Grzegorz Komorowski

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Warszawa
Ząbki

O mnie

Jestem absolwentem kierunku Budownictwo Politechniki Warszawskiej. Na codzień zajmuję się zagadnieniami matematycznymi, fizycznymi i chemicznymi podczas projektowania konstrukcji budowlanych oraz pracy w laboratorium. Od najmłodszych lat pasjonowałem się matematyką, przedmiotami ścisłymi i przyrodniczymi. Startowałem w konkursach matematycznych, zostałem laureatem konkursu "Mały Pitagoras". Zająłem I miejsce na Mokotowie w Warszawie.

Od 9 lat udzielam korepetycji uczniom i staram się przekazać swoją pasję do matematyki, fizyki i chemii. Udowadniam, że nauka przedmiotów ścisłych nie jest trudna, tylko wymaga systematyczności i rozumienia zagadnień krok po kroku.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2016
Politechnika Warszawska
Inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.