Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, mam stały kontakt z żywym językiem poprzez wyjazdy do Francji i krajów francuskojęzycznych m.in do Szwajcarii.
Oferuję lekcje na wszystkich poziomach, materiały do nauki (teksty, podręczniki, ćwiczenia gramatyczne, ze słuchu, testy) w cenie lekcji. Dogodne godziny zajęć indywidualnie dostosowane do każdego (gimnazjaliści, licealiści, osoby pracujące, kursy dla osób wyjeżdzających do Francji i krajów francuskojęzycznych. Profil lekcji w 100% dostosowany do każdego idnywidualnie. Podczas zajęć ćwiczymy wszystkie umiejętności od początku, tzn, mówienie, słuchanie, pisanie oraz zagadnienia gramatyczne. Szczególną uwagę przykładam do nauki mówienia już na samym początku zajęć, tak ,by  osoba ucząca się nie odczuwała  bariery  językowej w późniejszym czasie.  Na moich zajęciach nauczycie się języka standardowego oraz  mowy codziennej z elemantami języka potocznego, niezbędnego do codziennej komunikacji w realnych sytuacjach. 
Organizuję również kursy grupowe (6 osób w grupie)  na różnych poizomach oraz kursy przygotowujące do egzaminów DELF  i DALF.

Więcej informacji udzielam przez: skype: korepetycje-francuski 
tel.: 514 630 334

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 06.1998
Wyższe Studia Magisterskie Lublin, KUL
Magister
Filologia romańska wraz z przygotowaniem pedagogicznym
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2002 - 06.2011
Liceum Ogólnokształące, Szkoła językowa Lingwista
09.2022 - aktualnie
Zespół Szkół Ekonomicznych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Pani Agnieszka pomagała mi w przygotowaniu do matury na poziomie rozszerzonym. Uważam, że spotkania znaczenie przyczyniły się do wysokiego wyniku. Zajęcia były ciekawe, opierały się na komunikacji. Dostawałam prace domowe, opracowania, które ułatwiły mi naukę. W niedługim czasie osiągnęłam progres. Polecam każdemu :))

Agnieszka Wilkoszewska Korepetycje-francuski

Cieszę się ,że mogłam pomóc, bardzo dziękuję.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Agnieszką : ) Lekcje są rzeczowe, zawsze dobrze przygotowane i oparte głównie na konwersacji, czyli najważniejszym elemencie w nauce języka.
Dziękuję za rok wymiany językowej : )

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Uczę się z Panią Agnieszką języka francuskiego około 4 miesięcy. Uważam, że jest najlepszy korepetytorką, z która miałam styczność. Jest zawsze przygotowana na zajęcia oraz potrafi wytłumaczyć zawiłe formy gramatyczne. Dodatkowym plusem jest cierpliwość w stosunku do ucznia, ogromna wiedza oraz pasja do języka francuskiego. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Pani Agnieszka świetnie prowadzi zajęcia zajęcia, różnicuje zadania, bardzo fajnie tłumaczy, pomaga w powtórkach i co najważniejsze - dostosowuje się do ucznia zarówno pod kątem tempa nauki jak i doboru tematów. Bardzo polecam zajęcia!

avatar
Joanna Jose
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2019

Jak do tej pory współpraca z Panią Agnieszka bardzo podoba się mojemu synowi. Z wielką chęcią i zaangażowaniem czeka na każde kolejne zajęcia. Dlatego jest mi miło wystawić MEGA pozytywną opinię i polecić Panią Agnieszkę innym osobom szukającym nauczyciela języka francuskiego.
Pozdrawiamy i dziękujemy =)

Agnieszka Wilkoszewska Korepetycje-francuski

Dziękuję ! cieszę się , że Piotrek jest zadowolony. Miło jest pracować z uczniem pełnym zaangażowania:) Pozdrawiam :)

avatar
Ha Mi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2018

Mam zajęcia z Panią Agnieszką od roku i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka pomogła mi nadrobić duże zaległości ze szkoły, a w między czasie poszerzyła także znacznie moją wiedzę. Zajęcia są dostosowane indywidualnie do moich potrzeb, a na lekcjach panuje bardzo swobodna atmosfera. Zdecydowanie poleciłabym Panią Agnieszkę!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Profesjonalne podejście, miła atmosfera, niesamowita znajomosc języka francuskiego. Jestem w stu procentach zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agnieszkę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.