Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Bytom
Katowice
Chorzów
Sosnowiec
Ruda Śląska
Radzionków
Świętochłowice
Czeladź

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Zgłosiłam się na korepetycje, bo miałam bardzo ciężką sytuacją w klasie maturalnej. Moja "nauczycielka", powiedziała mi że nie powinnam zdawać rozszerzenia. Jednak dzięki tym lekcjom odzyskałam wiarę w siebie i nauczyłam się mnóstwo. Matura poszła super, obstawiam wynik w granicach 85-88%. Zdecydowanie zdecydowanie polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Dzień dobry, zapisałam córkę jakiś czas temu na korepetycję do Pani. Jestem sporo czasu za granicą i niestety nie jestem w stanie dopilnować wszystkiego u córki w szkole. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Córka skończyła drugą klasę z ocena 4 na koniec (było blisko 5). Jest bardzo zadowolona i stwierdziła, iż nie wyobraża sobie innych lekcji aż do samej matury. Polecam bardzo serdecznie wszystkim rodzicom i uczniom.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Swietna nauczycielka, lekcje daja niesamowite efekty, bardzo szybko zaczynasz mowic i rozumiec. Pani Monika przygotowuje z kazdej lekcji nagranie, ktorego potem slucham sobie na telefonie , w domu i powtarzam. To najskuteczniejsza metoda nauki jezyka. Lekcje sa bardzo ciekawe a tematy dostosowane do moich potrzeb. Polecam polecam polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.