Agnieszka Ilnicka

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa (Mokotów)
Faktura VAT

Agnieszka Ilnicka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Agnieszka Ilnicka

O mnie

Lingwistka, zapalona podróżniczka, pasjonatka fantastyki, pisania, jazdy na rowerze i psychologii. Mam 8 lat doświadczenia w nauczaniu języka, bo kocham to, co robię i nie wyobrażam sobie innego zawodu dla siebie!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
05.2019 - 05.2019
Uniwersytet Warszawski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Pani Agnieszka jest przesympatyczną osobą i bardzo dobrym nauczycielem, zawsze przygotowanym do zajęć. Lekcje są ciekawe z wplecionymi elementami zabawy w postaci gier. Moja córka jest bardzo zadowolona i na chwilę obecną nie wyobraża sobie nauki hiszpańskiego z innym nauczycielem :-)

Agnieszka Ilnicka

Bardzo dziękuję za miłe słowa! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.