Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Gdynia
Sopot
Rumia
Gdańsk (Żabianka +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka90 / 60 min

Szymon

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Skuteczne, dostosowane do ucznia i prowadzone w przyjaznej atmosferze korepetycje z Fizyki i Matematyki z dojazdem na terenie Trójmiasta i okolic.

O mnie:
Jestem inżynierem Politechniki Gdańskiej, od 2006 roku aktywnie udzielam korepetycji - początkowo z matematyki, później również z fizyki i pokrewnych im działów chemii i geografii. Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, w okresie letnich i zimowych wakacji szkolnych pracuję jako wychowawca i instruktor na obozach młodzieżowych.

Zakres działalności:

  • Matematyka i Fizyka: dzieci i młodzież od szkoły podstawowej do szkoły średniej wraz z przygotowaniami do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym
  • Mechanika Ogólna: studia inżynierskie (budownictwo, architektura, pokrewne)
    Dojeżdżam do ucznia na terenie Gdyni, Rumi, Sopotu oraz Gdańska Oliwy i Żabianki.
    Pracuję również z osobami niepełnosprawnymi.

Można się ze mną umawiać zarówno na regularne lekcje jak i doraźne spotkania. Pomagam w nadrobieniu zaległości, w utrwalaniu nowo poznanych zagadnień i w przygotowaniach do sprawdzianów, testów i egzaminów. W razie potrzeby, podczas jednych zajęć mogę przerobić materiał z kilku przedmiotów.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 725 604 832 lub na adres mailowy. Jeśli akurat nie mogę odebrać telefonu, to na pewno niedługo oddzwonię :) Na maile odpisuję w ciągu doby.

Aktualizacja: 23.07.2021

Do 31.08.2021 mam ograniczoną możliwość kontaktu telefonicznego - możemy umówić się mailowo lub przez sms :)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Szymon
Pasieczna 25
81-639 Gdynia
NIP: 5862250559

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2016

Kominikatywny, rzeczowy i staranny. Dzieki pomocy Szymona matura nie byla zadnym wyzwaniem. Goraco polecam, 100% skutecznosci.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2016

Jestem bardzo zadowolony z nauki pana Szymona , dzięki niemu jestem zwolniony z sesji chociaż nie miałem fizyki w liceum. Wszystkie zagadnienia bardzo dobrze tłumaczy i potrafi przedstawić wszystko w sposób klarowny. Polecam wszystkim.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Od ponad 2 lat korzystam z korepetycji Szymona i przyznaję, że matematyka stała się dla mnie bardziej przejrzysta nie mówiąc o wynikach w szkole. Jak najbardziej polecam.

avatar
BARBARA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Bardzo kompetentny korepetytor. Jesteśmy zadowoleni z efektów. W tym roku egzaminy gimnazjalne. Jesteśmy pewni,że w fajnej atmosferze przygotuje syna do testów.
Polecam Szymona innym znajomym szukającym pomocy w nauce,nawet studentom!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2015

Szymon pomógł mi w końcu załapać o co chodzi w mechanice ogólnej, podstawy wyjaśnił w łopatologiczny sposób, pokazał jak łatwiej i sprytniej liczyć, tłumaczy rewelacyjnie, naprawdę. Zajęcia prowadzi na luzie, w fajnej atmosferze Polecam go każdemu mojemu znajomemu, który ma problem z mechaniką.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Bardzo dobry korepetytor , nauczył mnie wielu nowych rzeczy i pomogl mi zdobyc świetne oceny! Polecam :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.