Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Angielska gramatyka sprawia Ci kłopot? Często czujesz, że brakuje Ci słowa? Boisz się mówić po angielsku? A może wręcz przeciwnie: idzie Ci świetnie, lecz uważasz, że nadal jest wiele ciekawych rzeczy, których możesz się nauczyć? Z jakiejś przyczyny chcesz podszkolić swój angielski – i z ogromną przyjemnością Ci w tym pomogę! 

► Prowadzę zajęcia na poziomach A1-C1. Przygotowuję do egzaminów, takich jak matura czy B2 First (FCE).
Przygotuję dla Ciebie wszelkie potrzebne na nasze zajęcia materiały.
►Na zajęciach nauczysz się  słownictwa i gramatyki.  Zwrócę też uwagę na poprawną wymowę i przełamanie bariery językowej.
►Prowadzę zarówno zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminów dla uczniów szkół średnich , jak również lekcje poszerzające wiedzę.
►Pomogę Ci również, jeśli Twoim celem jest udoskonalenie konkretnego aspektu języka angielskiego , jak na przykład gramatyka do egzaminu B2 First, ćwiczenia przed maturą ustną czy umiejętności konwersacyjne.
►Otaczanie się językiem angielskim na co dzień znacząco przyspieszy proces nauki, dlatego podpowiem, co warto czytać, oglądać, czego słuchać w wolnych chwilach. 

Zapraszam Cię do omówienia szczegółów i zadania wszelkich ewentualnych pytań w wiadomości prywatnej, telefonicznie lub na Skype. Służąc Ci swoją wiedzą, dołożę wszelkich starań, aby zajęcia odpowiadały Twoim potrzebom – Ty decydujesz, jak często i z jaką intensywnością chcesz uczyć się angielskiego.

► Zapraszam Cię na niezobowiązującą, darmową 30-minutową lekcję próbną, podczas której omówimy Twoje cele językowe. Sprawdzisz także czy mój styl nauczania Ci odpowiada. 

► Lekcje dla osób w wieku 15+  rozpoczynających lub kontynuujących naukę języka angielskiego. Zajęcia odbywają się online (Skype lub Zoom).

► Sprawdź koniecznie umieszczoną niżej dostępność czasową, by upewnić się, że uda nam się dopasować czas lekcji. :)

Kim jestem?
Studentką amerykanistyki i absolwentką filologii japońskiej. Około sześć lat temu rozpoczęłam pracę jako korepetytor, a od dwóch lat pracuję jako lektor języków angielskiego oraz japońskiego w szkole językowej. Pracuję z grupami oraz klientami indywidualnymi na wszystkich poziomach zaawansowania. W wakacje poświęcam się pracy w charakterze wychowawcy i lektora na obozach języka angielskiego oraz języka japońskiego.  Nic nie sprawia mi takiej radości, jak cieszenie się poznawaniem języków obcych z pełnymi entuzjazmu i energii młodymi ludźmi! Jestem też redaktorką portalu Językowa Siłka, dla którego piszę teksty o językach japońskim i amerykańskim angielskim.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 17:00
Wtorek13:00 - 19:00
Środa08:00 - 16:30
Czwartek16:45 - 19:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota12:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2019
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia japońska
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Amerykanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.