Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filologii angielskiej. Języka angielskiego uczę od ponad 15 lat. Pracowałam zarówno w szkołach państwowych jak i prywatnych. Uczyłam także w Chinach i Finlandii. Od 3 lat uczę angielskiego online. Pomagam w przygotowaniu to egzaminów (np. FCE, CAE, TELC), rozmów o pracę, często uczę studentów, którzy planują pracę w innym kraju. Korzystam z wielu różnorodnych materiałów, kładąc nacisk na konwersacje i poprawne zrozumienie terminów. Wykorzystuję też dużo materiałów źródłowych, aby uczeń miał kontakt z żywym językiem. W życiu prywatnym czas dzielę między Polskę a Australię, dzięki czemu język jakim się posługuję nie opiera się wyłącznie na suchej, podręcznikowej wiedzy.Przed podjęciem decyzji proponuję 30min lekcję próbną. Prowadzę własną działalność i wystawiam rachunki.

Koszt 60min lekcji - 50 zł, zajęcia poranne (do godziny 12) - 40 zł (60min).

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 21:00
Wtorek06:00 - 21:00
Środa06:00 - 21:00
Czwartek06:00 - 21:00
Piątek06:00 - 21:00
Sobota06:00 - 21:00
Niedziela06:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.