Ostatnia aktywność:
24 dni temu
Online
Kraków

Paula

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Paula

O mnie

Mieszkam w Polsce od 2007 r. i uczę fińskiego od mniej więcej dzisięciu lat. Z wykształcenia językoznawca, z umiłowania lektorka. :) Ostatnie trzy lata uczyłam na Uniwersytecie Warszawskim, a teraz w związku z powrotem do Krakowa powoli wracam do udzielania prywatnych zajęć.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2016

Bardzo przyjazna atmosfera na zajęciach, przy tym materiał prezentowany jest zrozumiale i w sposób łatwy do zapamiętania. Nauczycielka jest rodowitą Finką, z doświadczeniem w nauczaniu języka, i to od razu można wyczuć. Zapisuję się ponownie na korepetycje do tej nauczycielki od marca :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2010

Wszystko w ogłoszeniu się zgadza.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.