Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Wrocław (Śródmieście)
Faktura VAT

UnU

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika UnU

O mnie

Podczas nauczania wyznajemy zasadę, iż „Ciekawość obudzi Twoje ukryte zdolności”. Bazując na tych słowach, koncentrujemy się by nasze zajęcia zawsze były ciekawe, efektywne i  przede wszystkim, żeby nikt się na nich nie nudził.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2020

Bardzo fajne zajęcia, polecam.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2019

Serdecznie polecam. Moim zdaniem najważniejszą sprawą w nauczaniu jest ciekawość, tak aby nie trzeba było sobie w domu przypominać co było na lekcji. Poza tym w zajęciach chodzi o poznanie praktycznych zwrotów językowych. Dzięki temu mogę teraz lepiej niż wcześniej budować zdania po koreańsku. U mnie wszystko dobrze się udało.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2019

Musżę polecić tą szkołę, ponieważ wreszcie udało mi się poprawić Problem z moją długoletnią błędną wymową. Jak wszyscy wiedzą, wymowa jest w j. chińskim bardzo trudna ze względu na różne tony. Dziękuję bardzo za cierpliwość.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.