Michał Przerwa-Tetmajer Przerwa-Tetmajer

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Faktura VAT

Michał Przerwa-Tetmajer Przerwa-Tetmajer

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Michał Przerwa-Tetmajer Przerwa-Tetmajer

O mnie

Jestem gitarzystą i kompozytorem. Nie wyobrażam sobie jednak bycia muzykiem bez działalności edukacyjnej, dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych na lekcje gry na gitarze.Udzielam lekcji osobom w każdym wieku i na każdym etapie nauki.Dyskografia

Z zespołem Jazzpospolita

 • Almost Splendid
 • Impulse
 • Repolished Jazz
 • Jazzpo!
 • Made in China  Solo
 • Doktor filozofii  Z zespołem Niskie ciśnienie
 • Dla domu i ogrodu

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 06.2008
Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
Gitara jazzowa
09.2008 - 06.2010
Policealne Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie
Gitara jazzowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2005 - aktualnie
Michał Przerwa-Tetmajer
01.2007 - aktualnie
Autorskie nauczanie gry na gitarze
01.2009 - 01.2018
Jazzpospolita
03.2015 - 01.2018
Niskie ciśnienie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Chodziłam do Michała ponad rok na lekcje gry na ukulele. Michał ma bardzo dużą wiedzę, którą umie przekazać w przystępny sposób również osobom, które w świecie muzyki raczkują :) Można samemu przyjść z piosenkami, które Michał na bieżąco pomoże zaaranżować. Do tego atmosfera na zajęciach zawsze super. Bardzo polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Do lekcji u Michała przekonały mnie pozytywne opinie uczniów, którzy podkreślali jego zaangażowanie, dostosowywanie programu do indywidualnych preferencji ucznia oraz zwracanie uwagi na aspekty wykraczające poza technikę gry. Już w trakcie pierwszych zajęć zdałam sobie sprawę, że lepiej trafić nie mogłam i jak trafne były opinie innych uczniów :)

Michał jest świetnym nauczycielem, który inspiruje obszerną wiedzą, umiejętnościami i doskonałym czuciem muzyki. Co więcej, dzięki holistycznej analizie zarówno gry, jak i postawy ucznia, Michał wyłapuje błędy, na które wielu nauczycieli nie zwraca uwagi (dokładnie przy tym tłumacząc co osiągniemy poprawiając dany aspekt).

Bardzo polecam lekcje u Michała - super muzyczna przygoda!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.