Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język angielski50 / 60 min

Paulina

Opis ogłoszenia

Angielska gramatyka sprawia Ci kłopot? Często czujesz, że brakuje Ci słowa? Boisz się mówić po angielsku? A może wręcz przeciwnie: idzie Ci świetnie, lecz uważasz, że nadal jest wiele ciekawych rzeczy, których możesz się nauczyć? Z jakiejś przyczyny chcesz podszkolić swój angielski – i z ogromną przyjemnością Ci w tym pomogę! 

► Prowadzę zajęcia na poziomach A1-C1. Przygotowuję do egzaminów, takich jak matura czy B2 First (FCE).
Przygotuję dla Ciebie wszelkie potrzebne na nasze zajęcia materiały.
►Na zajęciach nauczysz się  słownictwa i gramatyki.  Zwrócę też uwagę na poprawną wymowę i przełamanie bariery językowej.
►Prowadzę zarówno zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminów dla uczniów szkół średnich , jak również lekcje poszerzające wiedzę.
►Pomogę Ci również, jeśli Twoim celem jest udoskonalenie konkretnego aspektu języka angielskiego , jak na przykład gramatyka do egzaminu B2 First, ćwiczenia przed maturą ustną czy umiejętności konwersacyjne.
►Otaczanie się językiem angielskim na co dzień znacząco przyspieszy proces nauki, dlatego podpowiem, co warto czytać, oglądać, czego słuchać w wolnych chwilach. 

Zapraszam Cię do omówienia szczegółów i zadania wszelkich ewentualnych pytań w wiadomości prywatnej, telefonicznie lub na Skype. Służąc Ci swoją wiedzą, dołożę wszelkich starań, aby zajęcia odpowiadały Twoim potrzebom – Ty decydujesz, jak często i z jaką intensywnością chcesz uczyć się angielskiego.

► Zapraszam Cię na niezobowiązującą, darmową 30-minutową lekcję próbną, podczas której omówimy Twoje cele językowe. Sprawdzisz także czy mój styl nauczania Ci odpowiada. 

► Lekcje dla osób w wieku 15+  rozpoczynających lub kontynuujących naukę języka angielskiego. Zajęcia odbywają się online (Skype lub Zoom).

Kim jestem?
Studentką amerykanistyki i absolwentką filologii japońskiej. Około sześć lat temu rozpoczęłam pracę jako korepetytor, a od dwóch lat pracuję jako lektor języków angielskiego oraz japońskiego w szkole językowej. Pracuję z grupami oraz klientami indywidualnymi na wszystkich poziomach zaawansowania. W wakacje poświęcam się pracy w charakterze wychowawcy i lektora na obozach języka angielskiego oraz języka japońskiego.  Nic nie sprawia mi takiej radości, jak cieszenie się poznawaniem języków obcych z pełnymi entuzjazmu i energii młodymi ludźmi! Jestem też redaktorką portalu Językowa Siłka, dla którego piszę teksty o językach japońskim i amerykańskim angielskim.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2019
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia japońska
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Amerykanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

ołówekDodaj opinię