Michał Przerwa-Tetmajer

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Warszawa (Śródmieście)
Faktura VAT

Michał Przerwa-Tetmajer

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Michał Przerwa-Tetmajer

O mnie

Jestem gitarzystą i kompozytorem. Nie wyobrażam sobie jednak bycia muzykiem bez działalności edukacyjnej, dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych na lekcje gry na gitarze.Udzielam lekcji osobom w każdym wieku i na każdym etapie nauki.Dyskografia

Z zespołem Jazzpospolita

 • Almost Splendid
 • Impulse
 • Repolished Jazz
 • Jazzpo!
 • Made in China  Solo
 • Doktor filozofii  Z zespołem Niskie ciśnienie
 • Dla domu i ogrodu

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 06.2008
Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
Gitara jazzowa
09.2008 - 06.2010
Policealne Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie
Gitara jazzowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2005 - aktualnie
Michał Przerwa-Tetmajer
01.2007 - aktualnie
Autorskie nauczanie gry na gitarze
01.2009 - 01.2018
Jazzpospolita
03.2015 - 01.2018
Niskie ciśnienie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2023

Super atmosfera, indywidualne podejście do uczniów, skuteczne metody. Wszystko czego potrzeba w nauce gry na instrumencie. ;)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2023

Chodzę na lekcje do Michała od roku. Zajęcia oparte na jam-session są świetne. Michał potrafi stworzyć bezpieczną, luźną atmosferę, w której z chęcią się gra jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm. Szybko diagnozuje główne problemy i proponuje ćwiczenia, które efektywnie je rozwiązują. Dzięki temu pracując w domu mam pewność, że każda minuta ćwiczeń w domu ma sens.
Michał wyróżnia się również starannością w przygotowywaniu zajęć. Jest na bieżąco z różnego rodzaju aplikacjami muzycznymi, które ułatwiają naukę. Zdecydowanie polecam zajęcia z Michałem.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2023

Chodzę do Michała już dwa lata, wcześniej samodzielnie próbowałem uczyć się improwizacji na gitarze, ale utonąłem w gąszczu materiałów w internecie. Michał pomógł mi usystematyzować wiedzę, wytłumaczył schematy w oparciu o teorię muzyki, a utwory opracowujemy w charakterze jam session, dzięki czemu umiem zastosować nabytą teorię w praktyce.

Posiada bogatą wiedzę zarówno o muzyce jak i technice gry, którą chętnie się dzieli, a lekcje są bardzo inspirujące, także pomimo iż jestem leniem to wracając od Michała zawsze czuję się zmotywowany żeby więcej pograć, szczerze polecam :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2022

Michał jest prawdziwym muzykiem z krwi i kości. To bardzo uważny i pomocny nauczyciel, a lekcje u niego wniosły moją grę na gitarze na zupełnie inny poziom - absolutnie polecam :D

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2021

Michał jest moim nauczycielem ukulele od 2 lat. Świetnie sprawdził się w czasie spotkań bezpośrednich w jego studio jak i w czasie lekcji zdalnych. Na lekcjach panuje bardzo dobra atmosfera a wspólne granie sprawia wiele przyjemności. Ma szeroką wiedzę muzyczną oraz bardzo dobre przygotowanie do prowadzenia lekcji. Korzysta z najnowszych metod, aby uczynić lekcje wydajnymi i efektywnymi. Na lekcjach proponuje swoje aranżacje znanych utworów, ale chętnie też opracowuje utwory na życzenie ucznia. Poziom trudności zawsze dopasowany jest do umiejętności podopiecznego, ale w raz z opanowaniem kolejnych etapów podnoszona jest stopniowo poprzeczka. Niezwykle cenie sobie dokładną analizę każdego utworu co pozwala nie tylko go zagrać, ale też lepiej zrozumieć co i jak należy w tym utworze wykonać. Bardzo polecam, Wojciech

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2021

Michał ma ogromną wiedzę i dużo cierpliwości. Potrafi podpowiedzieć odpowiednie ćwiczenia, biorąc pod uwagę nie tylko poziom zaawansowania ucznia, ale też inne uwarunkowania, jak np. niewystarczająca ilość czasu na ćwiczenia. Dobiera repertuar opracowywanych utworów do preferencji ucznia, a także chętnie pomaga opracowywać ulubione piosenki, których nie ma w swoich bogatych zbiorach. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania dotyczące muzyki i techniki gry, ale też pomaga w ocenie i wyborze sprzętu, tak żeby nie wydać majątku, a mieć dużą przyjemność z gry.
Do tego jest bardzo miły i lekcje są po prostu przyjemnością :-) Podsumowując - polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Uważny, inspirujący i niezwykle skuteczny nauczyciel. Nie wiedziałam, że jestem w stanie nauczyć się tak dużo w tak szybkim tempie. Nie mogłam lepiej trafić. Polecam osobom na każdym poziomie i w każdym wieku.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Chodziłam do Michała ponad rok na lekcje gry na ukulele. Michał ma bardzo dużą wiedzę, którą umie przekazać w przystępny sposób również osobom, które w świecie muzyki raczkują :) Można samemu przyjść z piosenkami, które Michał na bieżąco pomoże zaaranżować. Do tego atmosfera na zajęciach zawsze super. Bardzo polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Do lekcji u Michała przekonały mnie pozytywne opinie uczniów, którzy podkreślali jego zaangażowanie, dostosowywanie programu do indywidualnych preferencji ucznia oraz zwracanie uwagi na aspekty wykraczające poza technikę gry. Już w trakcie pierwszych zajęć zdałam sobie sprawę, że lepiej trafić nie mogłam i jak trafne były opinie innych uczniów :)

Michał jest świetnym nauczycielem, który inspiruje obszerną wiedzą, umiejętnościami i doskonałym czuciem muzyki. Co więcej, dzięki holistycznej analizie zarówno gry, jak i postawy ucznia, Michał wyłapuje błędy, na które wielu nauczycieli nie zwraca uwagi (dokładnie przy tym tłumacząc co osiągniemy poprawiając dany aspekt).

Bardzo polecam lekcje u Michała - super muzyczna przygoda!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.