Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Bytom
Katowice
Chorzów
Sosnowiec
Ruda Śląska
Świętochłowice
Zabrze
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello Students !

Profesjonalnie i skutecznie przygotowuję uczniow do egzaminu maturalnego  zgodnie z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych.
Zajęcia prowadzę tak, aby dać Ci możliwość poznania technik egzaminacyjnych potrzebnych do osiągnięcia wymarzonego wyniku.
Proponuję równiez próbną maturę ustną , żebyś mogła/ mógł sprawdzić się przed egzaminem. 

Prowadzę pelne przygotowanie do egzaminu FCE i CAE.  Udzielam korepetycji na poziomie szkoły średniej. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do różnych egzaminów poprawkowych.

W swojej pracy korzystam z najlepszych książek i cwiczeń gramatycznych dostępnych aktualnie na rynku, własnych odautorskich materiałów, autentycznych artykułów prasy anglojęzycznej (m.in.The Times, The Guardian, The Economist ) i programów telewizji brytyjskiej (np.  skróty wiadomości BBC).

Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany. Uczę z pasją i zaangażowaniem, w miłej i niestresującej atmosferze. 

Posiadam certyfikaty:  

CAE ( Certificate in Advanced English
Międzynarodowy certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie zawansowanym.

Miejsce zajęć:

Lekcje prowadzone są u korepetytora lub z dojazdem do ucznia.
Zajęcia u naczyciela odbywają się w Katowicach (centrum) na ulicy Wojewodzkiej 15  lub w Bytomiu na ulicy Witosa 26a (Bytom -Szombierki). 

Zajęcia u nauczyciela 1h 60 zl.
                                    2h 110 zl

Zajęcia u ucznia 1h 90 zl
                           2h 150 zl

Kontakt:

Telefon 882914247

Jeśli nie odbieram telefonu, zapewne prowadzę w tej chwili zajęcia. Proszę wtedy o pozostawienie wiadomości. 

Zapraszam serdecznie :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2019

Na zajęcia zaczęłam chodzić we wrześniu ubiegłego roku. Po wielu próbach podjęcia nauki j.angielskiego byłam zniechęcona. Szkoły językowe nie dawały efektu którego bym oczekiwała. Mimo, ze angielski był dla mnie czarna magia, dzięki pomocy i kompetencji p. Moniki udało mi się w koncu osiągnąć przyzwoity poziom i zdać upragnione FCE. Jeśli chodzi o zajęcia to są przeprowadzane rzeczowo , sporo pracy domowej, słówek... Ale dało to efekty i mimo, ze czasem było cieżko, przyniosło to oczekiwane efekty. Pani Monika tworzy fantastyczna atmosferę , jest cierpliwa ,wyrozumiała, ale zarazem profesjonalna i .... wymagająca. Na bierząco informowała mnie o moich postępach i skutecznie motywowała do nauki. Pomocna nawet poza godzinami zajęć. Jedynym minusem zajęć była tylko pozna pora, ze względu na brak wolnych miejsc.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Monika jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, genialnie dopiera materiały do poziomu ucznia. Jest bardzo zaangażowana w rozwój ucznia. Bardzo polecam!

avatar
Bartek. F
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2019

Świetnie prowadzone zajęcia. Dodatkowo zawsze mogę liczyć na pomoc na fb lub telefonicznie między zajęciami zwłaszcza jeśli byłem przed sprawdzianem, albo kiedy miałem trudności w zrobieniu ćwiczeń. Polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2019

Bardzo kompetentna i uczciwa osoba, już po pierwszych zajęciach widzę, że wcześniej marnowalem tylko czas z innymi korepetytorami.

avatar
Krzysiu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Lekcje na najwyższym poziomie, zdałem FCE bez większego problemu. Motywująca atmosfera. Dziękuję Pani Moniko.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Najlepsze lekcje z angielskiego na jakie chodziłam, zawsze jestem zmotywowana przed zajęciami :). Rozmawiamy na bardzo interesujące tematy, przez to mogę skupić się w pełni na mówieniu i mniej się stresuje. 5/5!!! :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2019

Dzień dobry. Chciałabym z całego serca polecić Panią Monike wszystkim uczniom i rodzicom. Moja córa przygotowywała się do matury rozszerzonej z angielskiego i były to najlepsze korepetycje w jakich uczestniczyła (słowa córki). Nauka zorganizowana na każdy tydzień, mnóstwo konwersacji i sztuczek jak zapewnić sobie maksymalną ilość punktów. Liczymy na maksymalny wynik - wyniki już wkrótce. Polecamy serdecznie.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji i wsparcia córki. Zajęcia prowadzone na najwyższym poziomie, w pełni profesjonalnie. Pani Monika jest bardzo zaangażowana w każdą lekcję. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Dziękuję.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Zgłosiłam się na korepetycje, bo miałam bardzo ciężką sytuacją w klasie maturalnej. Moja "nauczycielka", powiedziała mi że nie powinnam zdawać rozszerzenia. Jednak dzięki tym lekcjom odzyskałam wiarę w siebie i nauczyłam się mnóstwo. Matura poszła super, obstawiam wynik w granicach 85-88%. Zdecydowanie zdecydowanie polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Dzień dobry, zapisałam córkę jakiś czas temu na korepetycję do Pani. Jestem sporo czasu za granicą i niestety nie jestem w stanie dopilnować wszystkiego u córki w szkole. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Córka skończyła drugą klasę z ocena 4 na koniec (było blisko 5). Jest bardzo zadowolona i stwierdziła, iż nie wyobraża sobie innych lekcji aż do samej matury. Polecam bardzo serdecznie wszystkim rodzicom i uczniom.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Swietna nauczycielka, lekcje daja niesamowite efekty, bardzo szybko zaczynasz mowic i rozumiec. Pani Monika przygotowuje z kazdej lekcji nagranie, ktorego potem slucham sobie na telefonie , w domu i powtarzam. To najskuteczniejsza metoda nauki jezyka. Lekcje sa bardzo ciekawe a tematy dostosowane do moich potrzeb. Polecam polecam polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.