Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

[ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2024/25]

Pasja + Entuzjazm + Doświadczenie = Skuteczność!
PROsto + PROfesjonalnie = PROmatematyka!

Jestem 2x magistrem łączonych studiów matematycznych - w Holandii (VU - Amsterdam) i w Polsce (UW - Warszawa). Kocham kontakt z ludźmi i uwielbiam skutecznie dzielić się swoją wiedzą, przez co… mnożę zrozumienie matematyki moich uczniów :)

Oferuję najwyższej jakości indywidualne zajęcia, zarówno po polsku, jak i po angielsku. U mnie ( Warszawa, Wola ) oraz przez Internet (Skype + tablica interaktywna online). Miejsce jest przystosowane do prowadzenia zajęć - jest to duże mieszkanie na Woli, niedaleko PKP Kasprzaka.

Pomagam z następującymi tematami dotyczącymi analizy matematycznej , funkcji zmiennej rzeczywistej , równań różniczkowych zwyczajnych i równań różniczkowych cząstkowych :

 • Kresy zbiorów. Granica ciągu. Granica funkcji w punkcie, ciągłość funkcji, własność Darboux. Twierdzenie Weierstrassa o przyjmowaniu kresów. Jednostajna ciągłość. Funkcja wykładnicza i funkcja logarytmiczna, funkcje trygonometryczne.
 • Szeregi liczbowe o wyrazach rzeczywistych, pojęcie szeregu zbieżnego. Szereg geometryczny. Warunek Cauchy’ego. Szeregi o wyrazach dodatnich, kryterium porównawcze, kryterium Cauchy’ego o zagęszczaniu, kryterium ilorazowe d’Alemberta, kryterium pierwiastkowe Cauchy’ego. Szeregi naprzemienne - kryterium Leibniza. Szeregi bezwzględnie zbieżne, zbieżność bezwarunkowa szeregu bezwzględnie zbieżnego.
 • Funkcje wypukłe. Nierówność Jensena i wynikające z niej klasyczne nierówności (Cauchy’ego o średnich, Schwarza). Pochodna i jej interpretacje, styczna do wykresu funkcji.
 • Technika różniczkowania (pochodna sumy, różnicy, iloczynu, ilorazu), pochodna złożenia funkcji i pochodna funkcji odwrotnej. Twierdzenia o wartości średniej (Rolle’a, Lagrange’a i Cauchy’ego). Reguła de l’Hospitala. Ekstrema lokalne. Wzór Taylora. Punkty przegięcia.
 • Zbieżność punktowa i zbieżność jednostajna ciągu i szeregu funkcyjnego. Szereg potęgowy, promień zbieżności i przedział zbieżności. Zbieżność jednostajna i bezwzględna szeregu potęgowego.
 • Całka nieoznaczona (funkcja pierwotna) i całka oznaczona funkcji ciągłej. Całkowanie przez podstawienie i przez części. Całkowanie funkcji wymiernych (ułamki proste). Sumy Riemanna. Całka iterowana. Interpretacja geometryczna. Długość wykresu funkcji. Obliczanie pól. Obliczanie objętości brył obrotowych.
 • Funkcje wielu zmiennych rzeczywistych. Pochodne kierunkowe i cząstkowe. Gradient. Pochodne wyższych rzędów. Twierdzenie Schwarza. Ekstrema funkcji wielu zmiennych, punkty siodłowe. Twierdzenie o funkcji odwrotnej. Twierdzenie o funkcji uwikłanej. Ekstrema warunkowe (związane), metoda mnożników Lagrange’a.
 • Miara. Zbiory mierzalne. Całka Lebesgue’a. Twierdzenie Fubiniego. Twierdzenie o całkowaniu przed podstawienie w wypadku funkcji wielu zmiennych. Współrzędne sferyczne. Splot. Moment bezwładności. Wzór Greena. Twierdzenie Stokesa. Całka krzywoliniowa skierowana. Rotacja, dywergencja, strumień pola, potencjał.
 • Równania różniczkowe z zagadnieniem początkowym. Równanie o zmiennych rozdzielonych, równanie jednorodne i quasi-jednorodne, równanie liniowe i Bernoulliego, całka pierwsza i czynnik całkujący.
 • Układy równań różniczkowych liniowych. Równania liniowe wyższych rzędów o stałych współczynnikach. Pole wektorowe. Stabilność punktu stacjonarnego. Portret fazowy. Układ drapieżnik-ofiara Lotki-Volterry.
 • Równania różniczkowe cząstkowe pierwszego rzędu. Metoda charakterystyk. Wzory d’Alemberta, Poissona, Kirchhoffa. Istnienie i jednoznaczność rozwiązań. Równanie falowe. Równanie przewodnictwa cieplnego.

Mam ogromne doświadczenie w pracy z:

 1. Polskimi studentami (UW, SGH, PW, PJATK/PJWSTK, WWSI, AGH, WAT, PWr, SGGW, UJ, PG, PK, Łazarski, Koźmiński i inne, a także Polacy studiujący poza granicami Polski).
 2. Foreign students in Poland, foreign students abroad (VU, UvA) [calculus, differential equations].

Dlaczego ja?

 • Jestem biblijnie wierzącym chrześcijaninem, żyję w zgodzie z sobą oraz trzymam się swoich wyborów, wartości i pasji, przez co z radością podchodzę do życia i zarażam entuzjazmem do matematyki :)
 • Byłem nauczycielem z ramienia Uniwersytetu Warszawskiego w klasach matematycznych (MATEX) z olimpijskim programem nauczania w XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie. Wcześniej nauczałem w klasach matematycznych z olimpijskim programem nauczania w Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica w Warszawie i odbyłem kurs pedagogiczny.
 • W ciągu ostatnich 9 sezonów (od 2015/16 do 2023/24 włącznie) moi uczniowie mogą się sumarycznie pochwalić tytułami m.in. 3 uczestników IMO (Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna), 46 finalistów OM, w tym 14 laureatów OM, a także 34 finalistów OMJ, w tym 16 laureatów OMJ, a w tym 2 zwycięzców OMJ .
 • Pomagam w nauce matematyki od czasów… kiedy chodziłem do podstawówki.
 • Współpracowałem z uczelniami wyższymi - UW (zajęcia wyrównawcze, sprawdzanie zadań domowych) oraz UvA (przygotowanie do konkursów międzynarodowych).
 • Współpracowałem z Olimpiadą Matematyczną Juniorów (dawniej: Gimnazjalistów) - organizacja zawodów, prowadzenie obozów matematycznych, warsztaty i seminaria dla nauczycieli matematyki. Swego czasu też przygotowywanie zadań i sprawdzanie prac uczniów.
 • Moderowałem przez kilka lat największe polskie forum matematyczne (ponad 2700 postów i 600 punktów "pomógł").
 • Zwyciężyłem lub byłem laureatem w wielu konkursach matematycznych od gimnazjum do studiów (m.in. laureat Olimpiady Matematycznej ze wstępem wolnym na studia oraz trzecia nagroda na Międzynarodowych Zawodach Matematycznych dla studentów uniwersytetów).

DŁUŻSZA WSPÓŁPRACA POPŁACA! Regularna nauka zdecydowanie zwiększa szansę na zrealizowanie zamierzonych celów i zrozumienie matematyki!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 10.2014
Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego
Magister
Matematyka
09.2013 - 07.2014
VU University Amsterdam, Faculty of Sciences
Magister
Jednoroczny podwójny program magisterski Short track master's. Matematyka.
Kursy i szkolenia
07.2013
Certyfikat znajomości języka angielskiego TOEFL
11.2015
Kurs pedagogiczny
Doświadczenie
01.2006 - aktualnie
Nauczyciel od zawsze. Pan od matematyki. Specjalista od ambitniejszych zagadnień.
Kilkanaście lat nauczania po polsku i po angielsku. Od olimpijczyków, przez studentów, aż po nauczycieli.
09.2015 - 06.2016
Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica w Warszawie
Nauczanie matematyki w klasach z konkursowo-olimpijskim programem nauczania.
09.2016 - 06.2019
XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
Nauczanie przedmiotów Analiza i Rachunek Prawdopodobieństwa w klasie o profilu matematyczno-eksperymentalnym (MATEX).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 67
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2024

Z pełnym przekonaniem jestem w stanie polecić pana Sylwestra. Mój syn przez rok miał z nim zajęcia co przełożyło się na dostanie się syna do finału OM . Pan Sylwester od pierwszych zajęć z synem zauważył ,że musi z nim popracować nad kombinatoryką i tak też się stało. Przełożyło się to na jeden z 13 najlepszych wyników podczas 1 dnia olimpiady matematycznej . Drugiego dnia syn skupił się na najtrudniejszym zadaniu w historii OM przez co trochę się „potkną” ale i tak jest zadowolony ze stanu rzeczy. Z pewnością mogę powiedzieć , że Pan Sylwester świetnie tłumaczy i robi to z pasji .

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2024

Z całego serca polecam zajęcia z Panem Sylwestrem. Mój syn był uczeniem Pana Sylwestra od 7 klasy szkoły podstawowej. Został finalistą OMJ, laureatem konkursu kuratoryjnego z matematyki. Dzięki tym osiągnięciom bez egzaminów wstępnych został uczniem klasy eksperymentalnej MATEX w Liceum Staszica. Również w liceum kontynuował naukę z Panem Sylwestrem , co zaowocowało zostanie dwukrotnym finalistą OM i zagwarantowało wolny wstęp na wymarzone studia, tj. JSIM na Uniwersytecie Warszawskim.
Sposób prowadzenia zajęć jest wspaniały. Syn zawsze wyczekiwał zajęć, nauczył się dyskutować, zadawać pytania i rozwiązywać problemy matematyczne, a także inne. Uważa, że nie ma takiego problemu, którego Pan Sylwester nie jest w stanie rozwikłać.

Zajęcia były dostosowane do potrzeb syna, do jego sposobu nauki i tempa przyswajania materiału.
Pan Sylwester tłumaczył Synowi, że konkursy są ważne, ale najważniejsza jest ciekawość i pasja w tym, czego się uczy.
Na pewno dzięki zajęciom syn zdobył wiele umiejętności, których nie potrafię wymienić.
Pan Sylwester był nie tylko nauczycielem, ale osobą na którą zawsze mógł liczyć, który wspierał go nie tylko w nauce matematyki, ale w rozwoju. Ten czas był wspaniały dla syna, na pewno pozostanie w nim na zawsze. Jesteśmy szczęśliwi, że miał możliwość spotkać tak Wspaniałego Człowieka na swojej drodze.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2024

Pan Sylwester to prawdziwy ekspert w przygotowywaniu uczniów do olimpiady matematycznej! Dodatkowo, to również wspaniały mentor. Jego pasja do matematyki oraz indywidualne podejście do każdego ucznia oraz autorski program sprawiają, że lekcje są nie tylko pouczające, ale także inspirujące. Dzięki jego wsparciu, mój syn nabrał pewności siebie i osiągnął znakomite wyniki - finalista OMJ, a później finalista OM. Szczerze zachęcam do skorzystania z doskonałych umiejętności i zaangażowania Pana Sylwestra!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2024

Z wielką przyjemnością i z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Sylwestra jako wybitnego nauczyciela matematyki, świetnego pedagoga i dobrego przyjaciela.

Jest nieoceniony w szczególności w pracy z uczniami ponadprzeciętnie uzdolnionymi, którzy często, rozpoczynając lekcje z Sylwestrem, mają już wysoki poziom wiedzy i umiejętności.

Mój syn Mateusz uczęszczał na te zajęcia 4 lata. Znakomite dydaktyczne podejście Sylwestra powodowało, że uwielbiał spotkania z nim, pomimo że wiązały się one z bardzo ciężką pracą i rozwiązywaniem zagadnień na wysokim akademickim poziomie.

Ich wspólny wysiłek zaprocentował nie tylko tytułem finalisty Olimpiady Matematycznej, ale przede wszystkim rozwojem intelektualnym Mateusza i jego szeroką matematyczną wiedzą, którą z pewnością wykorzysta w przyszłości.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2024

Zdecydowanie gorąco i z całego serca polecam zajęcia prowadzone przez Pana Sylwestra. Mój syn miał przyjemność być uczniem Pana Sylwestra przez ostatnie dwa lata liceum. Już w pierwszym roku zajęć został finalistą OM. Natomiast w drugim roku uzyskał upragniony tytuł laureata OM, co gwarantuje mu wolny wstęp na wymarzone studia, tj. JSIM na Uniwersytecie Warszawskim.

Nie tylko wyniki mówią same za siebie, ale również sposób, w jaki Pan Sylwester prowadzi zajęcia, zasługuje na wyróżnienie. Jego pasja do matematyki przenosi się na uczniów, inspirując ich do odkrywania nowych zagadnień i rozwijania umiejętności. To nie tylko lekcje, ale prawdziwa podróż przez świat matematyki, która fascynuje i motywuje.

Zajęcia odbywały się systematycznie, co tydzień, i były prowadzone przez Pana Sylwestra z pasją. Program korepetycji został rzetelnie i starannie przygotowany, obejmując cały materiał niezbędny do uzyskania umiejętności olimpijskich, przy czym został dostosowany do indywidualnych potrzeb syna. Każde zagadnienie było zawsze szczegółowo omawiane i uzupełniane szeregiem zadań praktycznych, wykorzystujących poznaną teorię. Pan Sylwester zawsze wspierał syna przed konkursami, a w razie potrzeby był dyspozycyjny praktycznie bez ograniczeń.

Atmosfera zajęć sprawiała, że syn pracował dużo i chętnie oraz czekał na każde następne spotkanie. To nie tylko nauka, ale również przyjaźń i wsparcie, które buduje się między uczniem a nauczycielem. Pan Sylwester potrafił stworzyć otoczenie sprzyjające rozwojowi i odkrywaniu własnych możliwości, co zaowocowało nie tylko sukcesem w matematyce olimpijskiej, ale również w ogólnej aktywności ucznia.

Warto podkreślić także niesamowite zdolności pedagogiczne i psychologiczne Pana Sylwestra, który poza wspaniale i efektywnie przekazywaną wiedzą merytoryczną, potrafi również budować w uczniu poczucie własnej wartości. To nie tylko nauczyciel, ale również mentor i przyjaciel, który wspiera ucznia nie tylko w nauce, ale także w rozwoju osobistym. Dzięki temu moje dziecko nie tylko zdobywa umiejętności matematyczne, ale również rozwija się jako jednostka, gotowa na wyzwania przyszłości.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2023

Gorąco polecam lekcje matematyki z Panem Sylwestrem. Jest świetnym matematykiem i bardzo dobrym pedagogiem. Pracował z moimi synami w siódmej i ósmej klasie podstawówki. W tym czasie oboje zrobili nieprawdopodobny progres i osiągnęli wymarzony cel. Starszy syn został laureatem OMJ i bez egzaminu dostał się do Liceum Staszica do klasy matematyczno-biologiczno-chemicznej, gdzie doskanale daje sobie radę, a matematyka jest dla niego przyjemnym, ciekawym i lubianym przez niego przedmiotem. Drugi z synów, młodszy w drugim etapie OMJ uzyskał 18pkt (na 30), co jest bardzo dobrym wynikiem, ale wobec wyjątkowo wysoko ustawionej poprzeczki w tym roku zabrakło mu 2 pkt do tytułu finalisty. Jednakże w egzaminie kompetycyjnym do klasy Matex w Liceum Staszica uzyskał 240 pkt na 300 możliwych i osiągnął 4 wynik na 100 uczniów podchodzących do egzaminu. Oczywiście dostał się do wymarzonej klasy Matex w Liceum Staszica z bardzo dużym zapasem 43 punktów. Jesteśmy bradzo wdzięczni Panu Sylwkowi za przekazaną wiedzę, cierpliwość i wyrozumiałość oraz za to, że jako dobry pedagog znalazł sposób dotarcia do obu moich synów, którzy mają inną osobowość i różnią się pod wieloma względami. Najbardziej jestem zadowolony z tego, że moje dzieci polubiły matematykę i niezależnie od tego jaki zawód wybiorą wykorzystają zdobyte podczas lekcji umiejętności.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2023

Zajęcia z matematyki z Sylwestrem mogę polecić z całym sercem i satysfakcją gwarantowaną.
Poznałem go na krajowych i międzynarodowych finałach turnieju - rozwiązywaniu zadań w ramach Gier Matematycznych i Logicznych (gmil.pwr.edu.pl) - wygrał kilka razy, a jednocześnie dał się poznać jako osoba przystępnie przedstawiająca sposoby rozwiązywania zadań.
Wiedzę i kompetecje Sylwestra do nauczania oceniam bardzo wysoko.

W ostatnim roku, a konkretnie przez około 6 miesięcy, regularnie co tydzień, Sylwester przygotowywał mojego syna (IV klasa liceum) do udziału w Olimpiadzie Matematycznej. Efektem było bardzo dobre nastawienie syna do tych wymagających zawodów. Rozwiązanie tych zadań wymagają specyficznego podejścia i to się efektywnie wypracowali w trakcie ich współpracy.
Zajęcia były prowadzone profesjonalnie i z pasją, syn z chęcią do nich przystępował oraz także rozwiązywał problemy zadawane pomiędzy spotkaniami.
Wspólnym ich sukcesem było zakwalifikowanie się syna do finału OM i rozwiązanie w etapie finałowym prawidłowo 2 zadań, de facto zabrakło 1 punktu do tytułu laureata.

Polecam rozwijanie umiejętności matematycznych z Sylwestrem.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2023

Syn trafił do Pana Sylwka na krótko przed finałem konkursu kuratoryjnego z matematyki, potem brał lekcje przed sprawdzianem kompetencji do MATEXu.
Po zaledwie kilkunastu spotkaniach mogę serdecznie polecić zajęcia, bo:
- przyniosły efekt - syn został finalistą konkursu i pozytywnie przeszedł sprawdzian kompetencji
- syn zrobił błyskawiczne postępy
- w czasie zajęć omawiane były sposoby rozwiązywania całych grup podobnych zadań, a nie tylko rozwiązania pojedynczych zadań
- czas zajęć jest wykorzystywany efektywnie, sposoby współpracy są przemyślane
- jest świetny kontakt z prowadzącym (również z poziomu rodzica - otrzymuje się konkretną informację zwrotną, również o predyspozycjach ucznia)
- syn jest bardzo zadowolony z lekcji i jedynym minusem może być fakt, że ja przestałem być guru w kwestiach matematycznych, a moje miejsce zajął Pan Sylwek.
I na koniec refleksja - ponieważ sam poprosiłem o spojrzenie na rozwiązania kilku zadań syna i komentarz do tych rozwiązań - od razu rzuca się w oczy profesjonalizm i pasja i nie ma wątpliwości, że mamy do czynienia z właściwą osobą.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Bardzo polecam korepetycje olimpijskie u Pana Sylwestra. Syn uczęszczał na korepetycje przez całe liceum, rozpoczynając naukę od podstaw (w gimnazjum nie miał sukcesów olimijskich). Dzięki zaangażowaniu Pana Sylwestra w trzeciej klasie został laureaterm Olimpiady Matematycznej zajmując czołowe miejsce w Polsce. Syn był zawsze zadowolony z lekcji, były prowadzone bardzo rzetelnie, fachowo. Pan Sylwester bardzo dobrze opracował cały program korepetycji, syn pod okiem Pana Sylwestra opanował świetnie cały materiał potrzebny na Olimpiadzie Matematycznej. Zawsze celem Pana Sylwestra, było aby syn dogłębnie zrozumiał omawiane zagadnienie. Na uwagę zasuguje zaangażowanie poza lekcjami tj. poprawa zadań, dzielenie się interesującymi problemami matematycznymi, wsparcie przed konkursami oraz pełna dyspozycyjność - syn zawsze mógł liczyć na bezinteresowną pomoc Pana Sylwestra o każdej godzinie :). Jestem bardzo wdzięczna, że syn dzięki korepetycjom spełnił swoje marzenie zostając laureatem Olimpiady Matematycznej.

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Miałam zajęcia z panem Błaszczukiem przez 3 lata - w ostatniej klasie gimnazjum oraz dwóch pierwszych latach liceum. W okresie naszej współpracy zostałam laureatką OMJ oraz dwa razy finalistką OM. Korzystając z autorskich materiałów pana Błaszczuka, przerobiliśmy na zajęciach najważniejsze zagadnienia pozwalające skutecznie startować w olimpiadach matematycznych, a także wgłębiliśmy się w inne interesujące mnie tematy. Wspaniale wspominam te lekcje - wszystkie moje wątpliwości i nieoczywiste pytania nigdy nie były zbywane, lecz poddawane dokładnej analizie i zawsze mogłam liczyć na wyczerpującą odpowiedź i wyjaśnienia. Szczególnie doceniałam, gdy pan Błaszczuk nie znając rozwiązania mojego problemu w momencie zadania pytania, nie udzielał powierzchownej odpowiedzi, ale poświęcał czas na zgłębienie tematu i wracał do zagadnienia z szerokim i szczegółowym podejściem. Dzięki temu każdą przekazaną wiedzę dokładnie rozumiałam i potrafiłam stosować w różnych kontekstach. Bardzo polecam korepetycje z panem Błaszczukiem.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2022

Z panem Sylwkiem pracowałem przez blisko 3 lata. Wszystkie zajęcia z nim wspominam bardzo dobrze - w jasny sposób tłumaczył teorię i zawsze zaskakiwał mnie ciekawymi i trudnymi zadaniami. Pomógł mi on zostać laureatem OMJ a później też OM. Dzięki zajęciom z nim udało mi się także dostać na Ecole Polytechnique, jedną z najlepszych uczelni we Francji. Bardzo polecam zajęcia z panem Sylwestrem wszystkim zainteresowanym matematyką.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2022

Super nauczyciel. Dzięki zajęciom z panem Sylwestrem syn dostał się do finału OM. Zajęcia prowadzi ciekawie i z pełnym zaangażowaniem. Bardzo kompetentny, rzetelny i dokładny a przy tym miły i serdeczny. Prawdziwy pasjonat matematyki z ogromną wiedzą. Zajęcia to sama przyjemność.
Bardzo polecam!!!

avatar
Bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2022

Odbywające przez dwa i pół roku spotkania z panem Sylwestrem Błaszczukiem bardzo pomogły mojemu synowi w zajęciu wysokich miejsc w finałach OM i wcześniej OMJ i OIJ. Ale nie tylko. Przede wszystkim utwierdziły go one w przekonaniu, jak wspaniałą nauką jest matematyka. Omawiane podczas spotkań zagadnienia rzecz jasna daleko wykraczały poza "nudny" program szkolny i stawały się inspiracją do samodzielnego stawiania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Za to rozbudzenie pasji w moim synu jestem najbardziej wdzięczny. Z pełnym przekonaniem polecam zajęcia z panem Sylwestrem każdemu, kto lubi matematykę - jestem pewien że mając takiego Mentora polubi ją n-krotnie bardziej.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2022

Miałem przyjemność współpracować z Panem Błaszczukiem przez ostatnie 4 lata. Zaczynaliśmy od przygotowywań do OMJ, potem przechodząc do egzaminu do klasy Matex i kończąc na przygotowaniach do Olimpiady Matematycznej. Z perspektywy długiej pracy z Panem Sylwestrem widzę że zawsze był merytorycznie przygotowany do zajęć i potrafił indywidualnie podejść do każdego ucznia, odpowiednio dobierając materiał. Teraz gdy już zdobyłem upragniony tytuł finalisty OM wiem ,że był to bardzo owocny czas edukacji matematycznej.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Nasz syn miał zajęcia z Panem Sylwestrem przez prawie 2 lata. Dzięki tym zajęciom został finalistą Konkursu Kuratoryjnego z matematyki oraz Olimpiady Matematycznej Juniorów, co zagwarantowało mu pierwszeństwo przyjęcia do liceum. Syn zawsze uwielbiał matematykę, ale jesteśmy przekonani, że bez tych zajęć nie osiągnąłby takich sukcesów. Pan Sylwester to nauczyciel/ korepetytor z powołania.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Pan Sylwek uczył syna ponad 2 lata. Nawiązali świetny kontakt. Przygotował syna do Olimpiady Matematycznej-został finalistą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji pana Sylwka. Bardzo polecamy wszystkim, którzy przygotowują się do OM i OMJ.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Syn uczęszczał na zajęcia do Pana Sylwka 2 lata .Przez ten czas bardzo konsekwentnie pracował Został finalistą OM i ma wstęp na wymarzone studia.Pan Sylwek jest nauczycielem z pasją.Polecam z całego serca!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Świetny nauczyciel, bardzo dobrze przygotował mnie do OMJ, dzięki czemu osiągnąłem w niej sukces. Prowadzi zajęcia ciekawie, z zaangażowaniem. Potrafi mobilizować do pracy. Polecam wszystkim!

avatar
Mkołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Sympatyczny korepetytor, po roku nauki w gimnazjum (G13 Staszica w Warszawie) i 4 latach prywatnych zajęć mogę powiedzieć, że zaraził mnie miłością do matematyki, a zwłaszcza prawdopodobieństwa :)

Dostałem od niego np. profesjonalne przygotowanie do testu do Matexu w dużym Staszicu, który zresztą pomyślnie przeszedłem. Pomógł mi także w samym liceum z geometrią i analizą. Największym atutem lekcji jest wg. mnie umiejętność intuicyjnego upraszczania skomplikowanych zagadnień, choć przed studenckim egzaminem trzeba się pewnie samemu douczyć nieco formalizmu. Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Zacząłem uczęszczać na zajęcia z panem Sylwkiem 2 lata temu. Wówczas byłem już laureatem i finalistą OMJ, a moim celem było przygotowanie się do OM.

Dzięki pomocy pana Sylwka w tym roku zdobyłem maxa na II etapie OM (36pkt), dzięki czemu spokojnie dostałem się do finału OM, a jestem dopiero w 2. klasie LO.

W finale uzyskałem 18pkt, co nie starczyło w tym roku na laureata OM, ale mam motywację, żeby za rok poprawić swój wynik.

Dziękuję za pomoc w realizacji moich marzeń, a dzięki mojemu sukcesowi mogę realnie myśleć o studiach za granicą na prestiżowej uczelni!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

W październiku 2015 roku szukałam nauczyciela, który przygotuje syna do OMG (obecna nazwa OMJ). Miałam ogromny problem, bo ze względu na wysoki poziom nikt nie chciał się podjąć przygotowania do olimpiady gimnazjalnej :( . Szczęśliwie znalazłam p. Sylwka, co zaowocowało naszą ponad dwuletnią współpracą. Trafiliśmy fantastycznie, syn był bardzo zadowolony z wysokiego poziomu zajęć i stylu nauczania. Efekty – w gimnazjum został laureatem I stopnia OMG (obecnie OMJ), a w tym roku, w liceum, laureatem Olimpiady Matematycznej. Jestem pod wrażeniem, bo przygotować laureata OM to naprawdę wielka sztuka. Bardzo dziękuję!!! I gorąco polecam :)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Super nauczyciel, lecz przede wszystkim wspaniały człowiek, pozdrawiam cieplutko

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Wspaniały nauczyciel. Dzięki zajęciom z Panem Sylwkiem córka rozwinęła się matematycznie i dostała się do finału OMJ.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2016

Bardzo dobry nauczyciel dzięki któremu udało mi się zaliczyć egzamin poprawkowy. Polecam.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Pan Sylwek- sympatyczny, jasno tłumaczy trudne zagadnienia, do kazdych zajec jest doskonale przygotowany, dzieki niemu zaliczyłam egzamin poprawkowy, ktory do łatwych nie nalezał, polecam i jeszcze raz wielkie dzieki:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2016

Pan Sylwek jest zaangażowanym i pełnym pasji nauczycielem matematyki. Potrafi wytłumaczyć skomplikowane problemy w bardzo przystępny i zrozumiały dla dzieci sposób. Córka bardzo lubiła zajęcia z Panem Sylwkiem. Egzamin szóstoklasisty zdała na 100%, a z matematyki na zakończenie roku otrzymała ocenę celującą.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Wspaniały nauczyciel! Syn nie dość, ze w szybkim tempie nadrobił zaległości szkolne (było ich sporo), zdał na 100% egzamin 6 klasisty i dostał sie do wiodącego gimnazjum (też po egzaminach wstępnych), polubił matematykę i uwierzył w siebie. To największy sukces. Lekcje uwielbiał!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

Jeden z najlepszych nauczycieli jak nie najlepszy z jakim miałam przyjemność pracować . Ciepły , przemiły a do tego wytłumaczy z uśmiechem na twarzy wszystkie skomplikowane zadania . Polecam z czystym sumieniem wszystkim korepetycje , na pewno będę do bardzo dobrze spożytkowane pieniądze :)

avatar
Jędrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2016

Bardzo polecam zajęcia z Sylwkiem. Jest ogromnie kompetentny a przez to niezwykle skuteczny! Rozległy dział rachunku prawdopodobieństwa nie ma przed nim żadnych tajemnic. Lekcje prowadzone były w zrozumiały i przystępny sposób. Jest przy tym Sylwek bardzo przyjazny i otwarty.
(Zdawałem egzamin z rachunku prawdopodobieństwa i procesów stochastycznych na SGH)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Byłam na wielu korepetycjach przez wiele godzin. Sylwester wytłumaczył mi wszystko w 1,5 h online, podesłał super wzory.
Egzamin poprawkowy w końcu zaliczony :)
Dzięki raz jeszcze :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2015

Sylwek przekazuje wiedzę w bardzo zrozumiały sposób, tak aby nikt nie miał problemu z przyswojeniem materiału. Zajęcia są prowadzone w świetnej atmosferze. Polecam gorąco :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2015

Dzięki korepetycjom z matematyki dyskretnej przeprowadzonymi przez Sylwka udało mi się zdać egzamin przed którym moja wiedza była bardzo chaotyczna. Dzięki paru godzinom korepetycji z Sylwkiem poczułem dużą pewność siebie i przeświadczenie, że na egzaminie nic mnie nie zaskoczy. Korepetycje przeprowadzane są w bardzo sympatycznej atmosferze i nie ma żadnego problemu ze zrozumieniem treści jakie przekazuje korepetytor. Szczerze polecam, pełen profesjonalizm!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Duża wiedza i umiejętności. Sylwek skutecznie pomógł mi przygotować się do zaliczenia kolokwium z równań równiczkowych. Zależało mu na faktycznym opanowaniu przeze mnie przerabianego tematu. Polecam.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Poprosiłem Sylwka o pomoc w przygotowaniu do zaliczenia MAD1 na PJATK (PJWSTK). Miałem duże zaległości, ale 4 godziny intensywnych zajęć wystarczyły żeby przerobić materiał z całego semestru. Rozwiązywaliśmy po kolei zadania z przykładowego egzaminu a Sylwek szczegółowo omawiał nie tylko te konkretne zadania, ale całe tematy odnoszące się od poszczególnych zadań. Tydzień później prowadząca rozwiązywała ten sam przykładowy egzamin w czasie wykładu. Porównałem odpowiedzi z tymi, które wyszły nam, kiedy rozwiązywałem te zadania z Sylwkiem - były w 100% zgodne. Jeżeli chodzi o moje wyniki to zaliczyłem w pierwszym terminie i kolokwium i egzamin. Szczerze polecam. Szczególnie tym, który mają mało czasu i potrzebują intensywnych zajęć.

avatar
Ambrozja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Wystawiam ocenę 6 z plusem. Dlaczego? Wykonałam ponad 50 telefon do korepetytorów, zarówno na tym portalu jak i innych jednakże nikt, za wyjątkiem Sylwka nie chciał się zmierzyć z zagadnieniami, które musiałam opanować. Tematyka dotyczyła probabilistyki (teorii), która wykraczała poza harmonogram studiów. Sylwek podszedł do tematu ambicjonalnie. Zdecydował się pomóc wiedząc, że włożony w to czas nie zwróci mu się finansowo. Jestem mu za to naprawdę bardzo wdzięczna. Jak najbardziej polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2015

Wystarczyły 2 lekcje, żebym zaliczyła egzamin na 3,5. Zajęcia są prowadzone w świetnej atmosferze, nie ma pytania, na które Sylwek nie miałby odpowiedzi, dodatkowo wszelkie moje wątpliwości zostały rozwiane :) Jak najbardziej polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2015

Polecam! W 3h nauczyłeś mnie wiecej niż sam sie nauczyłem przez cały rok matematyki!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2015

Jak najbardziej polecam! W ciągu paru lekcji potrafił mi wytlumaczyć materiał z całego semestru, co myślalam za wręcz nie możliwe do osiągnięcia :) zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, co więcej powiedzieć poprostu matematyczne guru :D

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2015

Zdecydowanie polecam! Doskonałe przygotowanie do egzaminu. Sylwek w sposób zrozumiały rozwiązuje zadania i stara sie jak najlepiej wytłumaczyć każde zagadnienie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2015

Bardzo szybka pomoc w nagłych wypadkach. W parę godzin Sylwek wytłumaczył mi więcej niż ćwiczeniowiec na zajęciach przez cały semestr.

avatar
Natalka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2015

W ciągu paru godzin zrozumiałam dużo więcej nic w ciągu całego semestru matematyki na uczelni :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2015

Dobrze przygotowany, odpowie na każde pytanie, odnosząc się z szacunkiem do ucznia, nawet do takiego, który naprawdę niewiele umie ;) Naprawdę zależy mu na tym, żeby ktoś dobrze zrozumiał dany materiał

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2015

Bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminu z algebry na SGH, bardzo dobra atmosfera w czasie zajęć, wysoki poziom i rzetelne przygotowanie. W przypadku jakichkolwiek pytań zaoferowano mi dodatkową pomoc mailową. Duże zaangażowanie w samą pracę ale też faktyczne zainteresowanie dobrym wynikiem ucznia, co nie jest takie częste. Same pozytywy, zero zastrzeżeń, pierwszy raz mogę szczerze tak o kimś napisać.

avatar
Ireneusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2015

an Sylwester niesłychanie pomógł naszemu synowi - gimnazjaliście. Tomek był gnębiony przez nauczycielkę i zaczął poważnie wątpić w swoje umiejętności. Pan Sylwek przywrócił synowi wiarę w siebie, radość z nauki i ciekawość. A uczynił to dzięki wspaniałej osobowości - taktownej, eleganckiej i nadzwyczaj skromnej. O umiejętnościach matematycznych trudno powiedzieć inaczej niż: genialne.
Chapeau bas, Panie Sylwestrze!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2015

Sylwek przygotowywał mnie do kolokwium z matematyki dyskretnej. Przerobiliśmy cały materiał od zera podczas 2 lekcji - kolokwium zdane.
Polecam jak najbardziej.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2015

Sylwek zaoszczędził mi sporo czasu jasno tłumacząc granice, ciągi i całki. Polecam każdemu studentowi WAT (i nie tylko)!

avatar
Bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Wszechstronność, profesjonalizm, uczciwość, rzetelność, cierpliwość, wyrozumiałość, to tylko nieliczne superlatywy którymi można określić Sylwka. Doskonała współpraca. Polecam

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2015

Polecam. Dzięki Sylwkowi wielokrotnie udawałąo mi się poradzić z egzaminami i kolokwiami i dzięki temu brnę dalej. Jestem studentem matematyki. Prezentuje naprawdę ogrmny poziom wiedzy, a przede wszystkim potrafi ją przekazywać w zrozumiały sposób, co w niektórych przypadkach nie jest oczywiste. Zdecydowanie jeden z najlepszych dydaktyków, z jakimi przyszło mi mieć od czynienia. Jeśli macie jakiś problem czy czegoś nie rozumiecie to myślę, że to jest właściwa osoba na właściwym miejscu.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2015

Długo nie mogłem znaleźć korepetytora, który podjąłby się wytłumaczenia mi kilku działów z algebry. Każdy z nich twierdził, że albo tego nie pamięta, albo zakres materiału go przerasta. Sylwek bez zastanowienia zdecydował się mi pomóc i efekty tego są wspaniałe. Rozwiał wszelkie moje wątpliwości, wytłumaczył to czego nie zrozumiałem z wykładów czy ćwiczeń. Ostatecznie udało mi się zdać egzamin przy pierwszym podejściu :) Serdecznie polecam!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2015

Z matematyki miałam spore braki, jednak z pomocą Sylwka udało się. Zawsze cierpliwie tłumaczył po sto razy tę samą rzecz aż do skutku. Zadania, które aż straszyły, tłumaczył na spokojnie, aż w końcu wydały się oczywiste. Sylwkowi bardzo zależało na sukcesie uczniów i wspierał mnie przed każdym kolokwium. Polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2015

bardzo dobrze tłumaczy, polecam. Najlepsze korepetycje w województwie mazowieckim :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2015

Bardzo szybka i fachowa pomoc w ostatniej chwili przed egzaminem, polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2015

Algebra która była dla mnie abstrakcją okazała się prosta a nawet przyjemna, także jak ktoś ma problemy to polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Dla każdego kto choć trochę słyszał o Olimpiadzie Matematycznej informacja o tym, że ktoś jest jej laureatem to oczywista gwarancja, że człowiek ten to prawdziwy pasjonat matematyki. O wiedzę i umiejętności nie ma więc co się martwić.

Do nauczania potrzeba jednak znacznie więcej: cierpliwości, *chęci* przekazania wiedzy (a nie zrobienia za kogoś zadań), umiejętności „zdiagnozowania” poziomu ucznia, doświadczenia, otwartości na drugiego człowieka… na pewno nie wymieniłem wszystkiego.

To wszystko znajdziecie u Sylwka. Zapewniam, że to rzadkie połączenie :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Zajęcia prowadzone w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Można zrozumieć dużo rzeczy tuż przed egzaminem czy kolokwium. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Korepetycje najlepsze na jakie uczęszczałam do tej pory:) byłam na nich kilka razy przed kolokwiami i zrozumiałam wszystko co oczywiście dało pozytywne wyniki na kolokwium! Sprawnie, szybko i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2015

Statystyczna Analiza Danych

Polecam korki u Sylwka. Mimo bliskiego terminu egzaminu udało nam się przerobić w kilka godzin sporą cześć materiału. Tłumaczy wszystko w jasny i zrozumiały sposób.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2015

Bardzo dobre korepetycje, pomogły mi szybko i w pełni przyswoić Algebrę i Rachunek Prawdopodobieństwa. Kilka spotkań i wszystkie nawet najtrudniejsze szczegóły stały się jasne i łatwe. Dzięki za pomoc, Polecam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2015

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji, dzięki jego lekcjom udało mi się na czas zrozumieć materiał na kolokwium

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2015

Do Sylwka zacząłem uczęszczać już w gimnazjum.
Pomagał mi w przygotowaniu zarówno do egzaminu jak i licznych konkursów, w tym olimpiady. Jego spostrzeżenia i niestandardowe spojrzenie na matematykę pomogly mi się rozwinąć.
Jednak najwazniejsze jest, że Sylwek robi to z pasji a co za tym idzie doskonale przekazuje swoją wiedzę. A
Polecam w 100%!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2014

Na zajęcia poszedłem totalnie zielony, jednak po godzinie wszystko wszystko okazało się przyswajalne i do zrozumienia. Wniosek z tego taki, że Sylwek potrafi materiał który nam nie odpowiada przedstawić/przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Zdecydowanie polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2014

Mogę to powiedzieć głośno Sylwek był, jest i będzie moim mentorem. Prowadził mnie przez całe studia Inżynierskie, egzaminy ze ścisłych przediotów nie sprawiały mi problemów. Sylwek zawsze służy pomocą, w swoim fachu jest profesjonalistą, nauka z Nim to czysta przyjemność. POLECAM!!

avatar
Samuel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2014

Bardzo sympatyczny i profesjonalny.Wystarczą godzinne zajęcia by bardzo szybko zrozumieć potrzebny materiał.
Polecam! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2014

Potrzebowałam pomocy z algebry, Sylwek praktycznie że sam się do mnie zgłosił. Z zajęć z nim wynoszę zdecydowanie więcej niż ze swoich ćwiczeń.
Polecam, jest naprawdę sympatycznie :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2014

Dzwoniłem do kilku osób , nikt nie chciał mi pomóc ze statystyki . Sylwek podjął się tego zadania , zajęcia mi się bardzo podobały , wszystko wytłumaczone od podstaw, czuję przygotowany się na kolokwium. Polecam zajęcia w 100% :) Pozdrawiam

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2014

Sylwek pomógł mi się przygotować do egzaminu z algebry liniowej: był w stanie świetnie wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia dodając do tego intuicję w miejscach gdzie wydawało mi się, że jej nie ma. Raz rzuciłem w niego twierdzeniem z teorii miary, i dostałem w odpowiedzi dowód w ciągu 5 minut - to chyba mówi samo za siebie.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2014

Sylwka poznałem 4 lata temu, gdy przygotowywałem się do Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów. Poszukiwałem korepetytora. On był jednym z najaktywniejszych i najbardziej pomocnych użytkowników na polskim forum matematycznym, dlatego zwróciłem się właśnie do niego. Decyzji tej nie żałuję. Jego zdolność do jasnego, prostego przekazywania faktów oraz szeroka wiedza znacznie poszerzyły moje horyzonty myślowe. Zarówno w OMG, OM jak i w innych konkursach naukowych odniosłem sukcesy – myślę, że to najlepszy dowód na to, jak świetnym dydaktykiem jest Sylwek.
Nasza znajomość jednak na korepetycjach się nie zakończyła. Utrzymywaliśmy dalej znajomość. Sylwek, jako świetny student, zawsze imponował mi gotowością odpowiedzi na każde pytanie, zadane w dzień lub w nocy :) Zawsze starał się przy tym nakreślić swój tok rozumowania, co niezmiennie mu się udawało. Widać po nim, że potrafi się popisać nie tylko suchą, encyklopedyczną wiedzą, ale przede wszystkim głębokim zrozumieniem rozmaitych problemów. Niejednokrotnie poświęcał swój czas, aby znaleźć rozwiązanie na coś niekonwencjonalnego.
Skłamałbym mówiąc, że rozmawialiśmy jedynie o matematyce. Sylwek to przede wszystkim miły, zabawny, koleżeński gość. Jestem dumny mogąc go nazwać moim przyjacielem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.