Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Katowice
Gliwice
Zabrze
Ruda Śląska
Chorzów
Świętochłowice
Pyskowice
Knurów

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Aleksandra

O mnie

Jestem studentką prestiżowej uczelni w Londynie, gdzie realizuję swoje marzenie o uzyskaniu dyplomu magistra z ilustracji dla dzieci.

Język angielski jak i kultura Wielkiej Brytanii od zawsze były moją pasją. Jestem osobą otwartą, pracowitą, kreatywną, z podejściem do dzieci. Mam bogate doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i pracy z dziećmi/młodzieżą w wieku od lat 3 do 18. Uczyłam także dorosłych. Korepetycji udzielałam w ramach wolontariatu, lekcji prywatnych, pracy na obozach językowych i w szkołach językowych. Lekcje zawsze dostosowują do potrzeb klienta.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2017
Akademia Sztuk Pięknych
Licencjat
grafika
09.2019 - aktualnie
Goldsmiths University of London
Magister
Children's Illustration
Kursy i szkolenia
01.2017
Certificate in Advanced English (Cambridge English: Advanced)
Doświadczenie
06.2017 - 08.2018
Angloville
Praca z dziećmi i młodzieżą podczas letnich obozów językowych, polegająca głównie na nauczaniu języka przez konwersacje i zabawę.
09.2017 - 06.2019
Clan City Gliwice szkoła angielskiego
Moim zadaniem było przygotowywanie i przeprowadzanie ciekawych, angażujących i przyjemnych zajęć w grupach dla dzieci w wieku od 3 do 18 lat.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Ola jest świetną nauczycielką i bardzo dobrze wspominam naukę z nią. Potrafi nawiązać dobry kontakt z uczniami, ma skuteczne metody nauczania, a co najważniejsze - jej angielski jest na bardzo wysokim poziomie i łatwo się z nią dogadać. Ola pomogła mi przełamać bariery językowe, dzięki czemu teraz bez problemu rozmawiam ze wszystkimi.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Pani Ola mi bardzo pomogła, jeżeli chodzi o umiejętności w płynnym mówieniu i gramatyce. Dobrze komunikuje się z młodzieżą i dziećmi. Jej zajęcia są pomocne i ciekawe. Bardzo dobrze przygotowała mnie na egzaminy gimnazjalne, których co prawda już nie ma, ale z podstawy i rozszerzenia miałam 100%. Nawet gdy byłyśmy z szkolnym materiałem do przodu, pani Ola zawsze potrafiła wymyślić ciekawe zajęcia, na których nie tylko był fun, ale też dużo się z nich nauczyłam. Bardzo polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.