Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Częstochowa
Białystok
Toruń
Radom
Kielce
Elbląg
Kalisz
Jelenia Góra
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

[*INFO: Więcej opinii o naszej szkole znajdziesz wpisując na e-korepetycje: akwadrat Warszawa.

UWAGA! W czasie stanu zagrożenia epidemicznego i epidemii oferujemy również zajęcia z matematyki z korepetytorem ON-LINE!*]

Cena 60-minutowych zajęć ON-LINE:
- 80 zł za zajęcia w pakiecie 4 zajęć
- 85 zł za zajęcia bez pakietu.

Cena 90-minutowych zajęć ON-LINE:
- 100 zł za zajęcia w pakiecie 4 zajęć
- 105 zł za zajęcia bez pakietu.

Już od 13 lat dodajemy skrzydeł, dzielimy się pasją, mnożymy możliwości!

W SKRÓCIE

Jesteśmy  pierwszą i największą w kraju mobilną szkołą matematyki. Organizujemy korepetycje z matematyki z bezpłatnym dojazdem korepetytora lub naukę z korepetytorem ON-LINE .Z nami naprawdę wszystko jest proste: zajęcia umawia się wykonując [* jeden telefon pod numer 508-930-101*] , nasz korepetytor dojedzie do miejsca zamieszkania ucznia lub umówi się na termin zajęć przez internet. Po skończonych pierwszych zajęciach można na spokojnie zastanowić się, jaki pakiet zajęć wybrać. Po podjęciu decyzji opłaca się wybrany pakiet przelewem na konto szkoły, co umożliwia kontynuację nauki.

To my jako pierwsi na rynku edukacyjnym w Polsce zbudowaliśmy mobilną szkołę matematyki w oparciu o swój innowacyjny pomysł. To nasza szkoła jako pierwsza wyszła do uczniów z ofertą możliwie jak najwygodniejszej nauki matematyki. W ciągu ostatnich 10 lat pojawiały się na rynku szkoły matematyki próbujące skopiować nasz pomysł na nauczanie. Sporej części z nich już nie ma, inne funkcjonują, ale jeśli cenisz sobie profesjonalizm, bezpieczeństwo i tradycję, zgłoś się do nas i nie ryzykuj trafienia na przypadkowe firmy i korepetytorów.  

CENNIK

Wierzymy, że tylko systematyczna nauka jest w stanie przynieść efekty i zbudować kompetencje umożliwiające opanowanie przedmiotu i samodzielne radzenie sobie z zagadnieniami matematycznymi w przyszłości. Nasze zajęcia z dojazdem standardowo trwają 2 godz. lekcyjne . Cena takich zajęć na poziomie podstawowym to 100 zł za 2 godz. lekcyjne w pakiecie 4 zajęć lub 105 zł w przypadku zajęć bez pakietu. Organizujemy również zajęcia 60-minutowe w cenie 80 zł za zajęcia w pakiecie 4 zajęć lub 85 zł za zajęcia bez pakietu. Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej oraz zajęcia dla uczniów z klas z matematyką rozszerzoną wymagają dopłaty w wysokości 15 zł.

Zajęcia on-line niezależnie od miasta zamieszkania ucznia to koszt od 80 zł za zajęcia 60-minutowe! Jest to cena w pakiecie 4 zajęć. Zajęcia bez pakietu to koszt 85 zł. 

Cennik jest również dostępny na naszej stronie internetowej.

Nie ryzykuj trafienia na przypadkowych korepetytorów. Zaufaj nam! Matematyka to nasza specjalność! Zapraszamy!

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zweryfikowania możliwości dojazdu naszego korepetytora do Państwa miejsca zamieszkania oraz potwierdzenia dostępności dogodnego dla Państwa terminu pod numerem telefonu: 508-930-101 Podane w ogłoszeniu ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowych informacji  serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 16:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat
ul. Bracka
91-747 Łódź
NIP: 7282577807

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji on line z p. Karoliną Lewandowską. P. Karolina jest kompetentna, punktualna rzetelna i jest z nią bardzo dobry kontakt. Córka jest bardzo zadowolona.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Najlepsze zajęcia!

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2014

dziękuję:-)

avatar
emka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2014

Wszystko zorganizowane jak należy!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.