Stuart Wadsworth

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Kraków (Kazimierz)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hi, my name is Stuart. I am an ENGLISH NATIVE SPEAKER with 15 years of teaching experience at all ages and levels, the ability to speak some Polish, deep knowledge of English and a passion for the language. Lessons in my flat in Kazimierz, Krakow, but depending on location I am also able to travel. Price for this is to be negotiated. SKYPE lessons are also possible. Lessons are conversational, fun and tailored to student needs and interests. No more boring exercises if you don’t want! I guarantee your improvement.

I can help you:
• Feel confident using English.
• Have fun while improving all your language skills.
• Communicate well in many different situations.
• Have a better knowledge of English grammar.
• Correct those mistakes that you make all the time.

I will:
• Listen to you very carefully.
• Make all your lessons interesting and useful.
• Always be professional and well-prepared for lessons.
• Correct your written and spoken English.
• Give you homework.

I have a great deal of experience in teaching teens and adults, but am also able to teach youngsters. Business English also no problem. Intermediate, FCE, CAE and Proficiency Cambridge exam students welcome, also TOEFL, IELTS. My lessons are fun and communicative, and I use stimulating, interesting materials from professional teaching books like Business Benchmark, Innovations and English File. All materials are supplied in colour photo-copies or via pen-drive. I have audio and supplementary materials for homework and am happy to teach grammar if that is what is needed. I am also a published writer - I write about music, food and travel. Individuals, pairs or groups possible, prices negotiable. I live in Kazimierz in a large, comfortable flat. 10% discounts for advance payments. I also teach in company, depending on location. Price to be negotiated. I can issue invoices.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 21:00
Wtorek12:00 - 21:00
Środa12:00 - 21:00
Czwartek12:00 - 21:00
Piątek12:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1993 - 06.1997
University of Northumbria at Newcastle
Magister
English Literature & Language (M.A)
Kursy i szkolenia
07.1997
Bachelor of Humanities (2:1)
Doświadczenie
09.2001 - 07.2009
Stairway School of English, Krakow
I worked at Stairway School for eight years as a teacher, and in that time I gained a very good grounding of the fundamentals of teaching, at every level and to many different age groups. I gained experience in teaching exam groups - FCE, CAE, CPE and IELTS, and also have experience as an examiner in these subjects.
08.2009 - 07.2016
British Council
I worked at British Council in Addis Ababa, Ethiopia, for seven years, and was responsible for conducting classes with high school age and university students.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Stuart to bardzo dobry nauczyciel, zapewnia bardzo dobre materiały. Lekcje angielskiego u Stuarta to doskonała okazja, żeby przygotować się do egzaminów Cambridge lub IETLS. Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2015

Bardzo polecam lekcje ze Stuartem, uwielbia podróże i jest ciekawym człowiekiem. Stara się dobrać temat do zainteresowań. Poprawia błędy jak native'a przystało. Jeżeli zależy Ci na ciekawych zajęciach z angielskim na najwyższym poziomie, zdecydowanie polecam;)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2015

Lekcje ze Stuartem polecam szczerze własnym znajomym i przyjaciołom, mogę je polecić też Tobie. Jeśli szukasz nie tylko native speakera, ale też dobrego rzetelnego nauczyciela, Stuart jest właściwą osobą. Przez kilka miesięcy spotkań pomógł mi przygotować się do zdania IELTSa. Co więcej dzięki niemu na tyle podciągnęłam się w konwersacjach, że będąc już za granicą bez problemu rozmawiam po angielsku. UWAGA! Lekcje okraszone są tym, co nazywam typowo brytyjskim poczuciem humoru:-)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2014

Polecam gorąco lekcje ze Stuartem. Pomógł mi zdać IELTS na bardzo dobrą ocenę, zwłaszcza ze speakingu, bo z całą pewnością można u niego poćwiczyć mówienie (a nie tylko słuchanie, jak u niektórych nativów) :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Po trzech miesiącach nauki ze Stuartem mogę spokojnie polecić go jako bardzo dobrego nauczyciela nawet osobom na niezbyt wysokim poziomie zaawansowania jak mój :). Jest spokojnym, przyjaznym, cierpliwym nauczycielem i dowcipnym człowiekiem. Bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy ale na pewno nie jest stresujący. Stara się dostosować poziom i sposób nauczania do indywidualnych predyspozycji i umiejętności ucznia, a lekcje prowadzi w całości w języku angielskim. Elastycznie podchodzi o zmian terminu lekcji ,a na maile dotyczące ich ustalania odpowiada bardzo szybko, co ułatwia komunikację.
Czasem mówi zbyt szybko ale prośba o powtórzenie zdania natychmiast przypomina mu, że obok siedzi ktoś , kto dopiero się uczy :). Pozdrowienia dla mojego nauczyciela.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2013

Bardzo polecam zajęcia ze Stuartem. Dzięki nim zdecydowanie poprawiłem swoje umiejętności językowe. Fajna atmosfera, w lecie lekcje czasami na przytulnym balkonie. Godziny spotkań można dostować do własnych potrzeb. Pozytywne wrażenia językowe gwarantowane!

avatar
dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2013

Szczerze polecam lekcje z Stuartem , jest bardzo interesującym człowiekiem, który zwiedził ogromną część świata, więc można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy poza tym można rozmawiać z Nim o wszystkim, bo na każdy temat ma coś do powiedzenia co na pewno jest plusem. Jako nauczyciel jest osobą zupełnie niestresującą, cierpliwą, wyrozumiałą, pozytywną, elastyczną przy zmianie terminów. Mam dużo doświadczenia w nauce angielskiego ale tak naprawdę lekcje ze Stuartem pozwoliły mi pokonać bariery językowe. Tematy lekcji b.ciekawe o różnorodnej tematyce. Jeszcze raz polecam!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
30 czerwca 2013

Polecam lekcje Stuarta wszystkim, którzy chcą poprawić umiejętność komunikacji w j. angielskim. Jego duże doświadczenie w nauczaniu sprawia, że postępy przychodzą bardzo szybko. Warto!

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
12 czerwca 2013

A na mnie wywarł mieszane uczucia. Materiały to ksero kartek z podręcznika.

Stuart Wadsworth

I use materials from professional language books - and encourage students to buy the book appropriate to their level - to make lessons easier. If they do not have books I photocopy materials for them. This is the only practical way to do lessons. I do not view this as a valid complaint but if students are unhappy with materials I use I encourage them to suggest something they might prefer.

avatar
PL
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2013

Jeżeli szukasz efektywnych lekcji w przyjaznej i bezstresowej atmosferze to lekcje u Stuarta będą idealne. Polecam wszystkim na każdym poziomie zaawansowania.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2013

Polecam korepetycje u Stuarta tym, którzy są zainteresowanym poprawieniem swoich umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. Szczególnie na poziomie zaawansowanym zajęcia prowadzone przez „nativa” przynoszą ogromne korzyści, o czym sama się przekonałam. Lekcje są prowadzone w całości w języku angielskim przy wykorzystaniu ciekawych materiałów, zachęcających do interesujących dyskusji. Stuart bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne i leksykalne, a sympatyczna atmosfera sprzyja postępom w nauce. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.