Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

Oferuję indywidualne lekcje z języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
Jestem absolwentką filologii francuskiej UWr. Przez 7 lat mieszkałam we Francji i w Belgii, i posiadam ponad 13 lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji (i w pracy tłumacza).

Zapewniam podręczniki i dodatkowe materiały dydaktyczne w formacie pdf. Przesyłam również materiały audio i linki do ciekawych stron.
Zajęcia podzielone są na trzy bloki: konwersacje na zaproponowany przeze mnie wcześniej temat, część gramatyczną i słownictwo. 

Dni, oraz godziny zajęć do uzgodnienia.

Zapraszam do kontaktu,
Anna Tomoń

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Super, bardzo polecam. Pani Anna uczy profesjonalnie, dokladnie i cierpliwie. Zapewnia ogrom materialow do pracy, co bardzo pomaga w zrozumieniu konkretnych zagadnien, serio. Jestem bardzo zadowolona, bo dzieki nauce z p Anna udalo mi sie osiagnac wynik 98% na maturze z jezyka francuskiego. Takze nauka z p Anna jest nie tylko przyjemna, ale rowniez skuteczna.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Jestem zachwycony lekcjami z Anią! Mieszkam we francuskojęzycznym mieście i dzięki tym lekcjom dużo lepiej się tutaj odnajduję oraz nie jestem już zmuszony do dogadywania się po angielsku. Pomogły mi w tym indywidualne podejście oraz mnogość materiałów, które dostaję do nauki :) Zdecydowanie POLECAM!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2020

Pani Ania jest wymarzoną nauczycielką francuskiego! Już na pierwszej lekcji można zauważyć, że kocha język francuski i że jest on jej życiową pasją. Metodycznie – REWELACJA. Jest przygotowana do każdych zajęć, oferuje bardzo ciekawe i urozmaicone materiały dydaktyczne (przede wszystkim audio i wideo), które przesyła z wyprzedzeniem. Dotyczą one bieżących spraw, ale także różnych aspektów kultury i życia Francuzów. Na każdej lekcji ćwiczy z uczniem wszystkie umiejętności językowe, wykazując się przy tym dużą cierpliwością, ale też konsekwencją. Zagadnienia gramatyczne tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Ucząc się u pani Ani, czuje się, że każda minuta lekcji jest świetnie wykorzystana i pomaga rozwinąć skrzydła we francuskim  Mam nadzieję, że będę mogła uczyć się u pani Ani do końca świata i jeden dzień dużej! Gorąco polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Bardzo cieszę się, że uczy mnie Ania. Doskonale tłumaczy gramatykę francuską, na czym mi osobiście szczególnie zależało. Dzięki Niej robię szybkie postępy w nauce. Czuję się znacznie pewniejsza w używaniu języka francuskiego. Zdecydowanie polecam!!!!!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji fancuskiego. Ania jest zawsze przygotowana, przesyla odpowiednie materialy przed kazda lekcja i zwraca uwage na moje slabe strony, co pozwala mi szybko nadgonic material. Dodatkowo, Ania jest osoba mila i latwa w kontakcie. Goraco polecam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2018

Gorąco polecam zajęcia z Anią. Jest zawsze przygotowana do zajęć i w 100% skupiona na uczniu. Przesyła mnóstwo ciekawych pomocy naukowych, a do tego świetnie motywuje do nauki - przepytuje z przerabianego materiału. ;) Uczestnicząc w zajęciach z Anią ma się wrażenie, że każda minuta spotkania jest w pełni wykorzystana. Poza tym Ania jest bardzo sympatyczna i to prawdziwa profesjonalistka.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Ania jest świetnym i cierpliwym nauczycielem języka francuskiego. Zwraca uwagę na poprawną wymowę, widać, że kocha ten język. Do zajęć jest zawsze przygotowana, oferuje dużo materiałów pomocniczych. Słucha potrzeb ucznia. Jest kreatywna i sympatyczna! Gorąco polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Bardzo polecam, Ania jest zawsze przygotowana do zajęć, świetnie tłumaczy zagadnienia gramatyczne, przynosi interesujące materiały... Indywidualne zajęcia z Ania przynosiły znacznie lepsze skutki niż jakiekolwiek inne zajęcia, w jakich uczestniczyłam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Pani Ania prowadzi zajecia na bardzo dobrym poziomie, na kazda lekcje jest bardzo dobrze przygotowana, materialy ktore otrzumuje sa interesujace i w odpowiedni sposob wyjasniajace dane zagadnienie. Pani Ania ma duza doze cierpliwosci, tlumaczy spokojnie, co jest bardzo istotne przy osobach, dla ktorych francuski nie jest mocna strona :). Powtarzanie materialow z poprzednich lekcji przynosi pozadane efekty i mobilizuje do pracy, takze serdecznie polecam.

avatar
Violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Lekcje francuskiego z Anną to najlepsze korepetycje jakie do tej pory otrzymałam. Każda lekcja jest bardzo ciekawa, tematy lekcji są zawsze zróżnicowane. Ponadto Anna jest niezwykle zaangażowaną i bardzo dobrze przygotowaną korepetytorką. Wszelkie wątpliwości czy te dotyczące gramatyki czy słownictwa wyjaśnia w bardzo klarowny sposób.
Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na te korepetycje. Mój progres w doskonaleniu francuskiego jest bardzo widoczny i to wszystko dzięki Ani.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2017

Zajęcia z Panią Anią są interesujące i różnorodne. Pani Ania zawsze cierpliwie tłumaczy i umiejętnie koryguje błędy. W lekcjach uczestniczę z przyjemnością.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2017

Bardzo polecam zajęcia z panią Anią. Osoba profesjonalna, bardzo sympatyczna i przygotowana na każde zajęcia. Lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, a materiały zawsze ciekawe, dla mnie dużym plusem są powtórki materiału przerabianego na poprzedniej lekcji. Francuskiego uczyłam się już z różnymi nauczycielami i mogę szczerze powiedzieć, że pani Ania to wyjątkowa nauczycielka.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2017

Goraco polecam zajecia z Anną. Anna jest zawsze punktualna i dobrze przygotowana. Zajęcia są ciekawe, atmosfera miła a tematyka różnorodna. Korzystamy z różnych materiałów, więc nie jest to nauka z jednego nudnego podręcznika. Miałem wcześniej różnych nauczycieli, ale Anna jest najbardziej kompetentna ze wszystkich dotychczasowych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.