Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Lublin
Puławy
Chełm
Zamość
Świdnik

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Marcin

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2023

Mieszkamy w Biłgoraju, gdzie szachy nie istnieją, więc poszukaliśmy online i trafiliśmy do trenera Marcina. Lekcje robimy online i jesteśmy bardzo zadowoleni. Syn grywa już w turniejach i zdobywa medale i puchary. Dziękujemy Panie Marcinie!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
20 października 2022

Najlepszy instruktor na Lubelszczyźnie.Zajęcia w dk pod akacją i klubie lksz nie dawały rezultatów, więc zdecydowaliśmy się na indywidualne treningi z Panem Marcinem. Efekty są świetne - syn zaczął zajmować wysokie lokaty w turniejach, w których był kiedyś 2, czasami 3 dziesiątce.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Próbowaliśmy z kilkoma, ale ten trener jest najlepszy. Syn szybko zrobił 3, a teraz już 2 kategorię i w eliminacjach uzyskał miejsce premiowane awansem do Mistrzostw Polski.

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2022

Córka zajęła 3 miejsce w strefie i awansowała do Mistrzostw Polski. Polecamy.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2022

Doskonały trener. Dziecko chodziło na zajęcia do LKSZu, ale postępy były minimalne.Zdecydowaliśmy się na zajęcia indywidualne z Panem Marcinem i było to strzałem w dziesiątkę. Syn szybko zrobił III kategorię, a w miniony weekend wbił II. Część zajęć robimy stacjonarnie, część online, bo część roku spędzamy poza krajem. Zdecydowanie polecam. Świetny kontakt z dzieckiem, bo zajęciach materiały do wydruku i wsparcie podczas ważnych turniejów. Drugiego takiego w Lublinie nie ma.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepszy w Lublinie. Próbowaliśmy z kilkoma instruktorami, ale zawsze prakowało im podejścia pedagogiczneog, albo zwyczajnie wiedzy szachowej. Córka jest bardzo zadowolona z zajęć i regularnie robi postępy. Od momentu rozoczęcia treningów z Panem Marcinem zrobiła już 2 kategorie szachowe w górę. Pracując z innymi nie mogła zrobić nawet jednej. Po zajęciach zawsze dostajemy materiały do przerobienia i rekomendacje książek i zadań, z których można skorzystać w samodzielnym treningu. Zdecydowanie polecamy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.