Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Bytom
Katowice
Chorzów
Sosnowiec
Ruda Śląska
Radzionków
Świętochłowice
Czeladź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 60 min

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Hello!

Profesjonalnie i skutecznie przygotowuję uczniow do egzaminu maturalnego  zgodnie z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych.
Zajęcia prowadzę tak, aby dać Ci możliwość poznania technik egzaminacyjnych potrzebnych do osiągnięcia wymarzonego wyniku.
Proponuję równiez próbną maturę ustną , żebyś mogła/ mógł sprawdzić się przed egzaminem. 

Prowadzę zajęcia z General English, przygotowuję do egzaminów FCE i CAE , IELTS , TOEFL , egzaminów na studia. Udzielam również korepetycji na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do różnych egzaminów poprawkowych.

W swojej pracy korzystam z najlepszych książek i cwiczeń gramatycznych dostępnych aktualnie na rynku, jak również z opracowań własnych. Pracuję zarówno z uczniami bardzo dobrymi, którzy chcą umieć jeszcze więcej, jak również i tymi, dla których angielski zawsze był kulą u nogi.
Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany, w miłej i bezstresowej atmosferze. 

Posiadam certyfikaty:  

CAE ( Certificate in Advanced English
Międzynarodowy certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie zawansowanym.

Miejsce zajęć:

Lekcje prowadzone są u korepetytora lub z dojazdem do ucznia.
Zajęcia u naczyciela odbywają się w Katowicach na ulicy Wojewodzkiej 15 (centrum) lub w Bytomiu na ulicy Witosa 26a (Bytom -Szombierki). 

Zajęcia u nauczyciela 1h 50 zl.
                                    2h 80 zl

Zajęcia u ucznia 1h 80 zl
                           2h 130 zl 

Kontakt:

Telefon 882914247

Jeśli nie odbieram telefonu, zapewne prowadzę w tej chwili zajęcia. Proszę wtedy o pozostawienie wiadomości. 

Zapraszam serdecznie :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Zgłosiłam się na korepetycje, bo miałam bardzo ciężką sytuacją w klasie maturalnej. Moja "nauczycielka", powiedziała mi że nie powinnam zdawać rozszerzenia. Jednak dzięki tym lekcjom odzyskałam wiarę w siebie i nauczyłam się mnóstwo. Matura poszła super, obstawiam wynik w granicach 85-88%. Zdecydowanie zdecydowanie polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Dzień dobry, zapisałam córkę jakiś czas temu na korepetycję do Pani. Jestem sporo czasu za granicą i niestety nie jestem w stanie dopilnować wszystkiego u córki w szkole. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Córka skończyła drugą klasę z ocena 4 na koniec (było blisko 5). Jest bardzo zadowolona i stwierdziła, iż nie wyobraża sobie innych lekcji aż do samej matury. Polecam bardzo serdecznie wszystkim rodzicom i uczniom.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Swietna nauczycielka, lekcje daja niesamowite efekty, bardzo szybko zaczynasz mowic i rozumiec. Pani Monika przygotowuje z kazdej lekcji nagranie, ktorego potem slucham sobie na telefonie , w domu i powtarzam. To najskuteczniejsza metoda nauki jezyka. Lekcje sa bardzo ciekawe a tematy dostosowane do moich potrzeb. Polecam polecam polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.