Stephane Tisserand

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć,
Pochodzę z Francji , mam duże doświadczenie językowe i jestem do dyspozycji każdego, kto chce się solidnie nauczyć języka francuskiego. Mój program dostosuję *do Państwa poziomu, oczekiwań i centrów zainteresowań.

  • Bazą nasza lekci będzie mowienie po francusku z zadaniami audio i video, rozmowa o obecnych wydarzeniach, polskie i francuskie kulturze i o każdym temacie który cię interesuje .Wyszlifujemy twój francuski interesującymi zadaniami gramatycznymi oraz wymowę zgodnie z twoim poziomem.
    Mogę pomoc ci przygotować się do roznego rodzaju egzaminów.

Pierwsza lekcja gratis.
Lekcje mogą odbyć się u Państwa, u mnie lub w kawiarni, osobno lub w grupie…wszystkie warianty są możliwe!
Lekcje przez Skype’a możliwe.
Do zobaczenia wkrótce.
Zapraszam :)
Stephane

Bonjour et bienvenu, d’origine francaise et ayant plusieurs années d’expérience dans l’enseignement du francais, je vous propose des cours de francais tout niveau.
Lors du premier cours (gratuit), nous fixerons les objectifs et déterminerons la méthode d’enseignement ensemble.
Nous ferons en sorte que les cours soient ludiques et variés. Les cours peuvent aller d’une simple explication grammaticale à une discussion passionnée sur l’actualité. Bref, tout ce qui vous permettra de parler et d’écrire dans un français moderne et vivant.

Bonne journée et à bientot.

Stephane

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2023

Z całego serca polecam naukę francuskiego ze Stephanem! Przede wszystkim na uwagę zasługuje indywidualne podejście do ucznia, każda lekcja prowadzona jest w sposób niezwykle ciekawy i interesujący, z ciągłym naciskiem na jak najczęstsze wyrażanie swoich opinii w języku francuskim, nawet w jego najprostszej formie :)
Naukę francuskiego zaczęłam po raz pierwszy właśnie z P. Tisserand i nie wyobrażam sobie lepszego nauczyciela, z każdą kolejną lekcją czuję się pewniej w obcowaniu z językiem francuskim, dowiaduję się czegoś nowego związanego z kulturą/zwyczajami francuskimi i nie tylko, a co najważniejsze widzę progres i czuję motywację do nauki nawet poza godzinami korepetycji.
Dużym atutem jest również dobór materiałów podczas zajęć, genialny gust w zakresie kinematografii!
Serdecznie polecam!

avatar
ADRIANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

If Stephane sang as he teaches, he would be Frank Sinatra. If he were a director as he teaches, he would be Quentin Tarantino. If he were an athlete as he teaches, he would be Usain Bolt.

I recommend lessons with Stephane. Very much.

Adrianna.

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Ze Stephane uczę się j. francuskiego od kilku miesięcy i
bardzo go polecam jako nauczyciela tego języka. Zajęcia nie są monotonne wręcz przeciwnie są urozmaicone, ciekawe i zróżnicowane - prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Stephane podsuwa mi pomysły na to jak utrwalać już nabytą wiedzę. Przerabiane tematy są łatwo przyswajalne i dopasowane do moich możliwości i zapamiętywania.
Jego metoda nauki sprawia, że przyswojenie materiału przychodzi mi bez trudu. Jest cierpliwym i zaangażowanym nauczycielem. Szczerze go polecam.

avatar
Star
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

If you’re looking for a great Teacher to help you learn or improve your French then Stéphane is your guy. He’s extremely competent, and he knows exactly what his students need to make progress. A big plus is that his lessons are always very interesting. I can’t recommend him enough!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Stéphan jest świetnym i bardzo cierpliwym nauczycielem. Z czystym sumieniem mogę go polecić wszystkim, którzy chcą szybko opanować francuski. Dzięki temu, że Stéphane kładzie zdecydowany nacisk na słuchanie i mówienie, postęp w nauce jest gwarantowany. Praca z żywym językiem jest doskonałym ćwiczeniem. Nie chodzi o to, żeby od razu mówić poprawnie, ale żeby sprawić, że druga strona zrozumie o co nam chodzi. Kluczowe jest to, by za wszelką cenę próbować wyrazić swoje myśli w języku francuskim. W żadnym innym. Dzięki Stepanowi widzę po 5 miesiącach bardzo wyraźne efekty zarówno w zrozumieniu języka mówionego, jak i w wyrażeniu tego, co chcę powiedzieć.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Mój poziomem na początku bylo B1-B2, ale bałam się mówić. Miałam lekcje ze Stephane przez 6 miesięcy i dzięki naszej ciężkiej pracy, straciłam niepewność w mówieniu po francusku z native speaker’em i bardzo poprawiłam wymowę.
Stephane sprawia, że czujesz się komfortowo i jest pomocny. Jego metodą jest konwersacja z urzyciem wszystkich rodzajów wsparcia jak francuskie piosenki, artykuły, filmy i rozmowy o tematach dnia.
Stephane podaje prawdziwe słownictwo i wyrażenia urzywane przez Francuzów i dodatkowo odświeżamy ważne zasady gramatyczne.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Stephane nauczył mnie francuskiego w 3 miesiące :) Zaczynałam od podstaw, a dzięki metodzie którą wybraliśmy, potrafię już rozmawiać bez problemu. Do tego lekcje przebiegają w miłej atmosferze, rozmawiamy na interesujące tematy dzięki czemu lekcja wcale nie jest obowiązkiem, a przyjemnością. Polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2018

Fantastyczny nauczyciel języka francuskiego. Dzięki niemu mój syn w końcu pokochał ten język. Ma doskonały kontakt z uczniem. Zawsze jest doskonale przygotowany i potrafi zaangażować do pracy ucznia. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.