Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Wrocław (Śródmieście)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język koreański60 / 45 min

UnU

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

우리 함께 즐거운 한국어 교실을 만들어 봅시다!

Lernen Sie auf Deutsch Koreanisch!/ 日本語で韓国語を勉強しましょう!

Szkoła językowa UnU oferuje kurs języka koreańskiego dla każdej grupy wiekowej, indywidualne, bądź w grupach do 3 osób, a także  wprowadzamy całkowitą nowość na rynku szkół językowych! Aby zadbać o ludzi  zapracowanych i zabieganych,   wprowadzamy zajęcia w godzinach porannych - już od 4:00, aż do godzin nocnych - 23:30!!! 

Co się składa na nasz kurs?

1.Kładziemy nacisk na wymowę i codzienne użytkowanie języka w MOWIE.
2.Rozwijamy także umiejętności w zakresie PISMA I SŁUCHANIA.
3.Wszystkie zdolności rozwijamy od poziomu A1 DO C2.
4.Możliwość nauki języka BIZNESOWEGO I SPECJALISTYCZNEGO.
5.Przygotowanie na WYJAZDY ZARANICZNE do Korei.
6.Nauka przygotowująca do TOPIK.
7.Interesujące zajęcia, WYPEŁNIONE CIEKAWOSTKAMI  o azji.
8.Lekcje pełne charakteru.
9. PROFESJONALNE I INDYWIDUALNE   podejście do każdego ucznia.
10.Zajęcia prowadzone  przez NATIVE SPEAKERA W JĘZYKU POLSKIM   , stacjonarnie we wrocławiu.

Jeśli chcesz łatwiej i lepiej zrozumieć swoją ulubioną koreańską dramę  czy  piosenkę k-popową  nie czekając na tłumaczenia, oferujemy kurs, który ci to umożliwi.

Dodatkowo, pierwsze spotkanie, na którym odbędą się wstępne konsultacje oraz lekcja próbna, jest całkowicie darmowe.

Gwarantujemy, że zaczną państwo mówić już po 2 tygodniach nauki !*

Jeśli to dla ciebie za drogo zapoznaj się z innymi naszymi ofertami:

Dla 1 osoby:
60zł/45min
100zł/90min
Dla 2 osób:
190/90min
Dla 3 osób:
280zł/90min
Cennik w godzinach  nocnych i porannych  :
 dla 1 osoby:
45min/80 zł
90min(1 jednostka)/130 zł
dla 2 osób:
90min(1 jednostka)/260zł
dla 3 osób:
90min(1 jednostka)/390zł

*1 jednostka = 2 godziny( 45min + 45min)

Więcej informacji pod nr 726 386 712  / 887 386 712 albo email: michal @ younyoo . pl

[*Serdecznie zapraszamy na pierwsze zajęcia oraz szkola-unu(kropka)pl *]

  • 2 tygodnie czyli 14 dni pobierania lekcji

Are you a foreigner  living in poland? Do you want to learn Korean, Japanese and Chinese? We also offer courses in Japanese, Chinese, German, Polish and English for you!!!  We are currently expanding to include other languages. Whether your reasons to learn the language are academic, professional, cultural or personal, we’ll find the right match for you. We have no hidden registration fees, no excess fees, and no long term contracts.

Nie masz czasu na naukę języka przez wczesne bądź późne godziny pracy ? Teraz to nie problem! Nasza szkoła zawsze dba o swoich studentów i stara dopasować się do ich potrzeb dlatego oferujemy też kursy w godzinach wczesno porannych oraz wieczorowych. Wiemy, że na naukę nie zawsze jest czas dlatego od teraz pracujemy również w nocy i rano.Skończ z wymówkami i zapisz się na kurs nocny.Oprócz nowej wiedzy podanej w ciekawej formie podamy ci również pyszną kawę.„Marzę o mówieniu w obcym języku! Ale nie mam absolutnie żadnego czasu!Nie wystarcza czasu na „ukochaną, rozrywkę i hobby, nie wspominając o samodoskonaleniu. Specjalnie dla Ciebie nasza szkoła językowa uczy chińskiego, koreańskiego lub japońskiego wieczorem i rano. Pomimo tego, że zajęcia odbywają się w niezwykłym czasie, nie należy się bać.Nasze zajęcia nigdy nie są nudne i monotonne. Rano otrzymasz dawkę jasnych chwil, które naładują Cię pozytywnie przez cały dzień, a wieczorem będziesz mógł cieszyć się przytulną i przyjazną atmosferą po ciężkim dniu. A wszystko to podczas nauki języka obcego. 

Мечтаю говорить на иностранном языке! Но совершенно нету времени!В суете будних дней, мы теряемся между работой, домашними обязанностями и семьей. Категорически не хватает времени на себя любимого, отдых и хобби, не говоря уже о самосовершенствовании.Специально для вас, наша языковая школа предалагает обучение китайского, корейского или японского языков в вечерние и утренние часы. Не смотря на то, что занятия проходят в непривычное время, Вас это не должно пугать.Наши занятия никогда не бывают скучными и однообразными. С утра Вы получите дозу ярких моментов, которые зарядят вас позитивом на весь день, а вечером, сможете насладить уютной и дружеской обстановкой, после тяжелого рабочего дня. И все это одновременно изучая иностранный язык.Наша школа предлагает языковые курсы для разных возрастных групп, начиная от детей и заканчивая пенсионерами.Мы предлагаем увлекательные и интерактивные занятия, используя только новые методики обучениия.Каждое занятие индивидуально адаптировано для каждого учащегося.Учиться никогда не поздно!Больше информации Вы найдете на нашем сайте или странице в Facebook.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

UnU
Prusa 87/4c
50-316 Wrocław
NIP: 8992807200

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2020

Bardzo fajne zajęcia, polecam.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2019

Serdecznie polecam. Moim zdaniem najważniejszą sprawą w nauczaniu jest ciekawość, tak aby nie trzeba było sobie w domu przypominać co było na lekcji. Poza tym w zajęciach chodzi o poznanie praktycznych zwrotów językowych. Dzięki temu mogę teraz lepiej niż wcześniej budować zdania po koreańsku. U mnie wszystko dobrze się udało.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2019

Musżę polecić tą szkołę, ponieważ wreszcie udało mi się poprawić Problem z moją długoletnią błędną wymową. Jak wszyscy wiedzą, wymowa jest w j. chińskim bardzo trudna ze względu na różne tony. Dziękuję bardzo za cierpliwość.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.