Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Katowice
Kraków
Częstochowa
Tarnów
Bielsko-Biała
Zabrze
Chorzów
Rybnik

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Joanna Jose
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2019

Jak do tej pory współpraca z Panią Agnieszka bardzo podoba się mojemu synowi. Z wielką chęcią i zaangażowaniem czeka na każde kolejne zajęcia. Dlatego jest mi miło wystawić MEGA pozytywną opinię i polecić Panią Agnieszkę innym osobom szukającym nauczyciela języka francuskiego.
Pozdrawiamy i dziękujemy =)

Agnieszka Wilkoszewska Korepetycje-francuski

Dziękuję ! cieszę się , że Piotrek jest zadowolony. Miło jest pracować z uczniem pełnym zaangażowania:) Pozdrawiam :)

avatar
Ha Mi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2018

Mam zajęcia z Panią Agnieszką od roku i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka pomogła mi nadrobić duże zaległości ze szkoły, a w między czasie poszerzyła także znacznie moją wiedzę. Zajęcia są dostosowane indywidualnie do moich potrzeb, a na lekcjach panuje bardzo swobodna atmosfera. Zdecydowanie poleciłabym Panią Agnieszkę!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Profesjonalne podejście, miła atmosfera, niesamowita znajomosc języka francuskiego. Jestem w stu procentach zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agnieszkę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.