Michał Przerwa-Tetmajer

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Warszawa (Śródmieście)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Skuteczna nauka gry na gitarze od podstaw. Doskonalenie umiejętności.

Zapraszam na lekcje prywatne wszystkich, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować naukę gry na gitarze. Udzielam lekcji osobom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Posiadam autorską, sprawdzoną metodę nauczania, dzięki której wykształciłem już setki zadowolonych gitarzystów. Wiem jednak, że każdy chce grać swoją ulubioną muzykę, dlatego nauczyłem się być elastyczny i w razie potrzeby lekcje dostosowuję indywidualnie do każdego ucznia.

Adres: Marszałkowska 111A/1109
tel. 515 096 388

Lekcja trwa 45’ + 15 minut na omówienie spraw organizacyjnych, rozliczenia, przygotowanie do wyjścia, itp.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 16:00
Piątek10:00 - 16:00
Sobota09:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Michał Przerwa-Tetmajer
Marszałkowska 111A/1408
00-102 Warszawa
NIP: 8732994292

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 06.2008
Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
Gitara jazzowa
09.2008 - 06.2010
Policealne Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie
Gitara jazzowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2005 - aktualnie
Michał Przerwa-Tetmajer
01.2007 - aktualnie
Autorskie nauczanie gry na gitarze
01.2009 - 01.2018
Jazzpospolita
03.2015 - 01.2018
Niskie ciśnienie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2022

Michał jest prawdziwym muzykiem z krwi i kości. To bardzo uważny i pomocny nauczyciel, a lekcje u niego wniosły moją grę na gitarze na zupełnie inny poziom - absolutnie polecam :D

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2021

Michał jest moim nauczycielem ukulele od 2 lat. Świetnie sprawdził się w czasie spotkań bezpośrednich w jego studio jak i w czasie lekcji zdalnych. Na lekcjach panuje bardzo dobra atmosfera a wspólne granie sprawia wiele przyjemności. Ma szeroką wiedzę muzyczną oraz bardzo dobre przygotowanie do prowadzenia lekcji. Korzysta z najnowszych metod, aby uczynić lekcje wydajnymi i efektywnymi. Na lekcjach proponuje swoje aranżacje znanych utworów, ale chętnie też opracowuje utwory na życzenie ucznia. Poziom trudności zawsze dopasowany jest do umiejętności podopiecznego, ale w raz z opanowaniem kolejnych etapów podnoszona jest stopniowo poprzeczka. Niezwykle cenie sobie dokładną analizę każdego utworu co pozwala nie tylko go zagrać, ale też lepiej zrozumieć co i jak należy w tym utworze wykonać. Bardzo polecam, Wojciech

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2021

Michał ma ogromną wiedzę i dużo cierpliwości. Potrafi podpowiedzieć odpowiednie ćwiczenia, biorąc pod uwagę nie tylko poziom zaawansowania ucznia, ale też inne uwarunkowania, jak np. niewystarczająca ilość czasu na ćwiczenia. Dobiera repertuar opracowywanych utworów do preferencji ucznia, a także chętnie pomaga opracowywać ulubione piosenki, których nie ma w swoich bogatych zbiorach. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania dotyczące muzyki i techniki gry, ale też pomaga w ocenie i wyborze sprzętu, tak żeby nie wydać majątku, a mieć dużą przyjemność z gry.
Do tego jest bardzo miły i lekcje są po prostu przyjemnością :-) Podsumowując - polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Uważny, inspirujący i niezwykle skuteczny nauczyciel. Nie wiedziałam, że jestem w stanie nauczyć się tak dużo w tak szybkim tempie. Nie mogłam lepiej trafić. Polecam osobom na każdym poziomie i w każdym wieku.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Chodziłam do Michała ponad rok na lekcje gry na ukulele. Michał ma bardzo dużą wiedzę, którą umie przekazać w przystępny sposób również osobom, które w świecie muzyki raczkują :) Można samemu przyjść z piosenkami, które Michał na bieżąco pomoże zaaranżować. Do tego atmosfera na zajęciach zawsze super. Bardzo polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Do lekcji u Michała przekonały mnie pozytywne opinie uczniów, którzy podkreślali jego zaangażowanie, dostosowywanie programu do indywidualnych preferencji ucznia oraz zwracanie uwagi na aspekty wykraczające poza technikę gry. Już w trakcie pierwszych zajęć zdałam sobie sprawę, że lepiej trafić nie mogłam i jak trafne były opinie innych uczniów :)

Michał jest świetnym nauczycielem, który inspiruje obszerną wiedzą, umiejętnościami i doskonałym czuciem muzyki. Co więcej, dzięki holistycznej analizie zarówno gry, jak i postawy ucznia, Michał wyłapuje błędy, na które wielu nauczycieli nie zwraca uwagi (dokładnie przy tym tłumacząc co osiągniemy poprawiając dany aspekt).

Bardzo polecam lekcje u Michała - super muzyczna przygoda!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.