Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdynia
Bytom
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka37 / 45 min

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Już od 10 lat  dodajemy skrzydeł, dzielimy się pasją, mnożymy możliwości! 

W SKRÓCIE

Jesteśmy  pierwszą i największą w kraju mobilną szkołą matematyki. Organizujemy korepetycje z matematyki z bezpłatnym dojazdem korepetytora.Z nami naprawdę wszystko jest proste: zajęcia umawia się wykonując jeden telefon pod numer 508-930-101 , nasz korepetytor dojedzie do miejsca zamieszkania ucznia, podczas pierwszych zajęć otrzymuje się jednostronicową kartę informacyjną, a po skończonych zajęciach można na spokojnie zastanowić się, jaki pakiet zajęć wybrać. Po podjęciu decyzji opłaca się wybrany pakiet przelewem na konto szkoły, co umożliwia kontynuację nauki.

CENNIK

Wierzymy, że tylko systematyczna nauka jest w stanie przynieść efekty i zbudować kompetencje umożliwiające opanowanie przedmiotu i samodzielne radzenie sobie z zagadnieniami matematycznymi w przyszłości. Nasze zajęcia standardowo trwają 2 godz. lekcyjne . Cena takich zajęć na poziomie podstawowym to 74 zł za 2 godz. lekcyjne w pakiecie 8 zajęć, 80 zł w pakiecie 4 zajęć lub 85 zł w przypadku zajęć bez pakietu. Organizujemy również zajęcia 60-minutowe w cenie 60 zł za zajęcia w pakiecie 8 zajęć, 65 zł za zajęcia w pakiecie 4 zajęć, 70 zł za zajęcia bez pakietu. Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej oraz zajęcia dla uczniów z klas z matematyką rozszerzoną wymagają dopłaty w wysokości 10 zł.

Cennik jest również dostępny na naszej stronie internetowej.

Nie ryzykuj trafienia na przypadkowych korepetytorów. Zaufaj nam! Matematyka to nasza specjalność! Zapraszamy!

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zweryfikowania możliwości dojazdu naszego korepetytora do Państwa miejsca zamieszkania oraz potwierdzenia dostępności dogodnego dla Państwa terminu pod numerem telefonu: 508-930-101 Podane w ogłoszeniu ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowych informacji  serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 16:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Adres zajęć

Natalia
ul. Bracka
91-747 Łódź
NIP: 7282577807

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2014

dziękuję:-)

avatar
emka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2014

Wszystko zorganizowane jak należy!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.