Stuart Wadsworth

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Kraków
Nowy Sącz
Tarnów
Bochnia
Wrocław
Wałbrzych
Legnica
Jelenia Góra

Stuart Wadsworth

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/526 opinii
Dla użytkownika Stuart Wadsworth

O mnie

I have been teaching English as a foreign language for almost 20 years in several countries and to all levels and ages. I specialize in teaching teens and adults, and I use my expertise and deep knowledge of the English language in my pedagogical methods in the classroom or online lessons. Lessons are tailored to suit individual students, and I always do a needs analysis for every student. I try to keep lessons interesting and above all, communicative and effective so that students can feel an improvement in their English ability from day one.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1993 - 06.1997
University of Northumbria
Magister
English Literature and Language
09.1993 - 06.1997
University of Northumbria
Magister
English Literature and Language
Kursy i szkolenia
07.1997
Bachelor of Humanities (2:1)
Doświadczenie
09.2001 - 07.2009
Stairway School of English, Krakow
I worked at Stairway School for eight years as a teacher, and in that time I gained a very good grounding of the fundamentals of teaching, at every level and to many different age groups. I gained experience in teaching exam groups - FCE, CAE, CPE and IELTS, and also have experience as an examiner in these subjects.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 26
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Zdecydowanie polecam lekcje ze Stuartem. Korepetytor ma szerką wiedzę na wiele tematów, dzięki czemu zajęcia są ciekawe, a postępy zauważyłem już po kilku spotkaniach. Na plus jest także elastyczność jeśli chodzi o terminy lekcji.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2022

Bardzo polecam lekcje ze Stewartem. Tematy lekcji i wykorzystywane materiały są zróżnicowane i dopasowane pod moje zainteresowania. Już po kilku tygodniach zauważyłem znaczną poprawę w płynności wypowiedzi, na czym najbardziej mi zależało.

avatar
krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2022

Zdecydowanie mogę polecić tego korepetytora. Zajęcia są interesujące, a Stuart dysponuje całą gamą materiałów. Można z nim porozmawiać na różne tematy i wymienić opinię. Na plus także kwestie organizacyjne jak punktualność czy umawianie zajęć.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2022

Stuart jest świetnym nauczycielem, który dostosowuje materiał do ucznia. Bardzo cenię sobie lekcje, ponieważ udało mi się poprawić wymowę i swobodę mówienia w języku angielskim. Widać, że nauczanie jest pasją Stuarta. Materiały zawsze są ciekawe, lektor jest zaangażowany i zawsze ma czas, żeby porozmawiać nawet nie na temat. Całość prowadzona jest w języku angielskim więc możemy zanurzyć się w języku i wiele nauczyć. Szczerze polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2022

Naukę języka angielskiego ze Stuartem rozpoczęłam ponad rok temu. Z wyboru nauczyciela jestem bardzo zadowolona.
Stuart zapewnia pomoce dydaktyczne - przesyłane online materiały (ćwiczenia językowe, teksty i nagrania) są dobrze opracowane, zwykle dotyczą bieżących wydarzeń na świecie, są bardzo aktualne i ciekawe.
W czasie lekcji jest czas na luźną rozmowę, ćwiczenia, poszerzanie słownictwa. Nie ma problemu z wcześniejszym przesłaniem materiałów na kolejną lekcję. Dużym plusem jest dla mnie duża elastyczność grafiku nauczyciela- lekcje odbywały się nawet późnym wieczorem. Spotkania online okazały się strzałem w dziesiątkę - oszczędność czasu była ogromna.
Regularną naukę języka przerwałam ponad 10 lat temu i przez tyle lat bardzo dużo zapomniałam. Teraz, po ponad roku nauki ze Stuartem, mówienie po angielsku zaczęło znów sprawiać mi przyjemność. Dużo łatwiej też ogląda mi się angielskojęzyczne filmy, seriale czy wywiady. Jednym słowem forma wraca a zawdzięczam to właśnie Stuartowi. Dlatego też mogę szczerze polecić naukę języka angielskiego właśnie z nim!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2022

I have an opportunity to work with Stuart. He is really professional and has an amazing attitude to the students. In my opinion, he could be the best choice for both a beginner and someone experienced. HARDLY RECOMMEND!!! / Miałem przyjemność pracować ze Stuart'em, jest bardzo profesjonalny i ma bardzo dobre podejście do uczniów. Moim zdaniem lekcje z Nim mogą być najlepszym wyborem zarówno dla kogoś początkującego jak i tego kto ma wysokie umiejętności. POLECAM!!!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Uczęszczam na lekcje do Stuarta jakieś 10 miesięcy i jestem zdecydowanie zadowolony z efektów. Widzę wzrost pewności siebie i łatwości mówienia po angielsku, a głównie w tym celu wybrałem się na lekcje. Zajęcia opierają się o pracę z naprawdę dobrymi książkami plus trochę luźnych konwersacji na losowe tematy. Polecam.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Uczęszczam na zajęcia do Stuarta już trzeci miesiąc, w trybie General English, w której chodzi głównie o cotygodniową rozmowę i poszerzenie wiedzy o nowe słownictwo i tematykę konwersacji. Stuart przy każdej mojej wypowiedzi słucha i nie przerywa, przy każdym błędzie poprawia i stara się wyjaśnić znaczenie słów. Ma duża bazę książek, z których korzystamy na zajęciach, więc zawsze tematyka rozmów jest świeża. Dodatkowo na plus jest jego punktualność.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Od jakichś 7 miesięcy biorę korepetycje u Stuarta. W moim przypadku mają one charakter online i realizowane są za pośrednictwem Skype. Spora część lekcji to praca z materiałami dydaktycznymi, ale nie brakuje również luźnych konwersacji na zgoła losowe tematy. Zajęcia pozwoliły mi zmniejszyć liczbę popełnianych błędów i podniosły moją umiejętność konwersacji w języku angielskim.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Chwalę sobie niemal roczny program korepetycji u Stuarta – lekcje organizowane i dopasowane indywidualnie, niestandardowe; nauczyciel zawsze przemiły, gościnny, sympatyczna atmosfera w wygodnym, sprzyjającym skupieniu miejscu. Zakres tematyczny niezwykle szeroki i urozmaicony; rozmowy ciekawe, nietuzinkowe spostrzeżenia Stuarta często dawały mi do myślenia. Korepetytor często podsuwał mi dodatkowe teksty i beletrystykę i ogromnie poszerzył moje słownictwo. W razie potrzeby nie było problemu ze zmianą naszych napiętych grafików. Czego chcieć więcej?

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Nigdy wcześniej nie chodziłam na dodatkowe lekcje, więc te ze Stuartem mogę porównać jedynie do szkolnych i muszę przyznać, różnica jest niesamowita. Przygotowuję się pod IELTS, nauczyciel dokładnie wie, co muszę poprawić pod ten egzamin i posiada ćwiczenia pod niego przygotowane. Jest bardzo dobrym speaking partnerem, poprawia na bieżąco, dopytuje. Na przestrzeni kilku miesięcy, jakich z nim pracuję czuję progress nie tylko w płynności mojego wypowiadania się, ale szczególnie w akcencie. Nienaganna wymowa Stuarta poprawia go przez samo słuchanie. Zdecydowanie polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Każda lekcja ze Stuartem podwyższa moje umiejętności konwersacji. Lekcje są prowadzone starannie i na wysokim poziomie. Atmosfera jest luźna i zachęcająca do kolejnych spotkań. Jestem w pełni zadowolona i mogę z czystym sumieniem polecić lekcje ze Stuartem. Obiecuje, że się nie zawiedziesz :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Ciekawy człowiek, ciekawe lekcje, sporo luźnej rozmowy na różne tematy + nauka na materiałach dostosowanych do umiejętności językowych, które są sprawdzane na pierwszych zajęciach. Zachęca do mówienia i przełamania bariery w mówieniu, zadaje dodatkowe pytania jeśli coś nie jest zrozumiałe, koryguje błędy na bieżąco (o to w tym właśnie chodzi!).
Tematyka zajęć w zasadzie do wyboru: my akurat robimy lekcje z "ogólnego angielskiego" (General English), ale można się uczyć również języka biznesowego etc. Polecam konwersacje ze Stuartem!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Gorąco polecam lekcje ze Stuartem, szczególnie dla osób nastawionych na konwersacje. Stuart jest doświadczonym pedagogiem, jak również ciekawym człowiekiem, który potrafi poprowadzić interesującą rozmowę w wielu tematach, przez co konwersacje nie są sztuczne.
Jako doświadczony nauczyciel, Stuart koryguje potknięcia językowe czy błędy w wymowie. Polecam lekcje dla osób chcących ćwiczyć mówienie i budowanie słownictwa.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
12 kwietnia 2019

Ponieważ kończę 3 miesięczną współpracę z tym nauczycielem chciałabym się podzielić swoimi spostrzeżeniami:
- na lekcji jest sztywna atmosfera,
- zajęcia są prowadzone z książki, Stuart tylko czyta to co ona zawiera,
- nie tłumaczy gramatyki - uważa,że to co umieścił autor książki jest wystarczającym wyjaśnieniem,
- ostrzegam przed płaceniem za lekcje z góry, może się okazać,że zachorujecie, a on ma zaplanowany urlop, o którym Wam nie powie i pieniądze Wam przepadają, bo już nie ma kiedy odrobić zajęć,
- harmonogram zajęć jest dostosowywany jedynie do jego wolnego czasu.

Stuart Wadsworth

This student was unfortunately not able to comprehend English and got extremely frustrated because she should have been studying with a Polish teacher. I am not prepared to give explanations of grammar in Polish, which is what she required, and asked for. I refunded her money in full.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Stuart to bardzo dobry nauczyciel, zapewnia bardzo dobre materiały. Lekcje angielskiego u Stuarta to doskonała okazja, żeby przygotować się do egzaminów Cambridge lub IETLS. Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2015

Bardzo polecam lekcje ze Stuartem, uwielbia podróże i jest ciekawym człowiekiem. Stara się dobrać temat do zainteresowań. Poprawia błędy jak native'a przystało. Jeżeli zależy Ci na ciekawych zajęciach z angielskim na najwyższym poziomie, zdecydowanie polecam;)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2015

Lekcje ze Stuartem polecam szczerze własnym znajomym i przyjaciołom, mogę je polecić też Tobie. Jeśli szukasz nie tylko native speakera, ale też dobrego rzetelnego nauczyciela, Stuart jest właściwą osobą. Przez kilka miesięcy spotkań pomógł mi przygotować się do zdania IELTSa. Co więcej dzięki niemu na tyle podciągnęłam się w konwersacjach, że będąc już za granicą bez problemu rozmawiam po angielsku. UWAGA! Lekcje okraszone są tym, co nazywam typowo brytyjskim poczuciem humoru:-)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2014

Polecam gorąco lekcje ze Stuartem. Pomógł mi zdać IELTS na bardzo dobrą ocenę, zwłaszcza ze speakingu, bo z całą pewnością można u niego poćwiczyć mówienie (a nie tylko słuchanie, jak u niektórych nativów) :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Po trzech miesiącach nauki ze Stuartem mogę spokojnie polecić go jako bardzo dobrego nauczyciela nawet osobom na niezbyt wysokim poziomie zaawansowania jak mój :). Jest spokojnym, przyjaznym, cierpliwym nauczycielem i dowcipnym człowiekiem. Bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy ale na pewno nie jest stresujący. Stara się dostosować poziom i sposób nauczania do indywidualnych predyspozycji i umiejętności ucznia, a lekcje prowadzi w całości w języku angielskim. Elastycznie podchodzi o zmian terminu lekcji ,a na maile dotyczące ich ustalania odpowiada bardzo szybko, co ułatwia komunikację.
Czasem mówi zbyt szybko ale prośba o powtórzenie zdania natychmiast przypomina mu, że obok siedzi ktoś , kto dopiero się uczy :). Pozdrowienia dla mojego nauczyciela.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2013

Bardzo polecam zajęcia ze Stuartem. Dzięki nim zdecydowanie poprawiłem swoje umiejętności językowe. Fajna atmosfera, w lecie lekcje czasami na przytulnym balkonie. Godziny spotkań można dostować do własnych potrzeb. Pozytywne wrażenia językowe gwarantowane!

avatar
dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2013

Szczerze polecam lekcje z Stuartem , jest bardzo interesującym człowiekiem, który zwiedził ogromną część świata, więc można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy poza tym można rozmawiać z Nim o wszystkim, bo na każdy temat ma coś do powiedzenia co na pewno jest plusem. Jako nauczyciel jest osobą zupełnie niestresującą, cierpliwą, wyrozumiałą, pozytywną, elastyczną przy zmianie terminów. Mam dużo doświadczenia w nauce angielskiego ale tak naprawdę lekcje ze Stuartem pozwoliły mi pokonać bariery językowe. Tematy lekcji b.ciekawe o różnorodnej tematyce. Jeszcze raz polecam!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
30 czerwca 2013

Polecam lekcje Stuarta wszystkim, którzy chcą poprawić umiejętność komunikacji w j. angielskim. Jego duże doświadczenie w nauczaniu sprawia, że postępy przychodzą bardzo szybko. Warto!

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
12 czerwca 2013

A na mnie wywarł mieszane uczucia. Materiały to ksero kartek z podręcznika.

Stuart Wadsworth

I use materials from professional language books - and encourage students to buy the book appropriate to their level - to make lessons easier. If they do not have books I photocopy materials for them. This is the only practical way to do lessons. I do not view this as a valid complaint but if students are unhappy with materials I use I encourage them to suggest something they might prefer.

avatar
PL
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2013

Jeżeli szukasz efektywnych lekcji w przyjaznej i bezstresowej atmosferze to lekcje u Stuarta będą idealne. Polecam wszystkim na każdym poziomie zaawansowania.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2013

Polecam korepetycje u Stuarta tym, którzy są zainteresowanym poprawieniem swoich umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. Szczególnie na poziomie zaawansowanym zajęcia prowadzone przez „nativa” przynoszą ogromne korzyści, o czym sama się przekonałam. Lekcje są prowadzone w całości w języku angielskim przy wykorzystaniu ciekawych materiałów, zachęcających do interesujących dyskusji. Stuart bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne i leksykalne, a sympatyczna atmosfera sprzyja postępom w nauce. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.