Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Skierniewice (Widok)
Bolimów
Łowicz
Rawa Mazowiecka
Lipce Reymontowskie
Nieborów
Puszcza Mariańska
Jeżów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka70 - 100 / 60 min

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Najlepsze korepetycje z matematyki w Skierniewicach!  

SPECJALNY KURS PRZYSPIESZONY DO POPRAWKI MATURY W SIEPRNIU 2024 - nie zdałeś matury? Zgłoś się do mnie, razem damy radę ;)

Zapraszam na kursy w roku szkolnym 2024/2025  !

Co proponuję? To bardzo proste:
1)   Udzielam lekcji matematyki z zakresu SZKOŁY PODSTAWOWEJ / GIMNAZJUM/ LICEUM/ TECHNIKUM/ MATURA PODSTAWOWA ORAZ ROZSZERZONA . Poziom nauczania nie gra dla mnie roli. Jestem w stanie wytłumaczyć każde zagadnienie matematyczne bez względu na poziom szkoły – w odróżnieniu do wielu korepetytorów nie ograniczam się jedynie do poziomu szkoły podstawowej lub gimnazjum.
2)      Przygotowanie do matury z matematyki PODSTAWOWEJ i/lub ROZSZERZONEJ
3)      Tłumaczenie bieżącego materiału z matematyki
4)      Wspólne odrabianie zadań domowych
5)      Przygotowanie do kartkówek, sprawdzianów, zaliczeń oraz poprawek.
6)      Zajęcia odbywają się w Skierniewicach na osiedlu WIDOK . Możliwe lekcje indywidualne lub 2-osobowe / 3osobowe / zajęcia online / grupy kilko- osobowe.
7)      Zapraszam  także na kursy grupowe przygotowania do matury podstawowej i rozszerzonej.
8)      Po każdej lekcji otrzymasz zestaw wzorów oraz teoretycznych zagadnień wraz z przykładami ich wykorzystania . Dodatkowo podczas przygotowania do matury zapewniam   zestawy zadań wraz z całościowymi rozwiązaniami , a także arkusze maturalne z ostatnich kilkunastu lat. NIE MUSISZ KUPOWAĆ ZESTAWÓW LUB KSIĄŻEK – WSZYSTKIE MATERIAŁY OTRZYMASZ ZA DARMO!  

Nie bój się przyjść do mnie z pustą głową . Jestem  od tego, żeby Cię wszystkiego nauczyć. Jedyny warunek jaki musisz spełnić to  chęć osiągnięcia dobrego rezultatu i ambitne podejście do nauki.

!!! ZAPRASZAM DO MOJEJ GRUPY NA FB: MATMA NA PLUS
gdzie zamieszczam całkowicie darmowe materiały, darmowe lekcje oraz pomagam w trudnych zadaniach:…

!!! ZOBACZ JAK UCZĘ: MÓJ KANAŁ NA YOUTUBE: MATMA NA PLUS (PRZYKŁADOWA LEKCJA W FILMIE YOUTUBE NA GÓRZE STRONY/ LINK DO GRUPY NA FB W OPISIE FILMU).

OFERTA KURSU MATURALNEGO  NA POZIOMIE PODSTAWOWYM I ROZSZERZONYM

  • Zapraszam na kurs maturalny na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Na każdym z poziomów na każdej lekcji otrzymasz odpowiednie zestawy teoretyczne – wzory oraz ich wykorzystanie. Zapewniam także odpowiednie [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [materiały z zadaniami oraz ich rozwiązaniami. NIE MUSISZ WYDAWAĆ PIENIĘDZY NA DROGIE KSIĄŻKI, ZBIORY I ZESTAWY ZADAŃ – WSZYSTKIE NIEZBĘDNE MATERIAŁY OTRZYMASZ ZA DARMO! /li>

MATURA PODSTAWOWA

  • Całość wspólnej pracy w przygotowaniu do tego egzaminu opieram na najlepszych polskich podręcznikach oraz zestawach zadań, których gruntowne przerobienie gwarantuje świetny wynik końcowy. Ostateczny materiał, teoria oraz liczba zadań dobierana jest indywidualnie pod Twoje potrzeby.

MATURA ROZSZERZONA

  • Matura rozszerzona jest zdecydowanie jedną z moich najsilniejszych stron! Przygotowanie opieram na własnych, autorskich materiałach pogrupowanych w taki sposób, że każdy kolejny dział jest jednocześnie powtórką poprzedniego. W ramach sprawdzianu po każdym dziale rozwiązujesz zadania maturalne z ostatnich kilkunastu lat dotyczące tylko materiału przerobionego do tej pory. Ostatni miesiąc przed egzaminem, skupiamy się tylko na arkuszach maturalnych. W ten sposób idziesz na maturę doskonale przygotowany i wyluzowany ze świadomością, że nic Cię nie może zaskoczyć! 

Wstępny harmonogram naukowy zajęć dla maturzystów (zostanie dostosowany do indywidualnych oczekiwań):

Lekcja 1 – zaznajomienie z maturą, poznanie wymagań programowych, dostosowanie indywidualnego planu nauki, ustalenie celów oraz rozpoczęcie nauki: Wyrażenia algebraiczne – teoria oraz zadania
Lekcja 2 – Liczby rzeczywiste – teoria oraz zadania
Lekcja 3 i 4 – Funkcje, funkcja liniowa – teoria oraz zadania
Lekcja 5 i 6 – Funkcja kwadratowa – teoria oraz zadania
Lekcja 7 i 8 – Inne funkcje – teoria oraz zadania
Lekcja 9 i 10 – Ciągi – teoria oraz zadania
Lekcja 11 i 12 – Trygonometria – teoria oraz zadania
Lekcja 13 i 14 – Planimetria – teoria oraz zadania
Lekcja 15 i 16 – Geometria analityczna – teoria oraz zadania
Lekcja 17 i 18 – Stereometria – teoria oraz zadania
Lekcja 19 i 20 – Kombinatoryka. Rachunek prawdopodobieństwa – teoria oraz zadania

Do matury rozszerzonej oferuję dodatkowe lekcje z Rachunku różniczkowego (m.in. granice oraz pochodne funkcji) oraz Wielomianów .
Kurs maturalny zaczyna się w październiku i z założenia zajmuje ok. 60 godzin lekcyjnych (wszystko zależy od poziomu i umiejętności ucznia). Jeśli chodzi o poziom matury podstawowej w większości przypadków wystarczają 3h tygodniowo. Poziom rozszerzony może wymagać większego nakładu pracy. Kurs zakłada przerobienie całego programu maturalnego do końca marca. Kwiecień przeznaczony jest wtedy na studiowanie i rozwiązywanie arkuszy maturalnych.

ZAJĘCIA 2 OSOBOWESPECJALNA OFERTA: PRZYJDŹ NA ZAJĘCIA Z KOLEGĄ LUB KOLEŻANKĄ . Dodatkowo w tym roku Drogi Uczniu jeśli chcesz zabierz ze sobą kolegę lub koleżankę, to cena odpowiednio spadnie . Zachęcamy do przychodzenia w parach lub w grupach, ponieważ poza oszczędnością pieniędzy zyskujesz dodatkową motywację i pomoc w postaci współucznia, z którym dodatkowo po zajęciach możesz wymieniać się wiedzą wyniesioną z zajęć.

Cennik:
              
Zajęcia indywidualne   

  • poziom podstawowy 100 PLN / 60 minut                                       
  • poziom rozszerzony  100 PLN / 60 minut

Zajęcia 2 osobowe        

  • poziom podstawowy 80 PLN / 60 minut  
  • poziom rozszerzony  80 PLN / 60 minut

Zajęcia 3 osobowe

  • poziom podstawowy 70 PLN / 60 minut
  • poziom rozszerzony 70 PLN / 60 minut                                                                                                                                            Moi maturzyści zdają maturę średnio o 30 % lepiej od rówieśników z którymi wcześniej byli na równi, a którzy nie byli na kursie. POSIADAM WŁASNY I NIEZAWODNY DOTĄD SYSTEM NAUCZANIA - przyjdź i się przekonaj :) w miłej i przyjaznej atmosferze można osiągnąć duży sukces dzięki wspólnemu nakładowi pracy. Prowadzę kursy maturalne które cieszą się ogromną popularnością. Wśród moich wychowanków jest wielu uczniów którzy poziom rozszerzony zdali z wynikiem ponad 90%, a niektórzy nawet równe 100% (mam już kilkunastu takich wychowanków). Kurs obejmuje ok 60 spotkań godzin.  Po każdym spotkaniu uczeń dostaje do zrobienia zadania domowe dzięki którym ćwiczy nabyte umiejętności. Zadania domowe są specjalnie przeze mnie dobrane i idealnie dopasowane do wymagań maturalnych. Uczniowie zauważają, że nie było zadania na maturze, które nie byłoby zadane przeze mnie do domu. 

BIEŻĄCE PRZYGOTOWANIE
Jeżeli jesteś w pierwszej lub drugiej klasie, ale już myślisz o bardzo dobrym wyniku na egzaminie maturalnym, pomożemy Ci zrozumieć bieżący materiał rozszerzając go o zagadnienia maturalne lub też wspólnie nadrobimy zaległości oraz upewnimy się, że matematyka nie będzie Ci sprawiać więcej problemów. 

ZAJĘCIA DLA MŁODYCH UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIIMNAZJUM

  • Zapraszamy na zajęcia także młodych uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. W tej grupie wiekowej niezbędne jest przede wszystkim odpowiednie podejście do ucznia oraz odpowiednie metody bezstresowego wytłumaczenia określonego zagadnienia. Poprzez wiele lat doświadczenia w pracy z najmłodszymi spełniamy oba te warunki, co skutkuje bardzo dużą skutecznością w pracy z uczniami szkół podstawowych i gimnazjów.

Cennik:       

Zajęcia indywidualne    
100 PLN / 60 minut

Zajęcia 2osobowe      
80 PLN / 60 minut

Zajęcia 3 osobowe
70 PLN / 60 minut

JAK UCZĘ?
Uczę według najlepszych, naukowo udokumentowanych metod. Prowadziłem tak wielu uczniów, że wypracowałem umiejętność indywidualnego podejścia do każdego ucznia. Uważam, że jeśli ja coś rozumiem, to każdy może to zrozumieć, kwestia przekazania wiedzy. Na lekcji staram się tłumaczyć poprzez proste przykłady z życia codziennego. Bardzo zachęcam do zadawania pytań, na które zazwyczaj od razu odpowiadam. Nauczycielem jestem wymagającym, nie wystarczy praca na lekcji. Poznany materiał zadaję do przećwiczenia w domu.

 

Z racji bardzo napiętego grafiku często nie jestem w stanie odebrać telefonu. Dbam o poziom zajęć podczas których po prostu nie odbieram telefonów. W takiej sytuacji bardzo proszę o wysłanie sms-a ze szczegółami, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie.WIĘC NIE CZEKAJ :) ! Jeśli skontaktujesz się DROGI UCZNIU z Nami już TERAZ z łatwością dostosujemy się terminem zajęć do Twojego grafiku :) . Zadzwoń już dziś i nie czekaj :) 662070889 /

*cennik w szczycie sezonu może ulec zmianie - nie czekaj i zapisz się już dziś!

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa16:30 - 21:00
Czwartek16:30 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota08:00 - 19:00
Niedziela08:00 - 19:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Inżynieria Produkcji
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Profesjonalny korepetytor matematyki / trener matematyki
Na przestrzeni lat udało mi się pomóc w zrozumieniu matematyki kilkuset osobom.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Karla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Polecam, nigdy wcześniej nie trafiłam na korepetytora z taką cierpliwością oraz zaangażowaniem. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy oraz daje materiały, które są pomocne i można dodatkowo ćwiczyć w domu.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Bardzo pomocne korepetycje, udało mi się zdać maturę na ponad 85 % ;) polecam!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Polecam !!! Matematyka była dla mnie czarną magią, dzięki korepetycją u Łukasza teraz matematyka to dla mnie pikuś. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.