Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Twoje dziecko nudzi się w domu? Bez przerwy siedzi przed telewizorem, albo telefonem? A może Ty nie możesz już wytrzymać monotonii dni spędzonych w domu i chcesz spróbować czegoś nowego? Zapraszam na kreatywne, indywidualne lekcje rysunku, malarstwa oraz rękodzieła.
Użyjemy materiałów, które każdy ma w domu , a będzie przy tym mnóstwo zabawy i pracy nad wyobraźnią . Twoje dziecko nie musi być wielkim artystą, żeby dołączyć do zajęć, nie musi nawet być dzieckiem! Zajęcia są  dla każdego , nawet dla tych, którzy wcześniej nie próbowali swoich sił w sztuce, dostosowuję je do indywidualnych potrzeb i życzeń uczniów . Chcesz nauczyć się rysować, robić biżuterię, origami, albo malować akwarelami? Napisz.

Pierwsze zajęcia online za pół ceny! ;)

O mnie:
Jestem ilustratorką specjalizującą się w książkach dla dzieci. Aktualnie kończę studia magisterskie z ilustracji dla dzieci na prestiżowej uczelni w Londynie . Wcześniej ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych, a dyplom licencjacki obroniłam w pracowni ilustracji . Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi , prowadziłam liczne warsztaty artystyczne, udzielałam prywatnych lekcji, a także uczyłam w szkole językowej. Lekcje nie ograniczają się jedynie do rysunku, pokazuję dzieciom wielkie różnych technik i staram się obudzić w nich kreatywne myślenie :)
Chcesz, żeby Twoje dziecko przy okazji uczyło się języka?
Żaden problem, zajęcia prowadzę także w języku angielskim! W ten sposób łączymy naukę z zabawą. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2017
Akademia Sztuk Pięknych
Licencjat
grafika
09.2019 - aktualnie
Goldsmiths University of London
Magister
Children's Illustration
Kursy i szkolenia
01.2017
Certificate in Advanced English (Cambridge English: Advanced)
Doświadczenie
06.2017 - 08.2018
Angloville
Praca z dziećmi i młodzieżą podczas letnich obozów językowych, polegająca głównie na nauczaniu języka przez konwersacje i zabawę.
09.2017 - 06.2019
Clan City Gliwice szkoła angielskiego
Moim zadaniem było przygotowywanie i przeprowadzanie ciekawych, angażujących i przyjemnych zajęć w grupach dla dzieci w wieku od 3 do 18 lat.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Ola jest świetną nauczycielką i bardzo dobrze wspominam naukę z nią. Potrafi nawiązać dobry kontakt z uczniami, ma skuteczne metody nauczania, a co najważniejsze - jej angielski jest na bardzo wysokim poziomie i łatwo się z nią dogadać. Ola pomogła mi przełamać bariery językowe, dzięki czemu teraz bez problemu rozmawiam ze wszystkimi.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Pani Ola mi bardzo pomogła, jeżeli chodzi o umiejętności w płynnym mówieniu i gramatyce. Dobrze komunikuje się z młodzieżą i dziećmi. Jej zajęcia są pomocne i ciekawe. Bardzo dobrze przygotowała mnie na egzaminy gimnazjalne, których co prawda już nie ma, ale z podstawy i rozszerzenia miałam 100%. Nawet gdy byłyśmy z szkolnym materiałem do przodu, pani Ola zawsze potrafiła wymyślić ciekawe zajęcia, na których nie tylko był fun, ale też dużo się z nich nauczyłam. Bardzo polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.