Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

Czym tak właściwie różnią się hiragana, katakana oraz kanji? Jak się ich nauczyć? Jak poprawnie wymówić nazwy miejsc, takie jak „Góra Fuji” czy „Hiroshima”? Jakie japońskie słowa nie posiadają odpowiedników w języku polskim? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, ciekawi Cię język japoński i chcesz rozpocząć (lub kontynuować) swoją przygodę z nim, zapraszam Cię do wspólnej nauki!

Przygotuję dla Ciebie wszelkie potrzebne na nasze zajęcia materiały. Możemy również pracować w oparciu o wybrany podręcznik.
►Na zajęciach nauczysz się słownictwa, gramatyki i pisma.  Zwrócę też uwagę na poprawną wymowę i przełamanie bariery językowej.
►Otaczanie się językiem japońskim na co dzień znacząco przyspieszy proces nauki, dlatego podpowiem, co warto czytać, oglądać, czego słuchać w wolnych chwilach.
►Będę dla Ciebie dostępna również poza zajęciami - odpisuję na maile, odpowiadam na pytania i z chęcią podsyłam dodatkowe ćwiczenia.

Zapraszam Cię do omówienia szczegółów i zadania wszelkich ewentualnych pytań w wiadomości prywatnej, telefonicznie lub przez Skype’a. Służąc Ci swoją wiedzą, dołożę wszelkich starań, aby zajęcia odpowiadały Twoim potrzebom – bez względu na to, czy chcesz uczyć się japońskiego dla przyjemności, czy też pragniesz zdobyć lub doszlifować sprecyzowane umiejętności językowe.

✩ Lekcje dla osób w wieku 12+, rozpoczynających lub kontynuujących naukę języka japońskiego. Zajęcia odbywają się wyłącznie online, przez Skype’a lub Zooma.
✩ Zapraszam Cię na 30-minutową, darmową lekcję próbną. Omówimy na niej Twoje językowe cele, poznamy się i sprawdzisz czy mój sposób nauczania Ci odpowiada. 

✩ Kim jestem?
Absolwentką filologii japońskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, obecnie studentką amerykanistyki. Na co dzień uczę języków japońskiego oraz angielskiego w szkole językowej. Pracuję z grupami oraz klientami indywidualnymi, zarówno z młodzieżą, jak i osobami dorosłymi.W wakacje pracuję w roli wychowawcy obozów młodzieżowych. Sprawuje opiekę nad obozami: kultury japońskiej, języka japońskiego oraz języka angielskiego. Nic nie sprawia mi takiej radości, jak cieszenie się poznawaniem języków obcych z pełnymi entuzjazmu i energii młodymi ludźmi! Prowadziłam również warsztaty dotyczące kultury japońskiej w instytucjach kultury, a w trakcie studiów przewodniczyłam Kołu Naukowemu Japonistów UJ. Jestem redaktorką portalu Językowa Siłka, dla którego piszę teksty o językach japońskim i amerykańskim angielskim. 

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2019
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia japońska
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Amerykanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.