Tales Academy

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Warszawa
Sopot
Grodzisk Mazowiecki
Józefów
Piaseczno
Żyrardów
Gdynia
Gdańsk
Faktura VAT

Tales Academy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Tales Academy

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Witam. Zapisałam córkę na korepetycje do Pani Ani w ósmej klasie w celu przygotowania do egzaminu kończącego szkołę podstawową. Córka poszła do nowej szkoły w związku z przeprowadzką i jej ocena spadła z 5 na 4. Było to spowodowane stresem, nowym otoczeniem, zmianą nauczyciela i poskutkowało zachwianiem pewności siebie oraz częściowym wycofaniem z aktywności na lekcjach. Dzięki dodatkowym lekcjom odzyskała wiarę we własne siły i podniosła ocenę na 5. Egzamin ósmoklasisty napisała na 96%. Zajęcia odbywały się online w bardzo przyjaznej atmosferze. Jak najbardziej polecam.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Anna jest niezwykle pozytywną nauczycielką. Jej podejście do ucznia jest pełne wyrozumiałości, wsparcia oraz ambicji. Po jedynie kilku lekcjach moje nastawienie do matematyki diametralnie się zmieniło (z niechętnego na znacznie pozytywniejsze). Uważam, że świetnie tłumaczy matematykę, jest charyzmatyczna oraz potrafi w bardzo szybki sposób zmieniać podejście uczniów. Nauczyła mnie również akceptacji popełnianych błędów oraz zaszczepiła we mnie chęć dociekania rozwiązań, czego nigdy bym się po sobie nie spodziewała.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Moja córka miała problemy z fizyką w pierwszej klasie liceum, trafiłyśmy na Panią Anię i to był strzał w 10! Bardzo sympatyczna, otwarta, a co najważniejsze kompetentna i profesjonalna osoba. Córka przez ok 3 miesiące miała korepetycje online, po tym czasie udało się zrozumieć materiał i na świadectwie jest ocena satysfakcjonujaca:) Pani Ania na moja prośbę pomogła córce również z innych zajęć, dlatego szczerze polecam Panią Anię:)

avatar
ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Na początku nie byłam przekonana czy zajęcia przez Internet będą dobrym wyborem. Miałam przeczucie że nie będę potrafiła wytłumaczyć swoich myśli albo trudno będzie mi nawiązać kontakt z nauczycielką. Jednak okazało się inaczej. Tablica której używamy ma masę funkcji które ulatwiają przebieg lekcji. Kontakt z Panią jest bardzo szybki. Nie dość że lekcje przez Internet są bardzo przyjemne i "na luzie" to nie trzeba jezdzic w różne miejsca co daje więcej możliwości. Myślę że lekcje online są bardzo fajne, czuje się pewniej i swobodniej rozwiązując różne zadania i jestem coraz lepiej przygotowana do egazninu 8 klasisty. Nauczyłam się zastanawiać przy różnych zadaniach nie odpuszczając sobie pod pretekstem nie umiem. Przestałam też odczuwać poczucie winy w związku że nie rozumiem jakiegoś tematu, Pani Ania zawsze jest otwarta do wytłumaczenia każdego tematu. Przede wszystkim widzę że nauczyłam się więcej i zadania tekstowe nie są dla mnie już aż taką przeszkodą jak dotychczas. Korepetycje z Panią Anią to był bardzo dobry wybór, szczerze polecam.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Jestem uczennicą 2 klasy liceum czteroletniego, matematykę mam na poziomem podstawowym. Pani Ania ma bardzo proste i podbudowujące podejście do ucznia. Jest pozytywną osobą. Dzięki korepetycjom stałam się bardziej pewna siebie, szczególnie widać to po mojej aktywności na lekcjach w szkole. Obserwuję zmianę swoich ocen nawet o 3 stopnie.

Moim zdaniem korepetycje online są lepsze od stacjonarnych, ponieważ czuję się bardziej swobodnie i lepiej się na nich skupiam. Bardzo polecam Panią Anię, szczególnie za Jej cierpliwość i podejście.

Miałam już kontakt z kilkoma korepetytorami, i właśnie takiej osoby jak Pani Ania szukałam.
Tym bardziej polecam, że zawsze po lekcji z Panią Anią mam lepszy dzień.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2021

Jestem tegoroczną maturzystką. Na samym początku roku nie umiałam niemalże nic oprócz kilku podstawowych rzeczy, co stopniowo zmieniało się przy zajęciach z Panią Anną. Na maturze próbnej udało mi się uzyskać około 50%, osiągając jednocześnie najlepszy wynik z całej klasy. Na prawdziwej maturze udało mi się podnieść ten wynik do 85%, czego nie osiągnęłabym nigdy gdyby nie prowadzone przez nią zajęcia. Pomagała mi rozwiązywać zadania, motywowała mnie do pracy i pomagała w rozważaniu nad innymi fizycznymi zagadnieniami, które nie zawsze były związane z maturą. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.