Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Piotrków Trybunalski
Tomaszów Mazowiecki
Pabianice
Bełchatów
Zgierz
Siedlce
Ostrołęka
Otwock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 - 45 / 60 min

Sylwia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Wygodne lekcje on-line ;)
Absolwentka filologii angielskiej, stypendystka rektora dla najlepszych studentów oraz lektorka z czteroletnim stażem chętnie pomoże w doskonaleniu umiejętności językowych. Zostało mi kilka wolnych godzin, w trakcie których chętnie pomogę w nauce języka angielskiego on-line. Lekcje przez skypa lub messengera są bardzo wygodną formą nauki dla osób chcących doskonalić mówienie- ale nie tylko :) Przesyłam mailowo potrzebne materiały, z którymi można się zapoznać wcześniej, a następnie, w dogodnej godzinie pracujemy nad nimi razem.
*Jest to świetny sposób na doskonalenie mówienia, bez wychodzenia z domu.
*Boisz się matury ustnej? Zapraszam :)
*Ciężko Ci dopasować stałą godzinę i wolisz pracować we własnym tempie w domu? To również jest możliwe. Wówczas będę przesyłała wszystkie materiały i regularnie sprawdzała postępy.

Cena lekcji 45 minutowej- 40 zł (zamiast 50zł)
Cena lekcji 60 minutowej- 45 zł (zamiast 55zł)

Zapraszam serdecznie :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Pani Sylwia to miła i kompetentna osoba. Dzięki niej poprawiłem wymowę wielu słów i zrozumiałem wszystkie czasy które sprawiają mi problem. Kiedyś nie chciałem rozmawiać, ponieważ bałem się że popełnię błąd, a teraz wszystko idzie dobrze.
Krótko mówiąc polecam, na pewno się na Pani Sylwii nie zawiedziecie :)

avatar
MacieK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Pani Sylwia jest bardzo dobrą i sympatyczną korepetytorką. Zawsze przygotowana do zajęć, zawsze dysponuje dużą ilością ciekawych materiałów i ćwiczeń. Dzięki niej szybko ogarnąłem większość angielskich czasów i nauczyłem się wielu zasad gramatycznych. Jednak najbardziej cenię u Pani Sylwii jest cierpliwość w poprawianiu moich błędów w wymowie, dzięki czemu zacząłem w końcu mówić po angielsku::)
Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2017

Bardzo profesjonalne podejście do ucznia, korepetytorka zawsze przygotowana do zajęć, posiada wiele własnych materiałów. Szczególnie spodobały mi się konwersacje które bardzo mi pomogły w rozwinięciu płynności. Świetny kontakt z uczniem. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.