Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Skierniewice
Łowicz
Rawa Mazowiecka
Bolimów
Poznań
Piła
Gniezno
Leszno

Tadek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Tadek

O mnie

Dzień dobry,Jestem studentem trzeciego roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W liceum rozszerzałem matematykę, geografię i angielski.Z tych przedmiotów oferuję zajęcia dodatkowe dla dzieci ze szkoły podstawowej, jak również dla uczniów liceum.Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi i jestem komunikatywny.Możliwy bezpłatny dojazd do 5km poza miasto. Powyżej 5km cena 50gr/kmW razie pytań proszę o kontakt telefoniczny (również sms), lub przez aplikację.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2020

Pan Tadeusz jest świetnym korepetytorem i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mój syn polubił matematykę i ją teraz rozszerza. Obawy jakie mieliśmy jeśli chodzi o lekcje online zostały rozwiane już po pierwszym tygodniu pracy z Panem Tadkiem. Życzę każdemu takiego cudownego korepetytora :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Pan Tadeusz ma bardzo dobre podejście do młodzieży. Moja córka z dwójek wyciągnęła się na piątki. Polubiła matematykę na tyle, że zdecydowała się ją rozszerzać. Polecam Pana Tadeusza każdemu, kto poszukuje młodego, zabawnego oraz zarażającego pasją do matematyki korepetytora! :)

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Pan Tadek pomógł mojemu synowi w przygotowaniu się do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Czasu było mało, więc wspólnie ustaliliśmy plan korepetycji, który był konsekwentnie realizowany, dzięki temu syn podszedł do egzaminu ze spokojną głową. Korepetycje odbywały się w bardzo fajnej atmosferze. Pan Tadek ma bardzo dobre podejście do dzieci (uczy też mojego siostrzeńca), posiada umiejętność łatwego przekazywania wiedzy, dużą cierpliwość i tłumaczy do skutku. Choć syn nigdy nie przepadał za matematyką, po zajęciach z Panem Tadeuszem nie jest ona już dla niego takim problemem. Zajęcia gorąco polecam.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Chociaż mój syn jest tzw. "humanistą", to Pan Tadek tak przygotował go do egzaminu ósmoklasisty, że o matematykę byliśmy spokojni bardziej niż o resztę. Z egzaminu wrócił bardzo zadowolony, poszło mu świetnie. Pan Tadek miał z nim świetny kontakt i widzieliśmy, że nasz syn z dnia na dzień coraz bardziej daje radę z matematyką. Korepetytor rewelacyjny - szczerze polecam!

Tadek

Dziękuję za opinię :)

avatar
AGNIESZKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Świetny korepetytor. Bardzo dobrze przekazuje wiedzę. Uczy dzieci matematyki bezstresowo. Miły, przyjazny tempr głosu. Przygotował mojego syna do egzaminu 8 klasisty do tego stopnia, że polubił matematykę. Serdecznie polecam.

Tadek

Dziękuję za opinię :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Wspaniały nauczyciel! Ma świetny kontakt z uczniami i dobre podejście. Syn po współpracy z Panem Tadeuszem z dwójek przeskoczył na czwórki, a egzamin ósmoklasisty napisał bez stresów i problemów. Polecam!

Tadek

Dziękuję serdecznie za współpracę :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.