Agnieszka Ilnicka

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Mokotów)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem iberystką, uwielbiam kulturę hiszpańsko-języczną, zwłaszcza meksykańską, pasjonuje mnie historia starożytnych Azteków i Majów. Chętnie udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego, nauczę języka od podstaw lub poprowadzę konwersacje. Przez trzy lata udzielania lekcji na wielu poziomach zaawansowania nauczyłam się, że nauka języka oznacza nie tylko siedzenie nad zeszytem i wkuwanie słówek, ale też kontakt, rozmowy o aspektach kulturowych i dostosowanie do zainteresowań ucznia.
Jeśli szukasz kogoś, kto jest lingwistą z powołania, to bardzo serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Agnieszka Ilnicka
ul. Żurawia 6/12
00-503 Warszawa
NIP: 5213641211

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
05.2019 - 05.2019
Uniwersytet Warszawski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Pani Agnieszka jest przesympatyczną osobą i bardzo dobrym nauczycielem, zawsze przygotowanym do zajęć. Lekcje są ciekawe z wplecionymi elementami zabawy w postaci gier. Moja córka jest bardzo zadowolona i na chwilę obecną nie wyobraża sobie nauki hiszpańskiego z innym nauczycielem :-)

Agnieszka Ilnicka

Bardzo dziękuję za miłe słowa! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.