Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Faktura VAT

Anna Tomoń

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Anna Tomoń

O mnie

Dzień dobry,Oferuję prywatne lekcje języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Jestem absolwentką filologii francuskiej UWr. i mam 15 lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji.

Przez ponad 7 lat pracowałam we Francji i w Belgii.

Zapewniam podręczniki w formacie pdf, oraz linki do ciekawych stron. Zajęcia są zasadniczo podzielone na trzy części: konwersacje na zaproponowany przeze mnie wcześniej temat, zagadnienia gramatyczne i słownictwo.Dni, oraz godziny zajęć do uzgodnienia.

Cena: 60zł / 60 min

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Super, bardzo polecam. Pani Anna uczy profesjonalnie, dokladnie i cierpliwie. Zapewnia ogrom materialow do pracy, co bardzo pomaga w zrozumieniu konkretnych zagadnien, serio. Jestem bardzo zadowolona, bo dzieki nauce z p Anna udalo mi sie osiagnac wynik 98% na maturze z jezyka francuskiego. Takze nauka z p Anna jest nie tylko przyjemna, ale rowniez skuteczna.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Jestem zachwycony lekcjami z Anią! Mieszkam we francuskojęzycznym mieście i dzięki tym lekcjom dużo lepiej się tutaj odnajduję oraz nie jestem już zmuszony do dogadywania się po angielsku. Pomogły mi w tym indywidualne podejście oraz mnogość materiałów, które dostaję do nauki :) Zdecydowanie POLECAM!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2020

Pani Ania jest wymarzoną nauczycielką francuskiego! Już na pierwszej lekcji można zauważyć, że kocha język francuski i że jest on jej życiową pasją. Metodycznie – REWELACJA. Jest przygotowana do każdych zajęć, oferuje bardzo ciekawe i urozmaicone materiały dydaktyczne (przede wszystkim audio i wideo), które przesyła z wyprzedzeniem. Dotyczą one bieżących spraw, ale także różnych aspektów kultury i życia Francuzów. Na każdej lekcji ćwiczy z uczniem wszystkie umiejętności językowe, wykazując się przy tym dużą cierpliwością, ale też konsekwencją. Zagadnienia gramatyczne tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Ucząc się u pani Ani, czuje się, że każda minuta lekcji jest świetnie wykorzystana i pomaga rozwinąć skrzydła we francuskim  Mam nadzieję, że będę mogła uczyć się u pani Ani do końca świata i jeden dzień dużej! Gorąco polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Bardzo cieszę się, że uczy mnie Ania. Doskonale tłumaczy gramatykę francuską, na czym mi osobiście szczególnie zależało. Dzięki Niej robię szybkie postępy w nauce. Czuję się znacznie pewniejsza w używaniu języka francuskiego. Zdecydowanie polecam!!!!!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji fancuskiego. Ania jest zawsze przygotowana, przesyla odpowiednie materialy przed kazda lekcja i zwraca uwage na moje slabe strony, co pozwala mi szybko nadgonic material. Dodatkowo, Ania jest osoba mila i latwa w kontakcie. Goraco polecam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2018

Gorąco polecam zajęcia z Anią. Jest zawsze przygotowana do zajęć i w 100% skupiona na uczniu. Przesyła mnóstwo ciekawych pomocy naukowych, a do tego świetnie motywuje do nauki - przepytuje z przerabianego materiału. ;) Uczestnicząc w zajęciach z Anią ma się wrażenie, że każda minuta spotkania jest w pełni wykorzystana. Poza tym Ania jest bardzo sympatyczna i to prawdziwa profesjonalistka.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Ania jest świetnym i cierpliwym nauczycielem języka francuskiego. Zwraca uwagę na poprawną wymowę, widać, że kocha ten język. Do zajęć jest zawsze przygotowana, oferuje dużo materiałów pomocniczych. Słucha potrzeb ucznia. Jest kreatywna i sympatyczna! Gorąco polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Bardzo polecam, Ania jest zawsze przygotowana do zajęć, świetnie tłumaczy zagadnienia gramatyczne, przynosi interesujące materiały... Indywidualne zajęcia z Ania przynosiły znacznie lepsze skutki niż jakiekolwiek inne zajęcia, w jakich uczestniczyłam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Pani Ania prowadzi zajecia na bardzo dobrym poziomie, na kazda lekcje jest bardzo dobrze przygotowana, materialy ktore otrzumuje sa interesujace i w odpowiedni sposob wyjasniajace dane zagadnienie. Pani Ania ma duza doze cierpliwosci, tlumaczy spokojnie, co jest bardzo istotne przy osobach, dla ktorych francuski nie jest mocna strona :). Powtarzanie materialow z poprzednich lekcji przynosi pozadane efekty i mobilizuje do pracy, takze serdecznie polecam.

avatar
Violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Lekcje francuskiego z Anną to najlepsze korepetycje jakie do tej pory otrzymałam. Każda lekcja jest bardzo ciekawa, tematy lekcji są zawsze zróżnicowane. Ponadto Anna jest niezwykle zaangażowaną i bardzo dobrze przygotowaną korepetytorką. Wszelkie wątpliwości czy te dotyczące gramatyki czy słownictwa wyjaśnia w bardzo klarowny sposób.
Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na te korepetycje. Mój progres w doskonaleniu francuskiego jest bardzo widoczny i to wszystko dzięki Ani.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2017

Zajęcia z Panią Anią są interesujące i różnorodne. Pani Ania zawsze cierpliwie tłumaczy i umiejętnie koryguje błędy. W lekcjach uczestniczę z przyjemnością.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2017

Bardzo polecam zajęcia z panią Anią. Osoba profesjonalna, bardzo sympatyczna i przygotowana na każde zajęcia. Lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, a materiały zawsze ciekawe, dla mnie dużym plusem są powtórki materiału przerabianego na poprzedniej lekcji. Francuskiego uczyłam się już z różnymi nauczycielami i mogę szczerze powiedzieć, że pani Ania to wyjątkowa nauczycielka.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2017

Goraco polecam zajecia z Anną. Anna jest zawsze punktualna i dobrze przygotowana. Zajęcia są ciekawe, atmosfera miła a tematyka różnorodna. Korzystamy z różnych materiałów, więc nie jest to nauka z jednego nudnego podręcznika. Miałem wcześniej różnych nauczycieli, ale Anna jest najbardziej kompetentna ze wszystkich dotychczasowych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.