Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Żnin
Katowice
Analiza matematyczna40 - 50 / 60 min

Szymon

Opis ogłoszenia

Cześć! Masz problem ze zrozumieniem analizy matematycznej?

A może chcesz osiągnąć bardzo dobry wynik na egzaminie lub kolokwium, ale nie wiesz jak to zrobić? Nic straconego, idealnie trafiłeś! Chętnie Ci pomogę. Jeżeli szukasz pomocy… Odezwij się.

Jestem studentem Politechniki Śląskiej na wydziale Transportu i Inżynierii Lotniczej ze spacjalnością nawigacja powietrzna (pilotaż statków powietrznych).

Zajęcia prowadzę w formie dostosowanej do ucznia : zdalnie lub stacjonarnie. 

Zapraszam.Cena: 40zł/h.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.