Ostatnia aktywność:
24 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język fiński100 / 60 min

Paula

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Finka, lektorka j. fińskiego na Uniwersytecie Warszawskim udziela korepetycji w centrum Krakowa (na razie online) na wszystkich poziomach od 0 do C2. Wyjątkowa okazja nauczania się tego pięknego języka od native speakera z dziesięcioletnim doświadczeniem dydaktycznym. Naturalny i współczesny język fiński, zajęcia po polsku. Treść zajęć dopasowana do wiedzy native speakerów języka polskiego. Miła i przyjemna atmosfera, tempo zajęć dopasowane do potrzeb ucznia, nacisk na komunikatywność.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2016

Bardzo przyjazna atmosfera na zajęciach, przy tym materiał prezentowany jest zrozumiale i w sposób łatwy do zapamiętania. Nauczycielka jest rodowitą Finką, z doświadczeniem w nauczaniu języka, i to od razu można wyczuć. Zapisuję się ponownie na korepetycje do tej nauczycielki od marca :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2010

Wszystko w ogłoszeniu się zgadza.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.