Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Częstochowa
Białystok
Toruń
Radom
Kielce
Elbląg
Kalisz
Jelenia Góra

Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat

O mnie

Oferujemy skuteczne zajęcia w rozsądnej cenie. Nasza szkoła zajmuje się organizowaniem profesjonalnych zajęć z matematyki z dojazdem do domu ucznia.To my jako pierwsi na rynku edukacyjnym w Polsce zbudowaliśmy mobilną szkołę matematyki w oparciu o swój innowacyjny pomysł. To nasza szkoła jako pierwsza wyszła do uczniów z ofertą możliwie jak najwygodniejszej nauki matematyki. W ciągu ostatnich 10 lat pojawiały się na rynku szkoły matematyki próbujące skopiować nasz pomysł na nauczanie. Sporej części z nich już nie ma, inne funkcjonują, ale jeśli cenisz sobie profesjonalizm, bezpieczeństwo i tradycję, zgłoś się do nas i nie ryzykuj trafienia na przypadkowe firmy i korepetytorów.  

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji on line z p. Karoliną Lewandowską. P. Karolina jest kompetentna, punktualna rzetelna i jest z nią bardzo dobry kontakt. Córka jest bardzo zadowolona.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Najlepsze zajęcia!

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2014

dziękuję:-)

avatar
emka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2014

Wszystko zorganizowane jak należy!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.