Tales Academy

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Sopot
Grodzisk Mazowiecki
Józefów
Piaseczno
Żyrardów
Gdynia
Gdańsk
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia70 - 110 / 60 min

Tales Academy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Problemy z Historią?
Trafiłeś pod właściwy adres ;)

Poznajmy się!
Zobacz nasze zajęcia online. 
→ Pierwsza lekcja gratis! ←

Ale najpierw, pozwól, że  ZGADNĘ NIECO O TWOIM POŁOŻENIU.
→ Pomiędzy materiałem z podstawówki a liceum jest już nie zwykła przepaść, a Wielki Kanion?
→ Czujesz, że Twój nauczyciel mówi do Ciebie zupełnie nieznanym językiem?
→ Rozkładasz ręce, gdy z arkusza maturalnego czy ósmoklasisty niewiele rozumiesz, a polecenia są nie do rozszyfrowania?

A to wszystko powoduje, że jesteś drażliwy i zestresowany, co źle wpływa nie tylko na Ciebie, ale i Twoje relacje ze znajomymi lub rodziną?

Nie jesteś już sam!
Już masz skuteczne remedium w zanadrzu -ZAJĘCIA Z NAMI!

POCZUJ SIĘ (w końcu) KOMFORTOWO. Tu nie usłyszysz to już było czy powinieneś to już umieć. Zaufaj, na pewno znajdziemy sposób, choćbyśmy umysłem mieli się przenieść do innej galaktyki. Z taką cierpliwością jak Marii Curie Skłodowskiej, gdy wynajdowała Polon,my pokażemy Ci Twój potencjał.

SKRÓĆ CZAS NAUKI.  Prawda jest taka, że wiedza idzie przez rękę do głowy. Nad zadaniami trzeba posiedzieć nie długo, lecz mądrze. Dzięki autorskiej metodzie  Second WINGS  większość uczniów deklaruje, że lekcje z nami skracają czas samodzielnej nauki do 40%. Ty też możesz z nami szybko chwycić!

→ Spójrz na opinie naszych uczniów ←

O NASZEJ METODOLOGII
Metoda  Second WINGS  to  PRZYSZŁOŚĆ
Powiedziano Ci, że nie umiesz matematyki, biologii?
Usłyszałeś, że jesteś słabym uczniem?
Wmówiono Ci, że czegoś nie możesz?

To są ograniczające Cię przekonania, które niszczą Twój potencjał. Naukowcy potwierdzają, że większość nawyków dziedziczymy lub czerpiemy z otoczenia. To te nawyki wpływają na Nasze życie.Wynikające z przekonań emocje wpływają na Ciebie niekorzystnie. Poprzez pracę z emocjami, ciałem, a jednocześnie praktycznymi metodami poznawania przedmiotów - pomożemy Ci rozbudzić Twoje kreatywne zdolności i umiejętności, o których istnieniu nawet nie byłeś świadomy!

W Tales Academy metodologia  Second WINGS  to myśl przewodnia!

✓Nowatorskie metody
✓Indywidualne podejście
✓Ponad 10 lat doświadczenia
✓Elastyczność
✓Holistyczny rozwój
✓Zajęcia w językach obcych
✓Szerzenie zamiłowań ekologicznych
✓Rozbudzanie postaw moralnych i etycznych
✓Potwierdzone osiągnięcia uczniów

→ Umów się już teraz! ←

Cennik:
Szkoła Podstawowa - 70zł
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty - 80zł
Liceum poziom podstawowy- 90zł
Liceum poziom rozszerzony - 100zł
Zajęcia w języku angielskim 90-110zł

Uczymy również innych przedmiotów:
Matematyka  
Polski
Fizyka
Biologia
Chemia
WOS 
Geografia
Informatyka

Języki:
Angielski 
Niemiecki 
Hiszpański 

Języki (Angielski, Niemiecki, Hiszpański)
Szkoła Podstawowa - 80zł
Liceum - 90zł
Liceum rozszerzenie 100zł

Matura międzynarodowa IB
Matematyka:
•    Analysis and Approaches HL (AA HL)
•    Analysis and Approaches SL  (AA SL)
•    Applications and Interpretation HL (AI HL)
•    Applications and Interpretation SL  (AI SL)

Egzaminy międzynarodowe: 
•    SAT
•    ACT 
•    GCSE 

O NAS 
Szkoła Tales Academy powstała z marzenia stworzenia warunków przyjaznych dla ucznia. Czerpiąc od starożytnych i renesansowych filozofów, myślicieli - Konfucjusz, Platon, Pitagoras, Tales, Leonardo da Vinci; jak również z nowoczesnych metod nauczania oraz sprawdzonych metod dydaktycznych takich jak: metody oparte na waldorfskiej pedagogice stworzonej przez Rudolfa Steinera, na ideach Michaiła Pietrowicza Szczetinina, Jana Korczaka, Johna Deweya oraz na metodzie Montessori. Wszystkie najlepsze metodologie skomponowaliśmy w autorską metodologię [*  Second WINGS*] .

W wiadomości prosimy zawrzeć:
•   imię i nazwisko ucznia, 
•   poziom nauczania, 
•   przedmiot, dostępność czasową,
•   dwa zdania na temat obecnej sytuacji. 

Proszę również napisać numer telefonu osoby decyzyjnej jak i kontakt do ucznia dla błyskawicznego ustalenia zajęć.

Informacje te pozwolą nam na szybkie umówienie dogodnego terminu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Tales Academy
ul. Nowy Świat 33/13
00-029 Warszawa
NIP: 8943021327

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Czesława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2022

Jestem mamą Michała, który jest uczniem w Państwa szkole od grudnia 2021 roku. Od tego czasu oceny mojego syna wzrosły do dobrych, oraz odnotowałam, że polubił naukę matematyki. Z pewnością polecam zajęcia w Tales Academy, zajęcia on-line są profesjonalne, efektywne oraz wygodne. Materiał tłumaczony przez Panią Kasię jest prosty w zrozumieniu i w zapamiętaniu. Lekcje są przyjemne, a do tego przynoszą owocne rezultaty. Ja jako rodzic jestem spokojna o jakość ocen mojego syna na świadectwie.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Jako rodzic ósmoklasisty mogę z pełnym przekonaniem polecić zajęcia w Tales Academy. Syn ma zajęcia z matematyki i widać u niego systematyczne postępy. Pani Jolanta, z którą ma zajęcia jest osobą bardzo zaangażowaną i utrzymującą świetny kontakt z uczniem. Chciałbym podkreślić fantastyczne podejście Pani Jolanty do zajęć. Syn jest bardzo zadowolony i będziemy chcieli kontynuować współpracę z Tales Academy podczas nauki syna w szkole średniej. Podsumowując, szkoła godna polecenia, bardzo dobry kontakt, zaangażowanie i profesjonalizm.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Jako korepetytor bardzo cenię sobie pracę w Tales Academy. Pani koordynator Anna chętnie dzieli się swoim doświadczeniem oraz udziela cennych wskazówek dzięki, którym możliwy jest ciągły rozwój osobisty i podnoszenie swoich umiejętności. Dzięki pracy w Tales Academy przekonałam się jak wygodne jest prowadzenie zajęć online. To nie tylko oszczędność czasu ale także dodatkowe możliwości , w tym łatwiejsze znalezienie terminu do realizacji zajęć poza wyznaczonym planem. Wysoki komfort pracy wynika także z tego , że w razie wątpliwości / pytań Pani koordynator zawsze służy pomocą, nigdy nie zostawia bez odpowiedzi , rozwiązanego problemu. Bardzo odpowiada mi także forma pracy z uczniem , dzięki temu, że zajęcia prowadzone są zdalnie jesteśmy w ciągłym kontakcie, łatwiej opowiadać mi na pytania dotyczące np. zadania domowego , sprawdzianów w szkole itd. Mogę w swojej pracy wykorzystywać także dodatkowe narzędzia w tym programy do rysowania wykresów , tablicę interaktywną. Serdecznie polecam !

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2021

Szczerze polecam Panią Anię. Jest cierpliwa i ma podejście nawet do "trudnych przypadków". Okazuje zrozumienie dla trudności ucznia, ale uczy też odpowiedzialności i systematyczności. Mam nadzieję na dłuższą współpracę Pani Ani i syna (kl. 2 LO mat-fiz).

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Witam. Zapisałam córkę na korepetycje do Pani Ani w ósmej klasie w celu przygotowania do egzaminu kończącego szkołę podstawową. Córka poszła do nowej szkoły w związku z przeprowadzką i jej ocena spadła z 5 na 4. Było to spowodowane stresem, nowym otoczeniem, zmianą nauczyciela i poskutkowało zachwianiem pewności siebie oraz częściowym wycofaniem z aktywności na lekcjach. Dzięki dodatkowym lekcjom odzyskała wiarę we własne siły i podniosła ocenę na 5. Egzamin ósmoklasisty napisała na 96%. Zajęcia odbywały się online w bardzo przyjaznej atmosferze. Jak najbardziej polecam.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Anna jest niezwykle pozytywną nauczycielką. Jej podejście do ucznia jest pełne wyrozumiałości, wsparcia oraz ambicji. Po jedynie kilku lekcjach moje nastawienie do matematyki diametralnie się zmieniło (z niechętnego na znacznie pozytywniejsze). Uważam, że świetnie tłumaczy matematykę, jest charyzmatyczna oraz potrafi w bardzo szybki sposób zmieniać podejście uczniów. Nauczyła mnie również akceptacji popełnianych błędów oraz zaszczepiła we mnie chęć dociekania rozwiązań, czego nigdy bym się po sobie nie spodziewała.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Moja córka miała problemy z fizyką w pierwszej klasie liceum, trafiłyśmy na Panią Anię i to był strzał w 10! Bardzo sympatyczna, otwarta, a co najważniejsze kompetentna i profesjonalna osoba. Córka przez ok 3 miesiące miała korepetycje online, po tym czasie udało się zrozumieć materiał i na świadectwie jest ocena satysfakcjonujaca:) Pani Ania na moja prośbę pomogła córce również z innych zajęć, dlatego szczerze polecam Panią Anię:)

avatar
ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Na początku nie byłam przekonana czy zajęcia przez Internet będą dobrym wyborem. Miałam przeczucie że nie będę potrafiła wytłumaczyć swoich myśli albo trudno będzie mi nawiązać kontakt z nauczycielką. Jednak okazało się inaczej. Tablica której używamy ma masę funkcji które ulatwiają przebieg lekcji. Kontakt z Panią jest bardzo szybki. Nie dość że lekcje przez Internet są bardzo przyjemne i "na luzie" to nie trzeba jezdzic w różne miejsca co daje więcej możliwości. Myślę że lekcje online są bardzo fajne, czuje się pewniej i swobodniej rozwiązując różne zadania i jestem coraz lepiej przygotowana do egazninu 8 klasisty. Nauczyłam się zastanawiać przy różnych zadaniach nie odpuszczając sobie pod pretekstem nie umiem. Przestałam też odczuwać poczucie winy w związku że nie rozumiem jakiegoś tematu, Pani Ania zawsze jest otwarta do wytłumaczenia każdego tematu. Przede wszystkim widzę że nauczyłam się więcej i zadania tekstowe nie są dla mnie już aż taką przeszkodą jak dotychczas. Korepetycje z Panią Anią to był bardzo dobry wybór, szczerze polecam.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Jestem uczennicą 2 klasy liceum czteroletniego, matematykę mam na poziomem podstawowym. Pani Ania ma bardzo proste i podbudowujące podejście do ucznia. Jest pozytywną osobą. Dzięki korepetycjom stałam się bardziej pewna siebie, szczególnie widać to po mojej aktywności na lekcjach w szkole. Obserwuję zmianę swoich ocen nawet o 3 stopnie.

Moim zdaniem korepetycje online są lepsze od stacjonarnych, ponieważ czuję się bardziej swobodnie i lepiej się na nich skupiam. Bardzo polecam Panią Anię, szczególnie za Jej cierpliwość i podejście.

Miałam już kontakt z kilkoma korepetytorami, i właśnie takiej osoby jak Pani Ania szukałam.
Tym bardziej polecam, że zawsze po lekcji z Panią Anią mam lepszy dzień.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2021

Jestem tegoroczną maturzystką. Na samym początku roku nie umiałam niemalże nic oprócz kilku podstawowych rzeczy, co stopniowo zmieniało się przy zajęciach z Panią Anną. Na maturze próbnej udało mi się uzyskać około 50%, osiągając jednocześnie najlepszy wynik z całej klasy. Na prawdziwej maturze udało mi się podnieść ten wynik do 85%, czego nie osiągnęłabym nigdy gdyby nie prowadzone przez nią zajęcia. Pomagała mi rozwiązywać zadania, motywowała mnie do pracy i pomagała w rozważaniu nad innymi fizycznymi zagadnieniami, które nie zawsze były związane z maturą. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.