bardzo miłą i wyrozumiałą osobą. Od tamtego czasu, wiele się zmieniło jeżeli chodzi o mój poziom angielskiego. Już nie mam takich obaw przed mówieniem jak niegdyś, a ogólna sprawność w posługiwaniu się językiem znacznie wzrosła. Nadal sporo pracy przede mną, jest wiele rzeczy do poprawy, ale wiem że z pomocą Gosi będzie to zdecydowanie łatwiejsze.
Co do samych lekcji, to mijają one w przyjemniej atmosferze. Są bardzo urozmaicone, a nacisk jest kładziony na wszystkie elementy językowe. Często z najprostszych tematów wywiązuje się niezwykle interesująca dyskusja. Niekiedy jest poważnie i życiowo, innym razem lekko i zabawnie. Czas pędzi jak szalony i ta jedna godzina mija prawie niezauważona.
Reasumując, praca z Gosią to świetna sprawa. Uważam, że była to jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem w mijającym roku i gorąco polecam tą osobę każdemu, kto ma jakikolwiek problem ze swoim angielskim. :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Myślę, że najlepszą opinią będzie napisanie, że dzięki Gosi po 3 miesiącach nauki przestałam obawiać się posługiwania językiem angielskim w miejscu pracy gdzie wcześniej powiedzenie najprostszego zdania paraliżowało mnie. Lekcje są przygotowane, zorganizowane jak i dostosowane do wymagań i potrzeb ucznia. Dodatkowo atmosfera jest bardzo przyjazna, dzięki czemu lekcje to nie tylko obowiązek ale i przyjemność. Polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Gosia jest wspaniałym nauczycielem. Jestem ekstermalnie zadowolony z zajęć. Nie zamieniłbym jej na nikogo innego. Polecam każdemu.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Gosia łączy w sobie cechy wymagającego nauczyciela i dobrego towarzysza rozmów przez co zajęcia są ciekawe i mijają w ekspresowym tempie. Łatwo i przystępnie tłumaczy gramatykę, zawsze jest przygotowana do zajęć i pomaga przełamać strach przed mówieniem. Postępy, które da się zauważyć po krótkim czasie mobilizują do dalszej nauki, która staje się przyjemnością. Polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Bardzo polecam Gosię jako korepetytorkę z angielskiego! Przemiła osoba, dzięki czemu lekcje przebiegają bezstresowo, wymagająca ale i wyrozumiała. Lekcje z Gosią pozwoliły mi na przełamanie bariery w mówieniu po angielsku, dzięki niej uwierzyłam we własne możliwości :) Bardzo kompetentna osoba z dużą wiedzą. Polecam wszystkim!!!!

avatar
Ivona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

Bardzo przyjazna, uczciwa nauczycielka. Świetna, bardzo kompetentna-duża wiedza. Wymagająca, lecz cierpliwa i wyrozumiała.Wspaniale tłumaczy wszystkie, nawet najbardziej trudne zagadnienia.Prezentuje znakomite podejscie do studenta. Nauka jest bardzo przyjemna a czasami też i zabawna. Najlepsza nauczycielka jaką dane mi było spotkać podczas zmagania się z j. angielskim. Świadczy o tym mój zdany egzamin " Canadian citizenship" Małgorzata jest prawdziwą nauczycielką z pasją. Polecam ją wszystkim. Pozdrawiam ;-)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Długo szukałam dobrego nauczyciela, który pomógłby mi przejść z poziomu B2 na wyższy. Gosia jest jedyną osobą zawsze przygotowaną, odpowiedzialną i niebojącą się wyzwań. Pierwsza osoba, która rzeczywiście stara się pomóc i słucha ucznia.
Mam lekcje tylko raz w tygodniu, ale widzę znaczne postępy.
Pocecam wszystkim dla których liczy się jakość. Poranne lekcje z Gosią to potężna dawka optymizmu i energii na cały dzień!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Co tu dużo mówić - bardzo polecam. W przeciągu roku zrobiłem duży progres pomimo, że nie jestem przykładnym uczniem. Władam dużo sprawniej językiem a co najważniejsze Gosia przełamała we mnie 'blokadę' mówienia po angielsku. Lekcje mijają w super atmosferze - połączenie dobrej koleżanki i mega nauczyciela. Nigdy nie było sytuacji spóźnien ze strony Gosi i tym podobnych. Zero srestu, ale wymagania są. Gorąco polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2015

Gorąco polecam lekcje z Panią Gosią wszystkim, którzy na prawdę chcą nauczyć się j. angielskiego! Doskonałe przygotowanie zarówno z gramatyki jak i słownictwa. Co najważniejsze, bariera językowa została przełamana :-) !

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2015

Serdecznie polecam! Pani Gosia jest bardzo sympatyczna i wyrozumiała, potrafi zmotywować do nauki, wszystkie zagadnienia są wytłumaczone bardzo jasno, konkretnie. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to najlepsza nauczycielka jaką znam. Nie spotkałam kogoś tak kompetentnego ani w szkole ani na żadnych korepetycjach. :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2015

Gorąco polecam lekcje z Panią Małgorzatą!!!
Lekcje prowadzone bardzo profesjonalnie w miłej atmosferze. Zgadzam się w 100% ze wszystkimi pozytywnymi opiniami napisanymi poniżej.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2014

Bardzo miły i sympatyczny kontakt, po lekcjach z Panią Małgorzatą widać efekty a to najważniejsze, zapewnia wszystkie materiały, co jest dodatkowym ułatwieniem we współpracy. Z czystym sumieniem bardzo polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2014

Pełen profesjonalizm, materiały do pracy w domu, a przede wszystkim doskonały kontakt dzięki , któremu nauka staje się łatwa i przyjemna. Bardzo polecam na +6

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2014

Serdecznie polecam korepetycje z Gosią! Wspaniała atmosfera, niesamowita cierpliwość do każdego ucznia oraz bardzo dobre efekty. Jestem bardzo zadowolona z poczynionych przeze mnie postępów i przygotowania do matury prowadzonego przez Gosię.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2014

Sympatyczna atmosfera na zajęciach, wyrozumiałość oraz anielska cierpliwość :) Gorąco polecam ! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2014

Na zajęciach jest bardzo przyjazna atmosfera, wszystko jest fantastycznie wytłumaczone, co przekłada się na znakomite efekty. Jestem bardzo zadowolona ;)) Polecam !

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2014

Serdecznie polecam ;) Świetna atmosfera i jeszcze lepsze rezultaty. Zajęcia są prowadzone ciekawie, duża ilość dodatkowych materiałów zapewniona. Aż miło się uczy ;)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2014

Bardzo serdecznie polecam! Super atmosfera, ogromna cierpliwość Pani Gosi, a przede wszystkim widoczne DUŻE postępy :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2014

Bardzo gorąco polecam te korepetycje. Bardzo miła, swobodna atmosfera, odpowiednie tempo pracy, postęp z jednych zajęć na drugie oraz widoczne zaangażowanie Gosi w to, żeby nauka przyniosła jak najlepsze efekty:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2014

Bardzo polecam korepetycję u Gosi.Jest bardzo cierpliwa i tłumaczy wszystko w bardzo prosty i klarowny sposób.Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze.Uważam ,że bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu maturalnego :)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2014

Jestem bardzo zadowolona z atmosfery oraz efektów. Gorąco polecam :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2014

Polecam! Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, bardzo dobrze organizowane, a Gosia zawsze przygotowna , pozytywnie nastawiona do każdego i motywująca do nauki :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć u Gosi . Zajęcia są prowadzone w miłej , bezstresowej atmosferze . Poza tym Gosia potrafi świetnie zmotywować do pracy Polecam wszystkim !!!!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2014

Byłam bardzo zadowolona z lekcji u Gosi. Dziewczyna jest kokretna, zawsze przygotowana do zajęć, dobrze, jasno tłumaczy. Mimo ogromu uczniów jakie ma, nie brakuje jej zapału do pracy. Bardzo stara się dobrze przekazać swoją wiedzę. Polecam

avatar
dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2014

Profesjonalne podejście, jasny i precyzyjny sposób przekazywania wiedzy w przyjaznej atmosferze. Gosia potrafi skutecznie zmotywować dlatego lekcje przynoszą oczekiwane efekty. Jak najbardziej polecam!

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2014

Zajęcia zawsze bardzo ciekawe, prowadzone w miłej atmosferze. Poza tym bardzo dobre podejście i świetny akcent.
Serdecznie polecam!

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2014

Gosia to najlepsza korepetytorka jaką znam. Profesjonalne lekcje na wysokim poziomie z przyjazną, bezstresową atmosferą dają spore efekty. GORĄCO POLECAM !!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2014

Gosia jest wspaniałą nauczycielką. Nie buduje dystansu między sobą a uczniem, a atmosfera otwartości i jej cierpliwość sprawiają, że chce się chodzić do niej na zajęcia. P o l e c a m!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2014

Polecam!!!!! Świetna dziewczyna, rewelacyjnie uczy, zajęcia są ciekawe co jest wielkim plusem bo po prostu chce się na nie chodzić. Gosia wszystko dokładnie i klarownie tłumaczy. I przyciśnie do nauki jak trzeba ;) Polecam bo to najlepsza nauczycielka jaką miałam (a miałam ich sporo ;) )

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2013

Lekcje z Gosią są tak ciekawe i wciągające, że uzależniają. Jej cierpliwość, drobiazgowość i konsekwencja jest niesamowitym motorem postępu umiejętności językowych.

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2013

Najlepsza lektorka angielskiego jaka mnie uczyła. Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, co w połączeniu z doświadczeniem i podejściem do uczniów daje bardzo dobre wyniki wyniki. Świetnie przygotowuje nie tylko do zdania egzaminu, ale również praktycznego wykorzystania języka w rozmowie z obcokrajowcami. Polecam każdemu!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2013

Serdecznie polecam! Nauka języka angielskiego na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze i dzięki dużej ilość ciekawych materiałów zapewniają perfekcyjne przygotowanie zarówno do egzaminu maturalnego, jak i do egzaminu FCE.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2012

Lekcje dają duże efekty! ;) Bradzo dobre przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej, duża ilość dodatkowych materiałów i świetna atmosfera! Polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2012

Bardzo polecam, lekcje profesjonalne w miłej atmosferze i co najważniejsze efektywne! :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2012

Lekcje są prowadzone w przyjemnej atmosferze, zapewnione materiały pomocnicze. Gwarancja zdania matury podstawowej i rozszerzonej na dobrym poziomie ;) Polecam serdecznie wszystkim !

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2011

bardzo polecam:) zajęcia dają efekty:)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2011

Bardzo dobry sposób nauczania, a co najważniejsze efektywny. Jak najbardziej polecam;)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2011

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, a co przede wszystkim - skutecznie! Serdecznie polecam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.