Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Piotrków Trybunalski
Tomaszów Mazowiecki
Pabianice
Bełchatów
Zgierz
Siedlce
Ostrołęka
Otwock

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Pani Sylwia to miła i kompetentna osoba. Dzięki niej poprawiłem wymowę wielu słów i zrozumiałem wszystkie czasy które sprawiają mi problem. Kiedyś nie chciałem rozmawiać, ponieważ bałem się że popełnię błąd, a teraz wszystko idzie dobrze.
Krótko mówiąc polecam, na pewno się na Pani Sylwii nie zawiedziecie :)

avatar
MacieK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Pani Sylwia jest bardzo dobrą i sympatyczną korepetytorką. Zawsze przygotowana do zajęć, zawsze dysponuje dużą ilością ciekawych materiałów i ćwiczeń. Dzięki niej szybko ogarnąłem większość angielskich czasów i nauczyłem się wielu zasad gramatycznych. Jednak najbardziej cenię u Pani Sylwii jest cierpliwość w poprawianiu moich błędów w wymowie, dzięki czemu zacząłem w końcu mówić po angielsku::)
Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2017

Bardzo profesjonalne podejście do ucznia, korepetytorka zawsze przygotowana do zajęć, posiada wiele własnych materiałów. Szczególnie spodobały mi się konwersacje które bardzo mi pomogły w rozwinięciu płynności. Świetny kontakt z uczniem. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.