Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biznes70 / 60 min

Agnieszka Sz

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo Jestem magistrem prawa oraz filologii angielskiej. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu tłumaczeń specjalistycznych ze szczególnym naciskiem na tłumaczenia prawnicze. Pracuję jako tłumacz, wykonując głownie tłumaczenia z zakresu prawa i biznesu. Języka angielskiego uczę od ponad 12 lat. Pracowałam zarówno w szkołach państwowych jak i prywatnych. Uczyłam również w Chinach i Finlandii. Od 6 lat uczę angielskiego online. Oferuję zajęcia z zakresu Legal English i Business English. Pomagam w przygotowaniu do egzaminów (np. TOLES), rozmów o pracę, często pracuję ze studentami prawa, którzy planują pracę w innym kraju. Korzystam z wielu różnorodnych materiałów, skupiając się na konwersacjach i poprawnym zrozumieniu terminów. Wykorzystuję dużo materiałów źródłowych, dzięki czemu uczeń ma kontakt z żywym językiem. W życiu prywatnym czas dzielę między Polskę a Australię, więc język jakim się posługuje nie opiera się wyłącznie na suchej, podręcznikowej wiedzy. Przed podjęciem decyzji proponuję 30min lekcję próbną. Prowadzę własną działalność i wystawiam rachunki. Cennik 1 lekcja (60 minut) – 70 złotych; zajęcia poranne - 55 zł; w przypadku zakupu pakietu 10 lekcji – 10% rabat tłumaczenia – ang-pol; pol-ang – 25 zł/strona rozliczeniowa (1800 znaków)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.