Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Żnin
Katowice
Mechanika lotu50 / 60 min

Szymon

Opis ogłoszenia

Cześć! Masz problem ze zrozumieniem mechaniki lotu?

A może chcesz osiągnąć bardzo dobry wynik na egzaminie lub kolokwium, ale nie wiesz jak to zrobić? Nic straconego, idealnie trafiłeś! Chętnie Ci pomogę. Jeżeli szukasz pomocy… Odezwij się.

Jestem studentem Politechniki Śląskiej na wydziale Transportu i Inżynierii Lotniczej ze spacjalnością nawigacja powietrzna (pilotaż statków powietrznych).

Zajęcia prowadzę w formie dostosowanej do ucznia : zdalnie lub stacjonarnie. W tym roku przygotowane przeze mnie osoby maturę z matematyki napisały na zadowalający wynik. Chcesz być następny?

Zapraszam.
Cena: 50zł/h.

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.