Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Skierniewice
Łowicz
Rawa Mazowiecka
Bolimów
Poznań
Piła
Gniezno
Leszno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka35 - 55 / 60 min

Tadek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

Jestem studentem czwartego roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W liceum rozszerzałem matematykę, geografię i angielski.
Z tych przedmiotów oferuję zajęcia dodatkowe dla dzieci ze szkoły podstawowej, jak również dla uczniów liceum.

Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi i jestem komunikatywny.

Zapraszam na zajęcia w okresie wakacyjmym w celu nadrabiania zaległości bądź przygotowania się do kolejnego semestru/egzaminów.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny (również sms), lub przez aplikację.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2020

Pan Tadeusz jest świetnym korepetytorem i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mój syn polubił matematykę i ją teraz rozszerza. Obawy jakie mieliśmy jeśli chodzi o lekcje online zostały rozwiane już po pierwszym tygodniu pracy z Panem Tadkiem. Życzę każdemu takiego cudownego korepetytora :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Pan Tadeusz ma bardzo dobre podejście do młodzieży. Moja córka z dwójek wyciągnęła się na piątki. Polubiła matematykę na tyle, że zdecydowała się ją rozszerzać. Polecam Pana Tadeusza każdemu, kto poszukuje młodego, zabawnego oraz zarażającego pasją do matematyki korepetytora! :)

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Pan Tadek pomógł mojemu synowi w przygotowaniu się do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Czasu było mało, więc wspólnie ustaliliśmy plan korepetycji, który był konsekwentnie realizowany, dzięki temu syn podszedł do egzaminu ze spokojną głową. Korepetycje odbywały się w bardzo fajnej atmosferze. Pan Tadek ma bardzo dobre podejście do dzieci (uczy też mojego siostrzeńca), posiada umiejętność łatwego przekazywania wiedzy, dużą cierpliwość i tłumaczy do skutku. Choć syn nigdy nie przepadał za matematyką, po zajęciach z Panem Tadeuszem nie jest ona już dla niego takim problemem. Zajęcia gorąco polecam.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Chociaż mój syn jest tzw. "humanistą", to Pan Tadek tak przygotował go do egzaminu ósmoklasisty, że o matematykę byliśmy spokojni bardziej niż o resztę. Z egzaminu wrócił bardzo zadowolony, poszło mu świetnie. Pan Tadek miał z nim świetny kontakt i widzieliśmy, że nasz syn z dnia na dzień coraz bardziej daje radę z matematyką. Korepetytor rewelacyjny - szczerze polecam!

Tadek

Dziękuję za opinię :)

avatar
AGNIESZKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Świetny korepetytor. Bardzo dobrze przekazuje wiedzę. Uczy dzieci matematyki bezstresowo. Miły, przyjazny tempr głosu. Przygotował mojego syna do egzaminu 8 klasisty do tego stopnia, że polubił matematykę. Serdecznie polecam.

Tadek

Dziękuję za opinię :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Wspaniały nauczyciel! Ma świetny kontakt z uczniami i dobre podejście. Syn po współpracy z Panem Tadeuszem z dwójek przeskoczył na czwórki, a egzamin ósmoklasisty napisał bez stresów i problemów. Polecam!

Tadek

Dziękuję serdecznie za współpracę :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.