Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Gdynia
Sopot
Rumia
Gdańsk (Żabianka +2)

Szymon

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Szymon

O mnie

Jestem inżynierem Politechniki Gdańskiej, od 2006 roku aktywnie udzielam korepetycji – początkowo z matematyki, później również z fizyki i pokrewnych im działów chemii i geografii. Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, w okresie letnich i zimowych wakacji szkolnych pracuję jako wychowawca i instruktor na obozach młodzieżowych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2016

Kominikatywny, rzeczowy i staranny. Dzieki pomocy Szymona matura nie byla zadnym wyzwaniem. Goraco polecam, 100% skutecznosci.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2016

Jestem bardzo zadowolony z nauki pana Szymona , dzięki niemu jestem zwolniony z sesji chociaż nie miałem fizyki w liceum. Wszystkie zagadnienia bardzo dobrze tłumaczy i potrafi przedstawić wszystko w sposób klarowny. Polecam wszystkim.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Od ponad 2 lat korzystam z korepetycji Szymona i przyznaję, że matematyka stała się dla mnie bardziej przejrzysta nie mówiąc o wynikach w szkole. Jak najbardziej polecam.

avatar
BARBARA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Bardzo kompetentny korepetytor. Jesteśmy zadowoleni z efektów. W tym roku egzaminy gimnazjalne. Jesteśmy pewni,że w fajnej atmosferze przygotuje syna do testów.
Polecam Szymona innym znajomym szukającym pomocy w nauce,nawet studentom!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2015

Szymon pomógł mi w końcu załapać o co chodzi w mechanice ogólnej, podstawy wyjaśnił w łopatologiczny sposób, pokazał jak łatwiej i sprytniej liczyć, tłumaczy rewelacyjnie, naprawdę. Zajęcia prowadzi na luzie, w fajnej atmosferze Polecam go każdemu mojemu znajomemu, który ma problem z mechaniką.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Bardzo dobry korepetytor , nauczył mnie wielu nowych rzeczy i pomogl mi zdobyc świetne oceny! Polecam :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.