Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Kraków
Katowice
Wrocław
Szczecin
Łódź
Lublin
Warszawa
Gdańsk

O mnie

Witam,

Oferuję korepetycje z języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Jestem absolwentką filologii francuskiej UWr. i mam ponad 10 lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji.

Aktualnie mieszkam w Brukseli (po 4-letnim pobycie w Paryżu). Oferuję zajęcia wyłącznie przez Skype’a. Wielu moich uczniów z którymi miałam zajęcia w Polsce, kontynuują naukę przez internet i ceni sobie tą formę kontaktu, głównie ze względu na wygodę i elastyczny czas zajęć.

Zapewniam materiały dydaktyczne, które przesyłam w formacie word, lub pdf. Przesyłam również materiały audio i linki do ciekawych stron.Dni, oraz godziny zajęć do uzgodnienia.

Cena: 50zł / 90 min

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Bardzo polecam, Ania jest zawsze przygotowana do zajęć, świetnie tłumaczy zagadnienia gramatyczne, przynosi interesujące materiały... Indywidualne zajęcia z Ania przynosiły znacznie lepsze skutki niż jakiekolwiek inne zajęcia, w jakich uczestniczyłam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Pani Ania prowadzi zajecia na bardzo dobrym poziomie, na kazda lekcje jest bardzo dobrze przygotowana, materialy ktore otrzumuje sa interesujace i w odpowiedni sposob wyjasniajace dane zagadnienie. Pani Ania ma duza doze cierpliwosci, tlumaczy spokojnie, co jest bardzo istotne przy osobach, dla ktorych francuski nie jest mocna strona :). Powtarzanie materialow z poprzednich lekcji przynosi pozadane efekty i mobilizuje do pracy, takze serdecznie polecam.

avatar
Violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Lekcje francuskiego z Anną to najlepsze korepetycje jakie do tej pory otrzymałam. Każda lekcja jest bardzo ciekawa, tematy lekcji są zawsze zróżnicowane. Ponadto Anna jest niezwykle zaangażowaną i bardzo dobrze przygotowaną korepetytorką. Wszelkie wątpliwości czy te dotyczące gramatyki czy słownictwa wyjaśnia w bardzo klarowny sposób.
Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na te korepetycje. Mój progres w doskonaleniu francuskiego jest bardzo widoczny i to wszystko dzięki Ani.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2017

Zajęcia z Panią Anią są interesujące i różnorodne. Pani Ania zawsze cierpliwie tłumaczy i umiejętnie koryguje błędy. W lekcjach uczestniczę z przyjemnością.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2017

Bardzo polecam zajęcia z panią Anią. Osoba profesjonalna, bardzo sympatyczna i przygotowana na każde zajęcia. Lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, a materiały zawsze ciekawe, dla mnie dużym plusem są powtórki materiału przerabianego na poprzedniej lekcji. Francuskiego uczyłam się już z różnymi nauczycielami i mogę szczerze powiedzieć, że pani Ania to wyjątkowa nauczycielka.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2017

Goraco polecam zajecia z Anną. Anna jest zawsze punktualna i dobrze przygotowana. Zajęcia są ciekawe, atmosfera miła a tematyka różnorodna. Korzystamy z różnych materiałów, więc nie jest to nauka z jednego nudnego podręcznika. Miałem wcześniej różnych nauczycieli, ale Anna jest najbardziej kompetentna ze wszystkich dotychczasowych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.