Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
 
Lublin
Puławy
Chełm
Zamość
Świdnik
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szachy50 - 60 / 60 min

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!Jestem instruktorem szachów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą i oferuję naukę gry w szachy na żywo, lub przez internet. Jako instruktor pracowałem z wieloma medalistami ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów -w tym z medalistami MP i ME.Zakres zajęć obejmuje całą teorię gry od debiutów, przez grę środkową po końcówki. Posiadam bogatą literaturę szachową wykorzystuje ją w treningu.

Zajęcia odbywają się online, lub (za dopłatą za dojazd i przy większej ilości godzin) u ucznia.

Oferuję zajęcia od poziomu początkującego do zaawansowanego, podejmę się przygotowań do MP, ME i MŚ. Moi podopieczni zdobywali medale na każdym szczeblu.

Szachy poprawiają zdolność koncentracji i uwagi, rozwijają logiczne myślenie, uczą podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności, oraz pomagają w rozwinięciu pamięci. Jest jeden z nielicznych sportów, w których dziecko z przedszkola jest w stanie rywalizować jak równy z równym z dorosłymi.Preferuję zajęcia online - po każdych uczeń dostaje dodatkowo materiały w postaci plików PDF (do wydruku) i pgn.Mój obecny ranking FIDE to ok 2110 (blitz) i od grudnia ok 2200(rapid)

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam Marcin

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2023

Mieszkamy w Biłgoraju, gdzie szachy nie istnieją, więc poszukaliśmy online i trafiliśmy do trenera Marcina. Lekcje robimy online i jesteśmy bardzo zadowoleni. Syn grywa już w turniejach i zdobywa medale i puchary. Dziękujemy Panie Marcinie!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
20 października 2022

Najlepszy instruktor na Lubelszczyźnie.Zajęcia w dk pod akacją i klubie lksz nie dawały rezultatów, więc zdecydowaliśmy się na indywidualne treningi z Panem Marcinem. Efekty są świetne - syn zaczął zajmować wysokie lokaty w turniejach, w których był kiedyś 2, czasami 3 dziesiątce.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Próbowaliśmy z kilkoma, ale ten trener jest najlepszy. Syn szybko zrobił 3, a teraz już 2 kategorię i w eliminacjach uzyskał miejsce premiowane awansem do Mistrzostw Polski.

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2022

Córka zajęła 3 miejsce w strefie i awansowała do Mistrzostw Polski. Polecamy.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2022

Doskonały trener. Dziecko chodziło na zajęcia do LKSZu, ale postępy były minimalne.Zdecydowaliśmy się na zajęcia indywidualne z Panem Marcinem i było to strzałem w dziesiątkę. Syn szybko zrobił III kategorię, a w miniony weekend wbił II. Część zajęć robimy stacjonarnie, część online, bo część roku spędzamy poza krajem. Zdecydowanie polecam. Świetny kontakt z dzieckiem, bo zajęciach materiały do wydruku i wsparcie podczas ważnych turniejów. Drugiego takiego w Lublinie nie ma.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepszy w Lublinie. Próbowaliśmy z kilkoma instruktorami, ale zawsze prakowało im podejścia pedagogiczneog, albo zwyczajnie wiedzy szachowej. Córka jest bardzo zadowolona z zajęć i regularnie robi postępy. Od momentu rozoczęcia treningów z Panem Marcinem zrobiła już 2 kategorie szachowe w górę. Pracując z innymi nie mogła zrobić nawet jednej. Po zajęciach zawsze dostajemy materiały do przerobienia i rekomendacje książek i zadań, z których można skorzystać w samodzielnym treningu. Zdecydowanie polecamy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.